Jump to content

Obuća


Fex

Recommended Posts

nemam pojma

 

vidim da u nazivu imaju "run" i čitam neke tekstove u kojima piše da su za trčanje

imaju ravan đon, isto kao moje Makserice, za koje takođe piše da su za trčanje, iako to nema veze sa životom http://www.sneakerfreaker.com/content/uploads/2013/03/nike-roshe-run-purple-rain-sole-1-640x426.jpg

 

meni ne deluju kao patike za trčanje, a sad vidim da isto kažu i u komentarima na zvaničnom sajtu

 

http://reviews.nike.com/9191/511881/nike-roshe-run-mens-shoe-reviews/reviews.htm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce i danas obrnuh celo Usce, ceo Delta City, i prosetao knezom i bulevarom i nisam nasao cizme koje su mi se svidele. Nist', pare u stek, pa u novembru u Stockholm, kad vec idem, kupicu tamo. Jebem ti grad kad jedine cizme koje mozes naci su oker govnjivo zute caterpilar i timberland :puke:

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema nista od toga... Ja gledao neke na bajkerski fazon, sa nekim kaisevima i tako tim zajebancijama, a da su spicaste, i da su naravno kozne... Naisao na jedan par koji mi se svideo, ali su od neke eko koze, i reko zajebi. A i nije neki kvalitet. Znaci ili izgled ili funkcionalnost. Ovde nema neka sredina definitivno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema nista od toga... Ja gledao neke na bajkerski fazon, sa nekim kaisevima i tako tim zajebancijama, a da su spicaste, i da su naravno kozne... Naisao na jedan par koji mi se svideo, ali su od neke eko koze, i reko zajebi. A i nije neki kvalitet. Znaci ili izgled ili funkcionalnost. Ovde nema neka sredina definitivno

Ako ti je dublji dzep kod naseg Harley uvoznika ima i obuce :D Naravno nije neki izbor...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Недељама тражим гумене чизме (плитке, дубоке, средње дубоке) и нисам задовољна овогодишњим избором. Или су ружни дезени или нема бројева или су прескупе. Нисам ишла код Кинеза још, нешто ми се не мува по гужви и кроз море кутија и целофана, али знам да су они имали најбољи избор пре пар година. И тако копам ја по нету и наиђем на ове лепотице:

 

3180_Art.-2---MA_kul.jpg?ver=1256661234

- Тигар - ручна израда, природна гума, ортопедски уложак, постава од полиестера, ђон пресован: дин 2,549.00 + поштарина 260.00.

 

Мрзим гумењаке, али су ми преко потребни за шетњу са кером, а ове могу да прођу. Чекам да ми стигну да видим колико су (не)удобне.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzeo ovo za kišu/sneg, glavni zadatak mi bio da ne izgleda predžombavo i metalski i uspeo sam to da izvedem. Super su se pokazale sad na ovom nevremenu, sve se odbija od ovo i ne prlja se što mi je mnogo važno, prebrišeš samo i vozi. A i crno je pa se lako kombinuje.

 

 

10105001.png

 

10105001.T.png

Edited by Лука

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...