Jump to content

2009.07.09-12. *Novi Sad* Exit Festival


crusader84

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hvala bro mnogo na linku, i hoce li tu obavestavati u buduce kad neko potvrdi na explosive-u ?

 

Da, ali ja ne ocekujem jos puno bendova a narocito stranih.

 

Ja sam vec gledao May Result i Kozeljnika, jos The Stone pa da odgledam celu ekipu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

The Stone će svirati prvog, a MR će pre pre MDB-a. :da:

 

May Result sam gledala 2x, a The Stone nisam nikad, tako da me raduje što hoću konačno. Definitivno idem na 1. dan.

 

Zanimljivo je što je karta za jedan dan 3990 ili čak 4990, a za sva 4 5990. xD 'bem ti život.

 

Nekada davno platih 2200 za jedan dan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanimljivo je što je karta za jedan dan 3990 ili čak 4990, a za sva 4 5990. xD 'bem ti život.

 

Nekada davno platih 2200 za jedan dan.

Nikada necete nauciti :no:

 

Kupis kartu za sve dane u prvom talasu kad je dzaba. Ako ti se svidi line up, ides na sve dane, ako ne, prodas kartu kad odgledas ono sto hoces i mozes da budes cak i u plusu, s obzirom kako cene skacu do jula.

 

A naravno da im se moze da dignu cenu karte za 1 dan kad 80% posetilaca vec ima komplete, nemogu da puknu u racunici i ako je karta preskupa pa neko ne kupi, kao iz inata :lol:

 

 

 

 

Edited by Tomislav Sawyer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razmisljaj kako da zaradis, ne kako da potrosis. ;)

 

 

edit: ma pusti, nije bitno, svako kako moze :)

Razmišljam, ne brini se. xD

 

Elem, pročitah sada na nekom flajeru što dobih negde... xD Jednodnevne karte za prva dva dana su 3990, a druga dva 4490. :S

Share this post


Link to post
Share on other sites

Elem, pročitah sada na nekom flajeru što dobih negde... xD Jednodnevne karte za prva dva dana su 3990, a druga dva 4490. :S

 

Jebote, za 4500 možeš komotno da odeš do Zagreba, kupiš kartu za festival, pogledaš ga i vratiš se :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...