Jump to content

2009.04.11. *SKC, Beograd* H A M M E R F A L L


FRUBI_ZMIJA_GADAFI

Recommended Posts

  • Replies 934
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

HF ne svira Dragona.

Maideni ne sviraju Alexandera.

Stratovarius je odjebao prva tri albuma

a Edguy prvi,

i jos milion bendova se odreklo pojedinih faza svog rada.

Kapiram da bendovi imaju svoje tripove, ali valjda publika ne postoji samo da bi joj se oteo novac.

Jedan bend na koncertima treba da u repertoaru obuhvati stvari iz svih faza rada, koliko god se menjali i satro sazrevali kasnije.

Ma nema ovde nista novo, ja sam se samo smorio pa sviram instrument koji nije muzicki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

HF ne svira Dragona.

Maideni ne sviraju Alexandera.

Stratovarius je odjebao prva tri albuma

a Edguy prvi,

i jos milion bendova se odreklo pojedinih faza svog rada.

Kapiram da bendovi imaju svoje tripove, ali valjda publika ne postoji samo da bi joj se oteo novac.

Jedan bend na koncertima treba da u repertoaru obuhvati stvari iz svih faza rada, koliko god se menjali i satro sazrevali kasnije.

Ma nema ovde nista novo, ja sam se samo smorio pa sviram instrument koji nije muzicki.

Slazem se, trebalo bi da obuhvate sve faze rada, al' valjda imaju neke svoje razloge zasto to ne rade.

HF vrti slicnu setlistu vec neko vreme (mislim, kad se uporedi ona od pre 2 godine i ovogodisnja), al' valjda su ima ove pesme sigurne jer ih je publika dobro prihvatila. Ili mozda imaju neke svoje druge razloge. Ko ce ih znati.

Bilo da su u pitanju HF, Mejdeni, Strato, Edguy ili neko peti, svi imaju svoje razloge.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@NatashaNS

U pravu si, svako ima svoje razloge, samo sto bih ja voleo da muzicari ponekad pogledaju na stvari koje rade iz ugla njihovih fanova. Al' nema potrebe vise raspravljati o tome, nista se nece time promeniti.

 

@Prince of Darkness

Tako se to radi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@NatashaNS

U pravu si, svako ima svoje razloge, samo sto bih ja voleo da muzicari ponekad pogledaju na stvari koje rade iz ugla njihovih fanova. Al' nema potrebe vise raspravljati o tome, nista se nece time promeniti.

Bilo bi dobro da izbalansiraju sve faze, al' dobro, kako je tako je.

A i sto kazes, mi sigurno necemo nista promeniti time sto cemo raspravljati o tome.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A dobro, i to kazes, jesu izbalansirali faze, al' su trebali malo promeniti one stvari koje stalno sviraju (to sam u stvari i htela da kazem u prethodnom postu :) ).

 

Setlista od pre 2 godine je bilo super, a mi bi trebali da smo zadovoljni jer su tad prvi put dosli kod nas, tako da je za mnoge to bio prvi put da ih cuju live.

Ova je slicna, s' tim sto je ubaceno 6 pesama sa novog albuma (ako se ne varam), i jos mozda nesto malo promenjeno. Al' mogli bi 'At The End Of The Rainbow' ubaciti i dovesti Magnusa da je odsvira. :rockdevil::bigblue:

Da, da, kako da ne. Sve trce, pa zapinju. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste bolja atmosfera kad je bolja publika, ali ne moze publika da bude dobra kad su oni jadni. Njihov je posao da publiku odusheve, pa ce sve biti kako treba. A ono sinoc je bilo katastrofa. Kad sam chula kako jadno peva Crimson thunder, a ta pesma mi je jedna od najomiljenijih njihovih, doshlo mi je da prekinem da gledam. Ali sam se zajebala i odgledala do kraja, nadajuci se da ce biti bolje...

koje sinoc??? jesam ja to propustio neki koncert? :confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko je trajao koncert u Hamburgu ?!

 

Danas je stiglo obavestenje da ovde sviraju 100+ min .

Da, tol'ko ej bilo i u Hamburgu.

Svirali su oko sat i 40/45 minuta, sto taman dodje to sto si ti rekao.

 

Eto, drago mi je da ne sviraju prekratko. :bigblue::rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Kriki
Vec sam je sa slikala pored njihovog plakata, pre nego sto su ga bili smaknuli. :bigblue:

Dobro je sto su ga vratili, posto je stvarno bilo smesno sto su skinuli HF plakat, a Lordi bili ostali. :)

Sada je postavljen novi bilbord!:)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...