Jump to content

Marduk


MissionVao

Recommended Posts

bas bi voleo videti kako bi medu tako otresao.kakvog on dzudistu tu glumi.koje proseravanje..lik mu je prisao sa ledja ok mogao ga je odma odvaliti,ali mortuus ga je pogledao i onda otresao i pri tom dok je otresao lika zakacio je i neku devojku iz prvog reda koja koliko vidim sa snimka mu nista nije uradila.trebali bi da smire svoje ponasanje,prvo kada je morgan izudarao ledja onom liku 2007.,a sada i ovo..skroz pederski jer ti ljudi kupuju njihove albume,ulaznice za koncerte...kako god da je bilo da ga je lik smarao u bekstejdzu ili gde vec opet on nije nista lose uradio nego samo prisao i zagrlio ga i mortuusova reakcija je bespotrebna jer je obezbedjenje moglo doci i odvesti ga,a ne da cika opasan dzudista radi dva posla iste veceri..

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno, Mortuusu je lako da prebaca nekog lika koji ima 20 kilograma zajedno sa krevetom, volio bih da slican zahvat proba na nekom ko ima slicnu zapreminu kao on :haha:

Meni ono izgleda jadno sa njegove strane, trebao je drugacije da reaguje. Jeba bi mu ja malo majku njegovu hriscansku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno, Mortuusu je lako da prebaca nekog lika koji ima 20 kilograma zajedno sa krevetom, volio bih da slican zahvat proba na nekom ko ima slicnu zapreminu kao on :haha:

Meni ono izgleda jadno sa njegove strane, trebao je drugacije da reaguje. Jeba bi mu ja malo majku njegovu hriscansku.

taj rad.lako je glumiti karate kida na liku od 20 kila..skroz pedersko ponasanje i voleo bi da to uradi ponovo na nekom malo jacem liku.verovatno bi mortuusa odvalio od batina nasred scene pa neka onda glumi karate kida usred najave pesme.mnogo je on kurcevit i samo to njegovo ponasanje kada su bili u decembru prosle godine mi se nije nimalo svidelo,uostalom ko je on da se tako moze ponasati? definitivno mi je zgadio koncert u januaru..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...