Jump to content

Marduk


MissionVao

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Evo, dao sam još jednu šansu Wormwoodu. Sad ću biti maksimalno ozbiljan - ima tu nekog materijala, ipak je to bend starih vukova ali ne mogu da se otmem utisku da se oko pola albuma vuče bez nekog pravca i cilja, čist primer As a garment ili Chorus of cracking necks (prestanite da svršavate na onaj efekat, pesma je đubre). Plus jesu dobri semplovi doduše, to stoji. I naravno Mortuus, koji je preneo svoje meketanje i stenjanje nedojebanog jarca u Marduk, ne znam ni sam zašto kad čovek ima sasvim moćan glas... valjda sam ja glup za te religiozne zanose.

 

Verdict - ode album sa harda na DVD neki i biće pušten opet ko zna kad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slažem se, za mene nije dobar album onaj koji ima slabe pesme. Džaba su tu odlične Unto utter madness, Phosphorous redeemer i prva kad mi sranje numere ostave gorak ukus u ustima. Ja sve albume koje volim slušam u celini, a ako treba da izbacim pola da bih uživao to mi automatski ide u kategoriju "sranje".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas danas sam ga ponovo slusao i cak i sa vec odredjenom distancom, da se pjesme malo "slegnu" nije mi se mnogo promijenilo misljenje. Phosphorous Redeemer i Whorecrown su mi dosta dobre stvari, a jos mogu proci i Into Utter Madness i eventualno Funeral Dawn. Ostalo je poprilicno isprazno i vrti se u mjestu, ne vodi nigdje...

Kako god, nakon onakvog proslog albuma koji mi je bio medju najboljim albumima godine i mozda i najbolji njihov album uopste, izdali su album kojeg se za par godina niko nece sjecati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja hoću. :mrgreen: Meni je album odličan, sviđa mi se čak i više od nekih drugih albuma. Nowhere, No-One, Nothing bih mogao da slušam po ceo dan. Ne shvatam zbog čega su se neki toliko razočarali, album ima odlične pesme, manje-više je u istom stilu kao i Rom 5:12, ali dobro, o ukusima se ne raspravlja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm, ja sam npr. ocekivao mnogo vise, rom je album koji se pusta unucima, a wormwood, po mom misljenju, je vise u fazonu, e! sad smo se malo i(z)probijali pa da opicimo

 

take the money and run biznis, produkcija -, ideje lallala nista sto bi zadrzalo paznju, uvek pustam rom ili plague kad se zazelim marduka, da ne spominjem ranija ostvarenja.

 

Bottom line, sa malo objektivnosti sa strane (ili meskalina :smile:) posle roma sto se mene tice, nedostojan nastavak

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

How did you create the cracking sound in 'Chorus Of Cracking Necks'?

 

Actually that's our drummer's back! It makes that sound when he stretches. We were very surprised when we heard him do that for the first time. Obviously it suits the song very nicely, so we decided to record and use that sound. You can almost feel it when you hear it. There is also another sound: our bass player pushing his eyeball...

 

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preslušao sam dosta puta album i sviđa mi se, između njega i ROM-a ne mogu naći neke veće razlike osim u više Mortuusovog vrištanja i izostanku nekih laganijih delova sa čistim vokalom kao što je na ROM-u Accuser Opposer. Što se pravca kojim su krenuli tiče, radije bih da su ostali u panzer fazonu, koliko bi ih to dugo teralo je druga stvar.

Edited by Antichrist Hammer

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...