Jump to content

Okup: 01.11 * Plato * Okupljanje Povodom Istorije


Zen

Recommended Posts

  • Replies 588
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja sam za neku tu varijantu, ali nevolim kafane. Npr. ja zivim u BGu, i voleo bi da su okupi van BGa , na nekim mestima gde nikad nebi otishao sa nekim razlogom. Realno ja mogu svak ida nda odem na Kalish.......

 

Mozda ako bi vec amasa ljudi sa YUma koji nisu u BG-u , hteli da dodju u neki ne-BG grad, mogli bi smo da napravimo neki van Beograda okup,(ja bi lichno vole u NS-u :P ). ali to je samo moje neko razmisljanje , koje mi je sada palo na pamet. XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sto bi bio celav majke ti? :)

 

 

Aman re ljudi,nisam ni reko da je covek skins ,nego znate ono prosto kad ste ubedjeni da neko mora tako da izgleda i tacka!a u profil me mrzelo da ulazim...znaci promeni mi se pogled na kosmos... :surprised:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hah, eto nisam bila na okupljanju al sam danas videla i upoznala donkey-a na faksu. Prepoznala sam ga sa slike. Mislim da sam ga uhvatila na prepad, nadam se da mi neće zameriti :):)

Ali je bilo u fazonu "Jel si ti donkey sa yum-a? Ja sam mistres burzum" :):):):)

Edited by Mistress Burzum

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, pa jbg... ja sam zelela da dodjem, al taj dan sam slavila rodj. I ne bi mi bio problem da budem jedino zensko na skupu, znam ja kako treba s njima... :red:

Mada ja bih dosla zbog Vraga, on mi je onako posebno zanimljiv, al ni on nije bio.

 

A dodjavola, kao da sam kome i nedostajala :)

 

Meni su nedostajale sve žemske sa foruma, pa nema razloga ni da ti budeš izuzetak. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali,vidim da na tom vašem okupljanju nije bilo riba????

izgleda da su pićke osetile da ja neću doći.ja ZNAM,provereno,da je većini njih pićka plakala osećajući da ja neću doći,ali šta mogu.sigurno vam je bilo ludo na okupljanju.ja znam da sam bijo koma za vikend,ali ako bude sledeći okup,potrudiće se ćika peca da dodje.

 

VOLIM VAS,ali volite i vi mene.

:) :)

 

Naravno! :pivopije:

 

Samo bih komicno zeleo da napomenem, moram, da me darkelAf podseca na nekog folk pJevaca iz 80-tih (sada se bavi iskljucivo produkcijom i zavodjenju mladih pevaljki), Kirk na nekog svercera-svalera (jos i basadzija), a KillingHand na nekog underground thrash bubnjara, ne mogu se setiT benda u ovom teskom momentu (homoeroCki)... :wub:

haha. :)

Inace ja sam gitarista. :P I "vokal". :)

 

P.S.

Otvorio sam temu za sledeci okup ali su ga moderatori odbili, namam pojma zasto...

Edited by KirK-84

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao prvo Kirche pajseru, ako oces da tema bude "Vazna tema" to se ne radi tako sto napises to u imenu, nego tako sto je neko od moderatora zakaci :P

 

Dakle odobrio sam temu i pinovao je... Tako da preporucujem da na dalje diskusije prenesemo tamo, a ako vise nema utisaka onda da ovu zatvorimo.

 

Eto ispasce da smo ponovo otvorili sezonu tradicionalnih forumskih okupljanja. Aj pa ako daju bogovi i manowar da nas bude 50 k'o nekad...

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://picasaweb.google.com/ro.osswald/YUM...098355038538562

 

Ovde na grupnoj slici me gos'n Teša neodoljivo podseća na Dave Mustaine-a. :mhihi:

 

Centralna ličnost fotografije.

 

... a Prince Prinac je stvarno neka pogolema konjina, pogle kol'ko štrči. Garant ga ima blizu Slavka Vraneša.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iju, pa nije Feniks "malo stariji lik" pobogu :):):):)

 

Feniks je vecno mlad...vidi se da ne znaju nista o istoriji...moracu da im odrzim predavanje, ako se umorim tj. ako mi grlo bude suvo(pa cu ga morati zaliti pivom, naravno) Smorock ce me zameniti u izlaganju, zar ne drugarice? :D

 

 

I nisam mislio na Feniksa, pa on je zdrav covek :)

 

Pucam od zdravlja, upravo krecem na vezbanje pa na trcanje :razz:

A mentalno...pa sad...svi imamo svoje momente :)

 

Setih se Bombardera i stiha...Sav u krvi sa sekirom u ruci... :)

 

 

Znaci, Tesa je pravi sagovornik za mene, posto se i ja derem kad pricam.

 

Nisi mene cuo...jos kad se popije :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po frizurama bih rekao da si ti Bilbo a Sandman je Frodo. :P

 

Sta ces, ali malo sam visok za hobita. :)

 

Hah, eto nisam bila na okupljanju al sam danas videla i upoznala donkey-a na faksu. Prepoznala sam ga sa slike. Mislim da sam ga uhvatila na prepad, nadam se da mi neće zameriti :):)

Ali je bilo u fazonu "Jel si ti donkey sa yum-a? Ja sam mistres burzum" :):):):)

 

Eeeeeee, da, ja bas hteo da se pohvalim. :da:

Naravno da necu zameriti, drago mi je sto smo se upoznali, i sto sam stekao svoju prvu obozavateljku. :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...