Jump to content

Obuća


Fex

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

 

Pale ove juce, udobne su, lagane, za te pare, super mi je:

http://boardshoponli...blue-khaki.html

 

"za te pare" :haha: pa da li neko ima obraza da naplaćuje više za ovaj tip patika, ja sam mislio da je vans bezobrazan sa 7000 za takav tip patika, ali ovi ga preteraše.

Kada vidim nekog u ovim Lemijevim patikama očekujem da mi priđe i ponudi parfeme.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam pre mesec dana uzeo one najk kao imenjak, zajeb totalni, sreća pa su bile 4500 (nije ni to malo ali mogao sam i više da puknem), retko neudobne i nekvalitetne patike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

"za te pare" :haha:pa da li neko ima obraza da naplaćuje više za ovaj tip patika, ja sam mislio da je vans bezobrazan sa 7000 za takav tip patika, ali ovi ga preteraše.

 

to sam i ja pomislio. kad sam video sliku i otvorio link, očekivao sam nekih 4000 u vrh glave.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam pre mesec dana uzeo one najk kao imenjak, zajeb totalni, sreća pa su bile 4500 (nije ni to malo ali mogao sam i više da puknem), retko neudobne i nekvalitetne patike.

 

jebem li ga, ne znam šta da ti kažem, meni su bile malo neudobne u početku jer su uske kod prstiju, ali sad kad sam ih razgazio su super. a nosio sam ih i na basket jer u ns-u nisam imao druge duboke patike i ne primećuje se ni da su obuvane, tako da ne mogu reći da su nekvalitetne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzeo sam ih na preporuku ortaka koji ima slican model koji fura vec evo skoro dve godine. Nije fora sto su od platna, vec sto su izdrzljive. A on tokom celog leta vozi skejt i ne skida ih. Tako da ono, meni je bitno da su izdrzljive a ne da puknu sa strane kao sto mi se desava na nekim patikama nakon pola godine. Uzecu verovatno jos jedne na slican fazon, za sada su se pokazale odlicno, udobne i lagane, i ok za kombinovanje sa odecom. A da uzimam bilo kakve patike tek da bih ih uzeo, ne ide mi, jer na poslu ipak moram malo da povedem racuna o tome od skoro ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo ti je bitno što na njima piše Fallen i ima dva FF, realno. I to je ok, samo da se razumemo.

Takvih adidas patika koliko hoćeš ima, gazelle oni modeli, sve do 6 somića: https://www.google.r...iw=1280&bih=637.

 

Od patika koje koštaju više od 7000 očekujem ili da mi rode decu ili da budu Nike Air Force.

Edited by Лука

Share this post


Link to post
Share on other sites

De brate, ja za ovu marku cuo prvi put xD Jedine patike koje znam iz tog fazona su DC, jer sam ih imao pre par godina. Da sam nasao DC kupio bi ih, nego sam te prosle kupio u Budimpesti, a sada nemam vremena da idem po inostranstvu da kupujem patike, tad bio u prolazu pa kupio. A addidas gazelu sam imao, pukle su mi na desnoj patici sa obe strane, nije proslo ni pola godine :)

Edited by ShinigаmY

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam, DC, Fallen, Lakai, svi oni imaju lepe modele ali su pomodarske skejterske patike koje ovde koštaju suludo puno jer ih Chandoo i Madness prodaju po tim nerealnim cenama. Mada sad što sam gledao po izlozima u BG, udarili su sramne cene i za starke i kojekakve brendove, valjda zato što ih malo ekskluzivnije prodaju a još su u modi, Converse platno isto kao i Polo patike, nema tu neke razilike u kvalitetu, sve će to da se razjebe ako nosiš samo jedan par u svim mogućim prilikama, samo je stvar statusa i mode, došle te starke na 6-7 somića, to je stvarno blam da toliko košta.

Na kraju se najviše isplati uzimati najk i adidas jer ih najviše ima na tržištu i tu su cene najfleksibilnije a ima lepih gilja.

 

Što se tiče adidas gazelle, ja imam jedan par i veoma sam zadovoljan, jedino što ih ne nosim uvek naravno, nego u proleće/leto, za šta su ih i kinezi švabini i napravili, jel da.

Edited by Лука

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzecu ja jos jedan par nekih koznih sigurno, samo da naletim na neki model koji mi se svidja, pa cu da kombinujem sa ovim koje sam vec kupio ... Jbg, znam da su pomodarske patike, al sta cu, svidele su mi se na prvi pogled, retko koja patika mi se svidi tako, obicno biram danima i obilazim dok nadjem nesto sto lici na nesto sto mi se svidja. Sjeban ukus jbg. Ali za starke i ostalo, da, uzas koliko su skupe i sta sve ne, a govno od obuce realno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lep je Fallen, klasičan dizajn, više boja, nikakva preterivanja i viškovi. Super je to samo što je preskup za ponudu.

Najbolje bi bilo kad bi ove koštale 7 do 9, ali to je samo u domenu teorije za sad:

 

nike-air-force-1-low-suede-pack-1.jpg

 

+ sam video samo da ima belih u onom Buzzu i to za neke baš preterane pare. Patikama se u đon gleda, a ove imaju bolesno dobar i udoban đon.

Edited by Лука

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zna li neko gde mogu da se nabave ove papuce?

 

http://www.goglasi.c...47309826&q=wink

 

Wink-38_slika_L_2974926.jpg

 

Imao sam par, trajale su mi, bez preterivanja, 12 godina, nosio sam ih i napolju.

I lenji majmun, prao sam ih u ves masini na 30, sve bilo ok, dok jednom nisam zaboravio da iskljucim centrifugu, nabila se jedna papuca na ivicu od dobosa i ostrugala se do pola :D

 

Ove bih kupio, samo da nisu 38 xD

Edited by Demon Seed
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...