Jump to content

2009.04.11. *SKC, Beograd* H A M M E R F A L L


FRUBI_ZMIJA_GADAFI

Recommended Posts

Koji genijalci ovi iz SKC-a, još uvek im stoji bilbord za Lordi a sklonili bilbord za HF! :)

:)

Haha, to sam i ja primetila prosle subote, kad sam bila u BG-u, la' ne znam je l' jos uvek tako.

Mogli bi da obrnu to i da skinu plakat za lordi i stave HF. :bigblue:

 

Znači ovoga puta HF ne piči baš identičnu listu na svakom 'certu, nice...

Umesto Warrior-a i Natural High su stavili Carved In Stone i Keep The Flame Burning.

Meni se onda valjda vise svidja prva listaa, al' dobro, donekle mi je i svejedno, samo nek' sviraju. :rockdevil:

 

A i mogli bi kod nas ubaciti (al' nece) Dragon-a (kao, objave na sajtu da ce jedina zemlja u kojoj ce svirati Dragon-a biti Srbija :) ; da, da, kako da ne :) ) cisto da vi ne bi vise smarali time, i da bi bili zadovoljni. :)

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 934
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jbt ja tek sad videh da palijaju uzivo i Keep The Flame Burning...aaaa pa ne znam, to ako ne odsviraju kod nas pa ubicu ih hehe...

 

Standing at the crossroads, were the future meets the past

Oh can´t you feel, there´s magic in the air

We´re noble knights and mighty men, with the power to assay

Faithful and true, let our deeds show you the way

Glorious, we live and we die

Our courage will unite

 

In our hands we hold the future, carry on

In our hearts, eternally, we Keep The Flame Burning

 

Kako me ceo Renegade album vraca u proshlost, strashno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih isto mozda pre Warrior-a, nego 'Keep The Flame Burning'.

 

Edit: Sad sam malo pustila pocetak 'Keep The Flame Burning' da je se podsetim posto mi melodija bas i nije bila skroz u glavi odk sam gledala text, i sad bas hocu tu pesmu! :rockdevil::rockdevil:

Edited by NatashaNS

Share this post


Link to post
Share on other sites

не разумем никако тај аргумент ''ми смо боља публика, ерго биће бољи концерт код нас''. ја на концерте не идем због ''публике''. гледао сам синоћ онај концерт из Хамбурга, и оно је очај живи. због бенда, не због публике. какав су наступ имали, добро их нису извиждали.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa mnogo je bolja atmosfera kad je bolja publika, jednostavno je.

 

A i drugacije je kad ti sedis i gledas koncert preko neta, nego kad si prisutan na nekom koncertu.

Tako da... Ja ih ne bih ocenjivala na osnovu ovog nastupa iz Nemacke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste bolja atmosfera kad je bolja publika, ali ne moze publika da bude dobra kad su oni jadni. Njihov je posao da publiku odusheve, pa ce sve biti kako treba. A ono sinoc je bilo katastrofa. Kad sam chula kako jadno peva Crimson thunder, a ta pesma mi je jedna od najomiljenijih njihovih, doshlo mi je da prekinem da gledam. Ali sam se zajebala i odgledala do kraja, nadajuci se da ce biti bolje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK, za tebe mozda.

Za mene, i za jos mnoge druge sirom Evrope, nije.

Ovde sam mozda jedina koja je stala na njihovu stranu, al' delim misljenje sa mnogima, bilo da su njihovi fanovi ili ne.

 

 

Btw, nemate pametnija posla, nego ste dosli mene da ubedjujete kako nesto sto ja volim ne valja.

 

Meni se svidjaju njihova poslednja 3 albuma, sta god vi rekli za njih.

'Chapter V' - odlican, 'Threshold' - malo slabiji, No Sacrifice, No Victory - na prvih par slusanja, nije bas valjao, sad mi je skroz OK.

Nije remek delo, al' nije ni los.

Edited by NatashaNS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa trudim se da gledam stvari realno.

Znaci, sto se tice albuma - tako je, kako je, jednostavno su razliciti ukusi.

A sto se tice sinocnjeg koncerta, nisam rekla da je sve bilo sjajno. Iskreno, nije ni meni koncert bio zanimljiv. Bila sam sinoc napisala da su oni odlicno odradili posao, al' kad bolje pogledam, i nije sve bas tako blistalo (osim publike, za koju smo se slozili da donekle nije valjdala).

Nije bio neki spektakl, i zao mi je zbog toga, al' opet kazem, nasa publika ce, nadam se, poboljsati malo sve to (mada, sad kad citam sve ove vase commente... al' dobro, ima ljudi sa pozitivnijim misljenjem van ovog foruma), a i valjda ce se i oni sami malo popraviti.

Ako bude tako, super, ako ne, tako je, kako je i kraj.

Edited by NatashaNS

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je onaj princip vrtim dok ne zapamtim sve pesme :):):)

Pa pazi, verovala sam (tj. nadala sam se) da ce mi biti bolji posle vise slusanja, al' nisam sebe terala da ga zavolim.

Jednostavno sam, posle par slusanja, izvela zakljucak da mi se svidja, i da uopste nije los.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro, ne kazem da su bili nesto extra zabavni (osim Andersa, koji je car :rockdevil: ), al' nije ni bilo jadno kao sto ti kazes.

 

Bilo je.

 

Jednostavno sam, posle par slusanja, izvela zakljucak da mi se svidja, i da uopste nije los.

 

Ha ha, kad bih slushala sve shto "nije loshe"...

Share this post


Link to post
Share on other sites

I meni je bilo jadno, ali ne vidim cemu sad tolika rasprava oko toga. :) Videcemo vec na koncertu, kako ce biti. I jbt ako neko kaze nesto lose za bend koji volis ne moras da odgovaras svaki put, neki put iskuliraj. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo je.

Nije.

 

Ha ha, kad bih slushala sve shto "nije loshe"...

Nisam htela da napisem da mi je album super (a jeste (meni)), da ne bi opet poceli sa pricama kako ja nemam ukusa/sluha itd. itd., pa sam zato napisala da nije los.

 

I meni je bilo jadno, ali ne vidim cemu sad tolika rasprava oko toga. :) Videcemo vec na koncertu, kako ce biti. I jbt ako neko kaze nesto lose za bend koji volis ne moras da odgovaras svaki put, neki put iskuliraj. :D

Opet kazem, nije bilo bas tol'ko jadno, al' da je bilo zanimljivo i nije.

Preostaje mi da se nadam da ce kod nas biti bolje, a hoce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...