Jump to content

Marduk


MissionVao

Recommended Posts

"Određene stvari", "određene ideologije", daj navedi ih više kad su tako određene. Ili je ta suština black metala tako soficistirana da se ne može iskazati rečima?

 

 

Неке ствари просто мораш сам да схватиш.

 

Па, све ово и јесте р'н'р. :) :)

Edited by Narsil

Share this post


Link to post
Share on other sites

O čoveku koji je black metal definisao kao "sve je to rokenrol" nemam šta da kažem.

 

Normalno. To je i jedina ispravna definicija. Srednji prst u facu svim pacenicima koji pokusavaju definisati nesto po svako cjenu.

 

Sviraj sunce ti, sve je to rokenrol. Jebo vas religiozni blek kurac u supak, i ko izmisli taj termin.

Edited by Sadomator

Share this post


Link to post
Share on other sites

Normalno. To je i jedina ispravna definicija. Srednji prst u facu svim pacenicima koji pokusavaju definisati nesto po svako cjenu.

 

Sviraj sunce ti, sve je to rokenrol. Jebo vas religiozni blek kurac u supak, i ko izmisli taj termin.

 

Koji kurac i ja pokušavam da dobijem suvislu promišljenu rečenicu od vas. Samo znate da prozivate, kenjate i trolujete. Idite slušajte svoj srednji prst u facu i živite svoj metal način života, a ja ću da se jebem sa svojim religioznim metalom koji uzgred niko ovde nije ni pomenuo. Što se mene tiče, ograničeni ste k'o i bilo ko drugi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahahahahahahahah!!!!!!!!!!!!!

Ovo je za mene odlična promo fotografija za bm bend:

http://www.icedtears.com/musica/fotos/656.jpg

jos kad bi kalesini bili bm bend...

ovaj razmazani što fura Marduk je ok. Ragnarokov je smešan.

znaci ok ti je kada se neko izmaze tako da izgleda kao da je upravo iz rudnika izasao(tipa ovako),a smesno je kada pejnt ima neki svoj oblik? zanimljivo.pitam se da li bi ti se promenilo misljenje kada bi mortuus poceo da nosi pejnt kao ragnarokov ili immortalov..

Cela black metal scena moze da pogleda Kingove fotke i ubije se, jer nikad tako mocno nece izgledati.

to je taj duo! :rockdevil:

Satyricon nema uopste corpse paint u poslednje vreme, nije u skladu sa kajlom i naocarima. :)

zaboravio si i belu gitaru :)

corpse paint nije obavezan,niti igde pise da ako imas bm bend da moras nositi cp,ali kakve veze ima sto je ovo 2009. pa se i dalje nosi corpse paint? neznam ko je to rekao,a i mrsko mi da trazim sada ali je poprilicno glupa izjava.ko oce nek nosi cp,ko nece nemora..ionako je to samo deo scenskog nastupa,uvek bio i uvek bice,a ko u corpse paintu vidi nesto drugo osim toga onda jbg,zapitajte se da li imate nekih problema.nekom to stoji,nekom ne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha neverovatno da neki ovde u prvi kos stavljaju imidz bendova da bi se muzika naknadno shvatila,tacnije njena poenta.

Znaci vi koji kapirate poentu mozete da se nazovete blekerima?Pa dobro,to je samo pokazatelj vase ogranicenosti,neko ko slusa metal cak sebe i ne naziva metalcem,a vi se nesto busate da slusate opaku i zajebanu muziku.Apropo one slike Ragnaroka 'sve sto bm treba da bude' :)

A sta to bm treba da bude?Muzika,imidz,neka skrivena poruka za koju treba biti rodjen da je skapiras ili je to samo jos jedno od gomile proseravanja da bi pokazali kako ste iznad nekog ko ne 'kapira' tu muziku?

I ajde vise definisite taj black metal,izdrviste 30 strana i ja jos nisam uspeo da procitam vasu definiciju?

 

Evo ja prvi zelim da znam to,ja nisam bleker,nisam ni metalac,samo volim tu muziku,pa vi profesori i doktori muzike mi dajte neko objasnjenje?I svima koje nas to zanima.I da li to znaci da vi blekeri nikad niste uspeli da skapirate kakvu poruku nosi emperor jer se ne oblace onako kako biste vi hteli?

ihsahn.jpg

Edited by Josif Visarionovič

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakva old skul rasprava sa religioznim elementima. Ne mozete nekom docarat vase subjektivne dozivljaje, niti to mozete trazit od drugih. Jedino je problem kad to predje u ufuravanje :da: Ona slika Ragnaroka je smijesna, nije ni ovaj novi foto sesion Marduka daleko.

Stvarno ste smorili za medalju. Hail satan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nevena,tebi je immortal smesan? ja mislio da ti volis njih......

 

To sto je nekome smesan vizuelno ne znaci da su los bend,meni je immortal urnebesan ali ipak obozavam taj bend,isto kao i onaj kepec deni filth,retardiran je do krajnjih granica,kako fizicki tako i sa onim dredovima i ostalim govnima pa to ipak meni ne kvari sliku o muzici koju stvaraju.Jebote,ograniceni ste kao tegla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrhovni predvodnik Black Metal pokreta, Pali Anđeo, je proteran u večnu tamu zbog nepoštovanja bilo kakvih pravila osim onih koje je sam sebi nametnuo. A danas se Black Metal scena svodi na stada ovaca, na jedan bend koji donese nešto dolazi horda sledbenika koja paradigmatski kroz lažno očuvanje vrednosti dovodi do rugla ono što jeste ovaj stil.

Pogledajte samo Secrets of the Moon, koji je muzički gotovo totalno napustio žanr ali u samom jezgru svoje kreacije je beznadežno crn, ili na drugoj strani spektra Dartkthrone, usled prigrljavanja tradicije je paradoksalno ismejan od fanova kopija kopije.

Sve u svemu - manje drkanja na Euronymousove, Mortuusove... čije već intervjue, više individualnosti.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ако је то интересантно онда ти никад ниси скапирао суштину овог правца. Пејнт треба да искаже нешто, а не да буде интересантан.

 

Treba da se iskaže ono što je najbitnije - muzika, a ako drugačije misliš, ti si idiot. A ako biraš bendove koje slušaš po tome da li imaju dobar paint ili ne, onda si pored onog prvog epiteta i pozerčina.

Edited by BaalBehrit
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...