Jump to content

Okup: 01.11 * Plato * Okupljanje Povodom Istorije


Zen

Recommended Posts

  • Replies 588
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

U isto vreme je Princ pomenuo Vijetnam, objasnjavajuci nesto Tesi, nisam cuo o cemu se tacno radilo. :da:

 

da znam da je to bilo nego da nije bilo nesto pored toga????

 

da nije taj lik sa satarom neko sa foruma, mada sumnjam, ali me ne deluje nemoguce

Edited by Uruk Hai

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde je uopste to Zdanje? :)

 

Jeeeeeeeea. :da:

 

Bilo je super. Ja sam morao da odem ranije, imao sam prevoz do kuce sa Zelenog. Blejali smo na Kalisu.

Bilo je nas 10ak, javice se vec prisutni, da ne pravim spisak. Ima par slika, i najmanje 1 video klip koji ce biti uploadovan na youtube. :)

Pozdrav za sve ljude koji su prisustvovali ovom skupu, moglo bi se ovako nesto cesce organizovati. :da:

 

U Kapetan Misinom Zdanju je danas Filoloski Fakultet..

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Kapetan Misinom Zdanju je danas Filoloski Fakultet..

 

Omg, pa ja tamo studiram. :) Nismo bili na toj strani.

 

Lik sa satarom je 100% sa yum-a.

I bezveze sto nije bilo zenski, pih.

 

Ja sam bio u bg-u od srede do subote u 17h, nisam mogao nikako da produzim boravak, ostalo mi 40din :)

 

Pa dodji sledeci put. :da:

Edited by black donkey

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto se lika sa satarom tice, ja sam pomislio da je sa yum-a, ali taj neko sa yum-a ko bi dosao da nas traumira bi najverovatnije bio trezan, a ovaj je bio bas pripit...a sem toga da je sa yum-a potegao bi sataru na nas a ne na lika koji je prolazio(kasnije se ispostavilo da je taj prolaznik takodje sa yum-a, ali to u tom trenutku niko nije mogao da pretpostavi)...mada opet bilo je tu jos metalaca, on se navrzao bas na nas...ali stariji je lik bio mislim da je imao 40 godina sigurno

 

Izdala sam vas zbog para :)

ostala na poslu ....

i pretpostavio sam da je zbog toga, rekla si da radis do kasno

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto se lika sa satarom tice, ja sam pomislio da je sa yum-a, ali taj neko sa yum-a ko bi dosao da nas traumira bi najverovatnije bio trezan, a ovaj je bio bas pripit...a sem toga da je sa yum-a potegao bi sataru na nas a ne na lika koji je prolazio(kasnije se ispostavilo da je taj prolaznik takodje sa yum-a, ali to u tom trenutku niko nije mogao da pretpostavi)...mada opet bilo je tu jos metalaca, on se navrzao bas na nas...ali stariji je lik bio mislim da je imao 40 godina sigurno

 

Ja cak i sumnjam na nekog sa yum-a, starijeg lika..mada verovatno gresim.. bilo bi cool da je on :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja cak i sumnjam na nekog sa yum-a, starijeg lika..mada verovatno gresim.. bilo bi cool da je on :)

 

ako imas njegovu sliku posaljes mi na pp, pa cu ti reci da li je to bio...srednje visine, kratka kosa, mozda malko tamniji ten...

 

EDiT: ako mislis na feniksa, nije on ;)

Edited by Uruk Hai

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam sliku, na zalost :)

I nisam mislio na Feniksa, pa on je zdrav covek :)

 

Jeste kratka kosa, pogled pomalo cudan..

ali ne verujem, bilo bi to previse :)

Uglavnom, mislim na jednu osobu koja ostavlja ludacke postove po forumu..

Nemam pojma sto mi je to palo na pamet, ali ne zelim da gresim dusu, sto se kaze. Verovatno je samo neki ludi prolaznik :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pomenuo sam Singapur, a Vijetnam u kontekstu priče o Singapuru. Pominjali smo i Maleziju, Laos... Ne znam šta ste se za Vijetnam uhvatili.

 

U trenutku kad si ti pomenuo Vijetnam, Demonic_Alliance je zavrsio vrlo dobar vic sa "Vijetnam, Vijetnam," pa zato. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...