Jump to content

Obuća


Fex

Recommended Posts

prosle jeseni uzeo cat duboke u ofisu,boga oca platio,pojela ih ona bljuzgavica zimus,a nedje prije bozica uzeo u dajhmanu isto duboke,ali crne za neke 2 i po hiljade na nekoj akciji u uscu,cist impuls baj,evo acnule nisu,pride sam ih na kraju mnogo vise nosio nego cat.koliko skontah,cat je otisao u kurac zadnjih par godina,dok sam dolje u nk to nabavljao iz italije isto su bile poprilicno vjecne.ovi dajhman kinezi su sranje,ali ni manje ni vise nego sav skart koji se odje prodaje,samo ne placas izvikan brend.za sklapanje autfita i kezjual nosenje moze,za bilo sta ozbiljnije ne,

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja imam te, isto dve zime i ništa im ne fali, jedino je koža na jeziku ispucala, ali su za dužu šetnju jebeno neudobne i nabiju žuljeve, i za nijasnu su toplije od platnenih patika, mada to je očekivano s obzirom da nemaju nikakvu postavu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisu ni ove iz dajhmana,pa te niko ne pita kad moras sa njima kroz govna.a cat se i reklamira kao hevi djuti brend.

 

kao sto rekoh,sve je to isti kurac,za sklapanje autfita i kezjual nosenje,za akanje mora covjek em da da lovu em da kupuje pametno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Timberland mi se cine da prave kvalitetnu obucu jos uvek. Ranije se znalo da su u vrhu kvaliteta. Cat su poceli da fusare, tj da rade masovniju proizvodnju, pa sve vise cujem lose komentare. A generalno, gledam ovde u Stockholmu, ima hrpa radnji sa obucom, sve fazon 50-100 eura, al' se vidi da je kvalitet go kurac, bukvalno jedna sezona nosnja, i ako se to izgura. A na oko mogu reci da izgledaju predobro. Znaci kupis par komada, i kombinovanje sa outfitom. Cim se predje granica od 100-120 e, odmah se primecuje razlika u kvalitetu. Kol'ko para tol'ko muzike. I ima dosta radnji sa Goretex obucom. E tu ima stvarno mocne obuce koja bas napravljena za rabljenje. A nisu cene nesto preterane. Sto se tice daichmana, sve je kvalitet ko karton, nikad ne bih kupio nista tamo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam odlično iskustvo sa Grisport cipelama, konkretno ovim (ili njemu sličnim) modelom. Imam ih već godinama, mislim da je od 2007. ili tako nešto, koštale oko 8-9K din, nosio sam ih na "hajkovanja" i planinarenja po zemlji i inostranstvu, zimi, po kiši i snegu i još uvek se drže, konkretno sam ih i juče malo prošetao.

Što se Timberlenda tiče, dobri su, zaista, ja sam svojim Earthkeepers-icama prezadovoljan, pre svega su se što se tiče izgleda, a bogami i udobnosti i izdržljivosti od jeseni 2008. (ili beše 9.) izuzetno pokazale, donela mi ih ortakinja iz NewYorka za 160$, ovde su se pojavile sledeće sezone za 23000din. I još uvek ih šetam, evo baš danas jesam. :)

Edited by B@K@
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

koštale su 9800

uzeo sam ih u nekoj prodavnica u Bulevaru, malo ispod Idea supermarketa koji se nalazi na dve stanice od Vuka, kad se krene ka Ustaničkoj

neka domaća firma je u pitanju, al cipele k'o da su italijanske

nosio sam ih danas, toplije su od kanađanki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Брате мој напаћени, шта остаде од тебе?

Планираш ли коју сукњу за пролеће?

 

Од Лаловића сам дигао руке.

Ти си на ивици.

Edited by Ефенберг
  • Upvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...