Jump to content

Dark/black ambient


Recommended Posts

Elektronska knjiga jednostavno nema tu manju, fizicku vrednost koju nudi papir a to je - brisanje dupeta. Ali i dalje ima potencijal da prenese znanje onome ko je procita. Reci su tu, u knjizi, kao sunce sto sija za svakog ali nece svako to da oseti i iskoristi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:wink:

 

Treba da izađe za par meseci, zvaće se Reliquiae, imaće 19 pesama. Malopre sam video, podsetio si me da pogledam. Njemu nikad ne treba mnogo vremena za novi album, a ne zna se koji je od kog bolji.

 

Ovo bi trebalo da je nova pesma...

 

Edited by Miilos

Share this post


Link to post
Share on other sites

Budući da ponovo imam na čemu da slušam kasete, iskopao sam ovaj fantastičan album:

 

228945-penitent-melancholia.jpg

 

Kako mi prija, i to odmah nakon Within The Realm Of A Dying Sun. Savršenstvo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesam li ja jedini koji misli da taj Lustmord nije ništa posebno? Slušao sam ih nekoliko puta i ne čujem apsolutno ništa u njihovoj muzici. Ništa interesantno, nikakav talenat, ništa... Svaka pesma, svaki album jedno te isto. Ili sam možda slušao pogrešne albume? Jel možete da mi preporučite neki album da pokušam još jednom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesam li ja jedini koji misli da taj Lustmord nije ništa posebno? Slušao sam ih nekoliko puta i ne čujem apsolutno ništa u njihovoj muzici. Ništa interesantno, nikakav talenat, ništa... Svaka pesma, svaki album jedno te isto. Ili sam možda slušao pogrešne albume? Jel možete da mi preporučite neki album da pokušam još jednom?

 

Najpoznatiji i najslusljiviji album mu je Stalker, poslusaj to. Pa posle poslusaj i The Place Where the Black Stars Hang, ako ti ta dva albuma nelegnu onda odustani od Lustmorda.

 

Inače mene je ova pesma uvela u dark ambient i Lustmorda.

 

http://www.youtube.com/watch?v=u3Cl6iZF0ZE

 

Naravno pesma nema veze sa dark ambientom nit Lustmordom, ali nekad pre 2 godine neko mi je uz ovu pesmu preporučio neke dark ambient stvari medju kojima je bio Lustmord, i tu je moja dark ambient saga počela.

 

 

Mnogo dobar album, mislim da je Ajlin preporucila album pocetkom godine ili tako nesto, ali stvarno dobro ostvarenje.

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lustmord

Btw, I'll be joining Stephen O'Malley onstage this evening after his set here at Norberg and we'll improvise something.

 

Kakvo će ovo zlo da bude. :haha:

Bacam se u pusta maštanja da će to biti snimljeno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnogo dobar album, mislim da je Ajlin preporucila album pocetkom godine ili tako nesto, ali stvarno dobro ostvarenje.

 

Ja sam kačio link, ali se ona jedina iscimala da ostavi komentar :haha:

 

Jel možete da mi preporučite neki album da pokušam još jednom?

 

Carbon/Core

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zar je moguće da ja tada nisam prokomentarisao? :D Meni je taj album veoma dobar, pogotovo zbog neodređene prirode nekih zvukova. Naslovna stvar je najupečatljivija, ima zajebanu atmosferu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...