Jump to content

2009.07.09-12. *Novi Sad* Exit Festival


crusader84

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a vidjite ovo.....JUDAS PRIEST alo ljudi !

 

kakvi placibo , mobyji , hedovi i sranja toga svake godine pun kurac, kad ce malo rock n rolla....jebo mater prosle godine samo pistolsi i patna (pricam za main), samo 2 benda od 20....sramno !

Share this post


Link to post
Share on other sites

pistolsi nisu bili ni za kriv kurac, a patku je suvisno komentarisa...tuga. za rnr treba barem znati koristiti instrumente.

 

 

na žalost veoma tačno, za r'n'r treba biti energičan - što pistolsi nisu bili već su delovali kao iz ger. centra, a patka je svirala ko kad bih ja sad uvatio neke instrumente - katastrofa da neko posle celog života još ne ume da svira - KATASTROFA, nego šta to ovaj bata pominje džudaju...?

Share this post


Link to post
Share on other sites

uff cemu ta crna prica o tome zna li ko svirat ili ne....prije svega pank je to, pa kad se uzme u obzir da ni jedni ni drugi nisu svirali preko 20 godina, momci od po 20 i kusur godina ako nisu u formi ne mogu izdrzat 3 - 4 pjesme, an veterani kao pomenuti.....i ko smo mi uopste da osudjujemo jedne i druge !! oni su pravili revoluciju u muzici kad mi ni u planu nismo bili, trebali bi malo pripaziti sto pisete...toliko...

Share this post


Link to post
Share on other sites

uff cemu ta crna prica o tome zna li ko svirat ili ne....prije svega pank je to, pa kad se uzme u obzir da ni jedni ni drugi nisu svirali preko 20 godina, momci od po 20 i kusur godina ako nisu u formi ne mogu izdrzat 3 - 4 pjesme, an veterani kao pomenuti.....i ko smo mi uopste da osudjujemo jedne i druge !! oni su pravili revoluciju u muzici kad mi ni u planu nismo bili, trebali bi malo pripaziti sto pisete...toliko...

 

 

ma da, neki metal bendovi koji nisu mrdnuli kurcem po deceniju ili dve se ponovo okupe i odsviraju odličan album, koncert, šta već. Istina, pank je to, to je bila lepa pojava u pop kulturi, ali to je sve. pekinška patka je inače pola stvari samo prepevala dead kennedys ili clash, imali su doduše i poneku dobru stvar.

ali ljudi su platili ulaznice da gledaju ministry i uz ulaznice dobili i te revolucionare koji ne umeju da sviraju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne bi se slozio da punkeri uglavnom ne znaju da sviraju...cockney reject su izuli pre par godina, ne samo oni bilo je jos jakih konceratana na kojima je svaki ton bio tamo gde mu je mesto. kad se setim, kud idijoti su isto vece na exitu pokazali sta je punk koncert, ja da sam na mestu pistolsa ili patke bilo bi me blam da izadjem na binu posle onakvog izuvanja kud idijota.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne bi se slozio da punkeri uglavnom ne znaju da sviraju...cockney reject su izuli pre par godina, ne samo oni bilo je jos jakih konceratana na kojima je svaki ton bio tamo gde mu je mesto. kad se setim, kud idijoti su isto vece na exitu pokazali sta je punk koncert, ja da sam na mestu pistolsa ili patke bilo bi me blam da izadjem na binu posle onakvog izuvanja kud idijota.

 

 

što jes' jes' svaka ti je na mestu, e, ima još jedan bend, meni veoma drag, mnoooogo sam ga slušao kad sam bio mlad, mada nema veze s temom pomenuću ga: GANG GREEN, boston, usa, mislim da tankard imju njihovu obradu, alkohol, što se mene tiče, odlično su svirali...

Share this post


Link to post
Share on other sites

braooo, zamisli ja zaboravio na njih totalno....nije stvar u sviranju, naravno da ima i vrsnih muzicara u panku nego je stvar u sustini...generalno, pank nije samo muzika i mislim da je to jasno, samo ne znam oko cega bulaznimo ovoliko....

Share this post


Link to post
Share on other sites

braooo, zamisli ja zaboravio na njih totalno....nije stvar u sviranju, naravno da ima i vrsnih muzicara u panku nego je stvar u sustini...generalno, pank nije samo muzika i mislim da je to jasno, samo ne znam oko cega bulaznimo ovoliko....

 

 

pa zato što očigledno nemamo pametnija posla četvrtak na petak u pola jedan noćom

 

pa zato što očigledno nemamo pametnija posla četvrtak na petak u pola jedan noćom

mislim sve je to ok, pa thrash je mnogo fuzionisao to da "pank nije samo muzika" a i muzički deo, ali i da ima bendova koji dobro sviraju ili su svirali i to je tačno, ali metalcima jednostavno nije dozvoljeno da greše ili loše sviraju pa tako razmišljaju i ljudi koji to slušaju...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

generalno, pank nije samo muzika i mislim da je to jasno, samo ne znam oko cega bulaznimo ovoliko....

 

nekad je bio revolucija, pokret... ali 2009. godine je ipak samo muzika i nista vise od toga. u tome i jeste bio problem sa nastupom patke, najavljeni su kao legende, bogovi, a kad su izasli na onoliku bini nisu ispeli tri tona da spoje, svako je svirao za sebe. :) pistolsi su dobro svirali, kolko se secam, ali bio smor nastup i bilo je tiho. negde sam cuo da je njihov tonac trazio da smanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da primetim da pricate o danu u kojem su The Hives, Ministry i Marky Ramone na fusionu izuli iz cipela i Pistolse i Patku zajedno, a njih niko ni da pomene. Cudna ste vi neka ekipa.

 

 

e jebi ga, evo dela mog posta:

 

pekinška patka je inače pola stvari samo prepevala dead kennedys ili clash, imali su doduše i poneku dobru stvar.

ali ljudi su platili ulaznice da gledaju ministry i uz ulaznice dobili i te revolucionare koji ne umeju da sviraju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

e jebi ga, evo dela mog posta:

 

pekinška patka je inače pola stvari samo prepevala dead kennedys ili clash, imali su doduše i poneku dobru stvar.

ali ljudi su platili ulaznice da gledaju ministry i uz ulaznice dobili i te revolucionare koji ne umeju da sviraju...

E jebi ga, preleteo sam to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce u NS-u sedim sa nekom ne-metal ekipom i drinkujemo i neki lik (tog dana sam ga upoznao),nesto kao:

"E,ove godine idem na Exit.Napokon.Kupujem kartu i idem."

Neko drugi:

"Jel ides na ... [neko sranje,sigurno sa main stage-a,ne znam ni ja sta]?"

"Ma ne bre."

Opet neka pitanja - jel ides na ovo,na ono...lik na sve negativno odgovara i dodaje:

"Ma ni ne znam ko nastupa ove godine."

"Cekaj,znaci kupujes kartu i ides,a ne znas ni ko nastupa?Pa sto ides onda?"

"Pa eto...svi pricaju o tome,svi idu,pa idem i ja..."

 

 

Ne znam sta da kazem...EDIT: :unsure:

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...