Jump to content

2009.04.11. *SKC, Beograd* H A M M E R F A L L


FRUBI_ZMIJA_GADAFI

Recommended Posts

  • Replies 934
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Skinuo sam juce sabaton i bloudband i uopste nisam odusevljen, a i HF me malo smorio tako da razmisljam da mozda ne dodjem na cert.. jbg..

 

tako da ako nekome treba ulaznica za manje para neka se javi na pp.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

a zato prodajes za 1550... ccc.

 

Preslusaj od Sabatona pesme: 40-1, Ghost Division, Primo Victoria, Attero Dominatus, Wolfpack i Price of a Mile.

Od Bloodbounda : Book of the Dead, Sign of the Devil, Behind the Moon, Nosferatu.

 

I javi ako se nesto promenilo :smile:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, ima li neko mesto da mogu da se skidaju pesme od Sabatona pojedinačno. Baguje mi net, sporo skida, a neko veče sam skinuo album Primo Victoria i zaključio da sam tih pola sata, sat na netu mogao da iskoristim mnogo bolje. Rešio sam da odslušam još po koji hit, pa ako ubodem nešto od toga na koncertu - odlično.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a zato prodajes za 1550... ccc.

 

Preslusaj od Sabatona pesme: 40-1, Ghost Division, Primo Victoria, Attero Dominatus, Wolfpack i Price of a Mile.

Od Bloodbounda : Book of the Dead, Sign of the Devil, Behind the Moon, Nosferatu.

 

I javi ako se nesto promenilo :smile:

 

Ne svidjaju mi se vokali tih bendova, a i pesme nisu bas nesto extra.

Ima OK stvari ali nista sto nije vec vidjeno.

I oba benda imaju to "horsko" pevanje u nekim pesmama, a to mi ide na kurac iskreno. :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skinuo sam juce sabaton i bloudband i uopste nisam odusevljen, a i HF me malo smorio tako da razmisljam da mozda ne dodjem na cert.. jbg..

 

tako da ako nekome treba ulaznica za manje para neka se javi na pp.

 

 

Ne svidjaju mi se vokali tih bendova, a i pesme nisu bas nesto extra.

Ima OK stvari ali nista sto nije vec vidjeno.

I oba benda imaju to "horsko" pevanje u nekim pesmama, a to mi ide na kurac iskreno. :D

 

Tebe izgleda smara sve što nije gej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a zato prodajes za 1550... ccc.

 

Preslusaj od Sabatona pesme: 40-1, Ghost Division, Primo Victoria, Attero Dominatus, Wolfpack i Price of a Mile.

Od Bloodbounda : Book of the Dead, Sign of the Devil, Behind the Moon, Nosferatu.

 

I javi ako se nesto promenilo :smile:

Zaboravio si 'Attero Dominatus' i 'Metal Crüe'. :rockdevil::rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napisao je Attero Dominatus.

Haha, da, vidi stvarno. :)

Hvala na ispravci. :bigblue:

 

Btw, nisu uzeli ni jednu pesmu sa 'Metalizer-a'. Mogli su bar naslovnu, ako nista drugo.

Mada, ograniceni su na vreme. Da imaju vise vremena, moguce da bi je ubacili.

Edited by NatashaNS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je Metalizer stravicno dosadan album, ali ovi ostali su odlicni. Bloodbound ce da razvali sa novim albumom, vidi se po novoj pesmi.

 

EDIT: Jbt, ja jos nisam kupio kartu, valjda cu uspeti da sakupim pare do sledece nedelje :(

Edited by Night Prowler...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas naprotiv. Ovo je previse gay za mene. :) :)

 

 

Prosao sam moju gay metal fazu, sada sam tr00 progresivac. jbg. :D

 

Mislio sam na vokale. Mislim, ne sviđaju ti se moćni vokali kakve imaju Sabaton i Bloodbound, a voliš one kastrate iz Angre i ne znam ni ja kojih sve bendova. :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je Metalizer stravicno dosadan album, ali ovi ostali su odlicni. Bloodbound ce da razvali sa novim albumom, vidi se po novoj pesmi.

 

EDIT: Jbt, ja jos nisam kupio kartu, valjda cu uspeti da sakupim pare do sledece nedelje :(

 

Pa taman uzmes od Kirk-a ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...