Jump to content

2009.07.09-12. *Novi Sad* Exit Festival


crusader84

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@Defunctus:jos ja gledam cemu se to radujes,kad ono...

Pfff,treb'o sam da znam odma' da su u pitanju neki,sto kaze Sloba,'urbani slepci' :D

Ha,to je samo zreliji muzicki ukus,nista vise. :razz:

 

Btw. ja sam do dana danasnjeg u istoj mjeri sokiran cinjenicom da si ti na Szigetu 2006,bio onaj dan kad je Radiohead svirao i naravno nisi zelio da ih gledas,nego otisao na metal stage i gledao CoF ili tako nesto.To ja ne mogu pojmiti. :lol:

Edited by Defunctus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Btw. ja sam do dana danasnjeg u istoj mjeri sokiran cinjenicom da si ti na Szigetu 2006,bio onaj dan kad je Radiohead svirao i naravno nisi zelio da ih gledas,nego otisao na metal stage i gledao CoF ili tako nesto.To ja ne mogu pojmiti. :lol:

 

Isto bih i ja uradio :rockdevil:

Ja za sebe smatram da imam širok muzički ukus jer slušam i Power i Death metal. Narrow minded forever :rockdevil:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E smarate više sa tim cool urbanim bendovima, nemo' više da dižete frku ako nije neka metalčuga tipa Heaven & Hell, Judas Priest, Dream Theater, Queensryche, W.A.S.P., Gamma Ray, Stratovarius, Malmsteen, or somethin'. I mi ograničeni metalci imamo dušu. :)

A mogli bi i Scorpionsi konačno ili neko od Pink Floyd ekipe ko još nije oteg'o papke. :da:

I agree! Osim za scorpionse i floyd. :P

 

A shto se tiche ovih bendova koji su rumoured za exit... Who the fuck are they?! :)

Edited by Huszar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isto bih i ja uradio :rockdevil:

Ja za sebe smatram da imam širok muzički ukus jer slušam i Power i Death metal. Narrow minded forever :rockdevil:

i ja slusam gay power i death metal, a slusam i te novije alt bendove, ali opet na radiohead bih isao tek ako ne bi bilo nista zanimljivije

 

 

i hajde da izbegavamo te fraze zreliji muzikcki ukus, prerastanje i slicno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST
Dobrodosao u 21. vek

 

 

Vek u kome nema mesta dobroj muzici. Samo gay friendly bendovi imaju sanse za uspeh. Demokratija=pederi=lezbejke=tolerancija (u novom svetu znak jednakosti je ovde moguc) sve je to maska za neke druge stvari tj. sunovratu morala ljudi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

...sto je vise tema za filozofiju,nego za koncerte :da:

 

 

Btw. ja sam do dana danasnjeg u istoj mjeri sokiran cinjenicom da si ti na Szigetu 2006,bio onaj dan kad je Radiohead svirao i naravno nisi zelio da ih gledas,nego otisao na metal stage i gledao CoF ili tako nesto.To ja ne mogu pojmiti. :lol:

:twisted:

Te Radiohead ne bi gled'o,pa ne znam...ni da dzabe sviraju :P

Smrt brit-pop-neko-sranje-gay bendovima :pivopije:

 

 

Ja jednako volem blues i grind. :rockdevil:

Hahahahaha :):rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) :) :)

 

 

Sta fali brit-popu...meni su mnogo gotivni Oasis, Blur,Supergrass i sl. grupe...doduse, oni su suvi engleski rock bendovi...a ne prave britpop grupe (pustite ove novinarske smradove...kao i strucnjake koji ih nikad nisu slusali) !!

Bolje jebeni Oasis i Radiohead nego neke dz metal grupe i dj njesra...

Edited by RaVeN

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...