Jump to content

2009.05.21. *SKC, Beograd* Circle Ii Circle/Manticora/Burning Black


Elderane

Recommended Posts

  • Replies 358
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa cimaj organizatore da ti pošalju.

U principu, oni su na starom onom sajtu bili ostavili čak i brojeve telefona, ko je pribeležio, pribeležio, sad može da ih cima ako ih nema na netu. :mhihi:

 

Mada će ovo da bude rasprodato na Sv.Živka, mislim da nema šta da brineš. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svako ko zeli karte, moze ih kupiti samo preko nas, ili direktno u Living Room-u. Inace, zanima li ovo ikoga, osim vas 5-6 sa foruma, samo me to interesuje :)

Ja znam još par ljudi koji su dolazili i na Evergrey i dolaze i na ovo sigurno. :)

 

Ne bi bilo loše da uradite neku promociju, bar neke plakate, i obavezno na njima da bude ono "Zak Stevens ex-Savatage". ;)

E da, ne znam koliko bi vas koštala reklama na 202-jci, i to bi moglo. :da:

 

P.S.

Oni koji se kunu u prog i/ili power a ne dođu na ovo, dabogda ih Razbijač do'vatio. :P

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svejedno neka dođu, zavoleće ih na koncertu! ;)

 

Bitno je i podržati događaj, jerbo je pevač Manticore u Intromental menadžmentu (oni i organizuju turneju), pa ako ovo pukne, možemo da se pozdravimo kako sa eventualnim koncertom Manticore na solo turneji sledeće godine, tako i sa koncertima nekih drugih kvltova tipa Redemption, Wuthering Heights, Persefone, Fairyland, Tomorrow's Eve, Lanfear... A i generalno treba podržati da bi bilo ovakvih događaja... Npr na koncertima ekstremnijeg metala bude ljudi i kada su veći i kada su UG bendovi, a kada je ova melodičnija svirka u pitanju, prolaze samo najpopularniji bendovi. :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stavicemo, nije frka, bas smo danas nesto oko toga radili... Nego, ono sto je poenta, to je da, vjerovali ili ne, na ovakvim koncertima mozemo da zaradimo samo u snovima, radimo ih samo zbog barem nekakvog drzanja u zivotu heavy/power/prog scene u zemlji, jer ovakvi mali bendovi su ogledalo scene. Lako je znati da ce Kamelot, Hammerfall ili Blind Guardian da odrade posao kako valja i prodaju po minimum 500 karata, ali, bez ovakvih koncerata, vremenom nece biti ni tih velikana. Nije problem da ovdje puknemo finansijski, ali je problem da ovi bendovi (a jesu velicine, vidjecete kako oni zvuce, a kako prosjecan bend zanra) dodju, a slusa ih 40 ljudi, nije bas da bi to mogli ni sebi ni njima da dozvolimo, besmisleno je. Iskreno, moje misljenje je da ovdje vise pomaze ona reklama vrste: "Ej, jesi cuo/cula da dolaze ti i ti, to je vrhunski bend, dacu ti da cujes..." Slaba vajda od plakata na kojem ljudi ni ne znaju ko svira, nije zanimljivo. Na 202 sam gostovao vec 3 puta za CIIC, a moze i dzingl, sto da ne. Prosto ce se na ovim koncertima znati da li mozemo da odgovorimo na zahtjeve ovog dijela scene, i da li je Srbija spremna da bar 100 ljudi podrzi ovakve muzicare, da bi mogli i novi da dolaze. Isto vazi i za JOP, a i za jos neke stvarcice koje su u planu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad tek vidim Manticora listu, zbog njih i sekundarno dolazim (prvenstveni su 'Tage '90's hitovi), pristojna lista, fino ga prosarase po albumima, jedino sto bih voleo "Disciples Of The Entities" nekako da upadne :]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad tek vidim Manticora listu, zbog njih i sekundarno dolazim (prvenstveni su 'Tage '90's hitovi), pristojna lista, fino ga prosarase po albumima, jedino sto bih voleo "Disciples Of The Entities" nekako da upadne :]

e dajte da vidm set listu tek se upoznajem sa bendom :redface:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zamisli,setlista je čitave 2 strane unazad.

Ne boj se,samo jedan klik te deli od nje.

 

EDIT:Prvo se upoznaj sa Savatage-om,pa tek onda sa CIIC. :D

Edited by Sandman

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...