Jump to content

Obuća


Fex

Recommended Posts

Ma ne mogu da nosim te kabaste šarene patike za trčanje na crne pantalone i košulju, na stranu što se meni lično ne sviđaju, dakle nešto crno sivo i da nije kabasto, npr one što je skal naručio su super, samo ne vidim poentu čičak trake i ne znam da li su udobne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

udobne su ove moje, samo su mi bile malo uske u predelu prstiju dok ih nisam razgazio dobro. ne može čičak traka da se skida, a poenta je valjda da ne moraš da vežeš perttle, pojma nemam. ovo su mi već treće patike za redom za sezonu jesen/zima koje imaju čičak traku, tako da sam navikao. ne smeta mi, u svakom slučaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

izvini, tek sad vidim ovo

poslednje koje sam video su 9000, što je nenormalno za njih

Sport Vision, čini mi se

 

ne znam da li ih ima još negde, ali se sećam da ih je ranije Tref prodavao za mnogo manje apra

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

I ja vazda neke ružne patike nosim, ne mogu ja to da tražim sto godina.

Aj da je to stvarno neki veliki broj, nego 41, jebo ga otac. Nije mi jasno kakav problem imaju sa velikim brojevima. :D

Probala jednom da uzem muške patike, al' ne vredi kad su sve široke, baš smeta.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li zna neko gde se mogu naći po najpovoljnijoj ceni vans old school patike? Ima ih u oficce-u za nepunih 8000,gledam nešto preko neta i idu cene oko 50-60 što mu na kraju sa plaćanjem pdv-a dođe na isto a možda i skuplje. Ima li neko iskustva sa poručivanjem obuće iz inostranstva ili ako neko zna neki šop kod nas gde se mogu naći osim u officeshoes-u?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala momci, ovo je već pristojna cena.

 

Nego, kako si zadovoljan s njima, vidim da im najveća veličina 10.5 (44),a ja nosim 45,da li kalup može da primi nogu za broj veću? Pretpostavljam da im je ovo trenutno stanje na lageru, pa će biti i većih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam mojima do jaja zadovoljan, biće dve godine skoro od kad sam ih uzeo i ništa im ne fali, osim što se vidi da su iznošene. kapiram da ću i ove godine neke slične uzeti.

za veličinu nisam siguran. možda bi posle nekog vremena i mogao normalno da ih nosiš, ali meni su moje (46 koji inače nosim) bile knap u početku dok ih nisam razgazio, tako da ti ne bih preporučio manji broj da uzimaš.

inače, ja sam ih uzeo u ofisu, snižene bile na 5200. možda bude neko sniženje opet, vidim da ima par ok modela, ali su cene besne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...