Jump to content

Viking Metal Crew


Dark_Elf

Recommended Posts

нешто ми се избаговало, па ми не показује пост овде. у сваком случају, ако га ви видите, ја се извињавам. дакле само кажите коју тему нападамо. и Бурзумлијко, имаш од мене пиво (ако хоћеш може и ракија, вињак, рум...).

 

тамо сам регистрован као:

Baraba111

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam znao da je mod :) :) :)

znao sam da je na krstarici ali da je mod nisam znao :) :) :)

 

 

A sta si ti imao njoj da pricas sta mi planiramo ako ona nije odavde i sa nama u ekipi?

Sta koj kurac mi radimo ovde kad nas nasi odkucavaju?Ajde da nadjemo neki manji i vise neprijateljski forum neki turbo folk ili emo gay forum na kom sigurno nema nikoga sa yuma.I ovakve primere izdaje da kaznjavamo i ignorisemo takve koji nam pokvare organizaciju.Zajebite... :evotigana::violent:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oce li mi neko odgovoriti na pitanje?

 

koju jebenu temu rejdujete?

 

ma nijednu. još.

ako nas elf ne postroji niko neće svi se zajebavaju ovde...

evo taman još par dana da se svi doregistrujete i da nas puste moderatori nakon 3 poruke...

 

javite vargu nick predala sam mu listu vikinga.

 

 

 

vozdra.

 

@varg

i ti ćeš meni. :(

 

 

@mita

mitooo, mitooo bekrijoooo

pa što reče eeej mitoooooooo

sad ćeš morati u štetuuu mitooooo.

ajde sredi da mi ne sredimo tebe :rockdevil:

Edited by eileen

Share this post


Link to post
Share on other sites

ali nisam znao da je mod :) :) :)

Sad na tebi moramo da pokažemo šta će da se desi sa članovima koji nas odaju.

Moraćeš sad da naučiš da u HTML-u isprogramiraš forum, pa da ga mi raidujemo, pa da daš nekome admin da bude da te banujemo. Tako to ide, jbg. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sta si ti imao njoj da pricas sta mi planiramo ako ona nije odavde i sa nama u ekipi?

Sta koj kurac mi radimo ovde kad nas nasi odkucavaju?Ajde da nadjemo neki manji i vise neprijateljski forum neki turbo folk ili emo gay forum na kom sigurno nema nikoga sa yuma.I ovakve primere izdaje da kaznjavamo i ignorisemo takve koji nam pokvare organizaciju.Zajebite... :evotigana::violent:

a slucajni kazem

ona je isto clan na krstarici i rekao sam joj onako iz zezanja :) :) :)

jbg odkud sam znao da je mod :) :) :)

sredicu to xD

 

http://pobezenamgradski.4umer.net/

http://emokidz.forumotion.com/

Edited by Mita

Share this post


Link to post
Share on other sites

So when you bled on the bed as you fed those expectations

as a whore and not a human

You embraced with hesitation the very parameters of all you can be

Not a mother, not an aunt, not a sister that's not subdued

Because dignity is not physical and your flesh means more than you

Share this post


Link to post
Share on other sites

Raspevao se Lunar. :)

 

Nego ljudi, sad vidim da su meni prošla ona 3 posta, sad ću da napišem i četvrti da proverim i ja sam spreman, samo čekamo do sutra još ljudi da se pokupe i da odredimo koje ćemo teme napasti.

 

Predlažem da se napadaju samo neke konkretne teme, a ako neko otvori novu temu, to je samo bonus i plus. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vratio sam se iz grada, bilo mi je baš uzbudljivo sa curom i drugaricom joj njenom.

 

Bile su u Češkoj, nedelju dana ... pa sam ih se baš zauželeo, u međuvremenu. :mhihi:

 

Inače, registrovao sam se na krst-u maločas i otkucao munjevite 3 poruke (kulturne za početak).

 

Nadimak mi je Voo Doo tamo . . .

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Уф, и мени треба једна тројка..

 

Al si ti zagoretis...Kaubojski tiganj a?

Kolko imas leta prijatelju?Ima li tamo u vojsci nekakvih za istresanje?U moje vreme su se stalno neke muvale oko kasarne jerr su znale da tu ima muskosti na tone... :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Уф, и мени треба једна тројка..

 

eeej нисам рек'о да практикујем тројку.

Али колико јој перверзно изгледа другарица, често ми се сцене евентуалног ''тројкарења'' мотају по глави. :mhihi:

 

Нешто се све устручавам да предложим. Какав сам - има све да усерем. :zuba:

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al si ti zagoretis...Kaubojski tiganj a?

Kolko imas leta prijatelju?Ima li tamo u vojsci nekakvih za istresanje?U moje vreme su se stalno neke muvale oko kasarne jerr su znale da tu ima muskosti na tone... :)

 

хаха, ма то се ја зезам. :opusteno:

Не знам како је тамо, видећу ускоро. Ваљда је тако као што кажеш, либидо ми је на хај левелу. :)

 

 

Вуду- пробај бре, ја оћу сигурно, и не само ја.

Edited by Varg

Share this post


Link to post
Share on other sites

ајој, ал је напорна ова к рст ар ица! све живо мора да се одобри, па чак и слика!

 

Како то? Мени су постове одобрили скоро одма а слике сам ставио без проблема.

Share this post


Link to post
Share on other sites

eeej нисам рек'о да практикујем тројку.

Али колико јој перверзно изгледа другарица, често ми се сцене евентуалног ''тројкарења'' мотају по глави. :mhihi:

 

Нешто се све устручавам да предложим. Какав сам - има све да усерем. :zuba:

 

 

Ako su njih dve dobre ortakinje ima da zajebes sve nacisto,ima da izgubis i ovo sto imas.Slusaj starog vuka i sacuvaj ovo sto imas.Ko trazi vece izgubi i ono iz vrece.Bolje vrabac u ruci nego golub na grani.Bolja ti je varijanta ako nisu neke drugarice izmedju sebe da ovu pitas kad budete nasamo ili mazni devojci njen broj iz mobilnog kad ode do toaleta ako te bas toliko pali pa se onda organizuj.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Како то? Мени су постове одобрили скоро одма а слике сам ставио без проблема.

 

 

Ni meni nikako da odobre ni sliku ni komentare.Po meni je ta krstarica promasaj.Ipak je to opstenarodni forum gde ima i dobrih i losih ljudi.Bolje je da napadnemo nekog ko nam svima dodje neprijatelj.Jel ima grand ili pink neki forum da zezamo sabane?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма, ако је девојка у фазону да хоће тројку, да јој то не смета само напред. То види са њом и тачка. Јасно и гласно.

 

 

 

Е даааа..има пинк неки форум, а?

Edited by Varg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...