Jump to content

Marduk


MissionVao

Recommended Posts

Treba da se iskaže ono što je najbitnije - muzika, a ako drugačije misliš, ti si idiot. A ako biraš bendove koje slušaš po tome da li imaju dobar paint ili ne, onda si pored onog prvog epiteta i pozerčina.

 

 

 

1.Ја нисам рекао да је музика небитна него да пејнт треба да искаже нешто. То ти је исто као да сам рекао да сам био на концерту Мадоне, да је она имала до јаја сценски наступ, а ти ми рекао да је музика небитна. Музику нисам спомињао, то се подразумева да ја најбитније.

2.Бендове бирам по квалитету, а не по пејнту, али добро.

 

3."Не могу да верујем да неко у 2009.и даље фура корпспејнт."

 

4.Ово је последње што сам рекао невезано за музику бенда на овој теми.

 

Ne živimo mi metal način života, ne možemo mi to da shvatimo.

 

ти немаш права ништа да кажеш.

 

Имам у рачунару твоје слике у мајицама бендова које си некад обожавала, а сад "мрзиш". Зато немој да сереш јер знам толико чињеница о теби које не желим да напишем јер није културно.

 

Naravno da ce mi drukciji prikaz muzike biti da li imaju korps na sceni ili ne. Zabole me kurac ako ce da prave onakve smesne promo fotke. Meni vizuelni dozivljaj znaci nesto. I muzika i vizuelni dozivljaj su bitni kod black metala.

 

Одличан пост.

Edited by Narsil

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da ce mi drukciji prikaz muzike biti da li imaju korps na sceni ili ne. Zabole me kurac ako ce da prave onakve smesne promo fotke. Meni vizuelni dozivljaj znaci nesto. I muzika i vizuelni dozivljaj su bitni kod black metala.

 

 

Dobro uživo, ume da doprinese samoj atmosferi i tako to. Ali meni je vrlo teško da razumem da je nekome vizuelni doživljaj IZNAD muzičkog, to nikada ne sme biti, jer se onda gubi poenta muzike.

 

I da budem ontopic:

 

Ne sviđa mi se nov Marduk, ne volim ovog bubnjara, Emileee, vrati se. :haha:

Edited by BaalBehrit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze da prikazuje ratnicke boje starih ratnika severa ili demonsko lice coveka ili hodajuci les u zavisnosti koji ih bend koristi. Biraj.

 

Ne zna se šta je pozerskije od ova tri što si rekao, niti ova tri u suštini imaju veze sa black metalom.

 

Voleo bih i ja itekako da vidim Marduk na turneji za novi album.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

ти немаш права ништа да кажеш.

 

Имам у рачунару твоје слике у мајицама бендова које си некад обожавала, а сад "мрзиш". Зато немој да сереш јер знам толико чињеница о теби које не желим да напишем јер није културно.

 

 

 

Одличан пост.

Da, Luka, to se zove ODRASTANJE. Slušala sam i Britney Spears sa 11 godina.

Nisam ja nikad poricala da sam slušala šta god sam slušala, ali nakon nekog vremena postaneš izbirljiv i ne slušaš sve što sebe naziva blek metal bendom.

 

Normalno je da se menjamo i da sa 19 godina nemamo iste stavove i razmišljanja kao sa 15.

 

Dugo se znamo i znamo dosta činjenica jedno o drugome, ali postoji nešto što se zove poštovanje. Ovde se vodi diskusija o black metalu i ja sam samo ponavljala tvoje reči, nema potrebe za vređanjem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne zna se šta je pozerskije od ova tri što si rekao, niti ova tri u suštini imaju veze sa black metalom.

 

Voleo bih i ja itekako da vidim Marduk na turneji za novi album.

 

 

То је из часописа извукао.

 

 

Било би лепо да се чују нове песме уживо, зато што ми Mortuusov вокал много боље звучи уживо па да видим како би одрадили то све.

 

 

Невена, зове се одрастање кад поштујеш оно што си некада слушао, а не кад по томе пљујеш. Али нећемо о томе, што ти кажеш - поштовање.

Edited by Narsil

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gojkovicu ja samo kazem sta su velikani black metal scene poput Mayhema, Immortala, Dark Funerala i Gorgorotha rekli na temu o pejntu. :pivopije:

 

Ma sve sami filozofski bendovi :) Evo, neću više. Zajebavam se malo.

 

Kratko bih dodao da sam i ja slušao u svoje vreme Cradle Of Filth i Linkin Park, pa me to ne sprečava ni najmanje da pljujem po njima danas :da:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma sve sami filozofski bendovi :) Evo, neću više. Zajebavam se malo.

 

Kratko bih dodao da sam i ja slušao u svoje vreme Cradle Of Filth i Linkin Park, pa me to ne sprečava ni najmanje da pljujem po njima danas :da:

 

 

Па, то је непоштовање самог себе.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Невена, зове се одрастање кад поштујеш оно што си некада слушао, а не кад по томе пљујеш. Али нећемо о томе, што ти кажеш - поштовање.

Poštujem ja kultne blek metal bendove, zbog uticaja koji su izvršili na celokupan žanr, ali muzika većine mi se ne sviđa i gotovo.

I ako mislim da je nešto smešno, ja tako doživljavam, ti ne, sigurno ti nećeš mene ubediti u suprotno, a ni ja tebe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako cemo realno, meni je, sto se ove dve slike tice, Ragnarok smesniji. :)

Ja ne mogu da se odlucim.

 

Да, гледам их. Paint - одличан. Пентаграм ту, бодље - ту, ниједна фаца није пресмешна, све су у домену како треба да буде. Све што black metal треба да буде.

Dobro si rekao. Pejnt - smesno, pentagram - jos smesnije, kilo eksera - najsmesnije. Zaboravio si jos haljine da spomenes.

 

Black metal treba da bude muzika, a ne neki "imidž". :rolleyes: Ja i dalje ne mogu da skapiram da bendovi u 2009. godini još uvek furaju korpspejnt.

+1

 

Suffocation свира потпуно другу врсту метала.

Jbg, neki bendovi znaju da sviraju, drugi znaju da se sminkaju. Danas to tako ide.

 

Normalno. To je i jedina ispravna definicija.

Slazem se. Iako volim metal da nazivam metalom, nije Abbath bio daleko od ispravne definicije.

 

Naravno da ce mi drukciji prikaz muzike biti da li imaju korps na sceni ili ne. Zabole me kurac ako ce da prave onakve smesne promo fotke. Meni vizuelni dozivljaj znaci nesto. I muzika i vizuelni dozivljaj su bitni kod black metala.

Nije vazna gitara, vazna je sminka.

 

Dark Funeral ce da pokaze marduku kako se svira pravi svedski black metal. :rockdevil:

Sta, konacno su naucili da sviraju?

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...