Jump to content

2009.07.09-12. *Novi Sad* Exit Festival


crusader84

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E smarate više sa tim cool urbanim bendovima, nemo' više da dižete frku ako nije neka metalčuga tipa Heaven & Hell, Judas Priest, Dream Theater, Queensryche, W.A.S.P., Gamma Ray, Stratovarius, Malmsteen, or somethin'. I mi ograničeni metalci imamo dušu. :)

A mogli bi i Scorpionsi konačno ili neko od Pink Floyd ekipe ko još nije oteg'o papke. :da:

 

Tako je! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
Juce u NS-u sedim sa nekom ne-metal ekipom i drinkujemo i neki lik (tog dana sam ga upoznao),nesto kao:

"E,ove godine idem na Exit.Napokon.Kupujem kartu i idem."

Neko drugi:

"Jel ides na ... [neko sranje,sigurno sa main stage-a,ne znam ni ja sta]?"

"Ma ne bre."

Opet neka pitanja - jel ides na ovo,na ono...lik na sve negativno odgovara i dodaje:

"Ma ni ne znam ko nastupa ove godine."

"Cekaj,znaci kupujes kartu i ides,a ne znas ni ko nastupa?Pa sto ides onda?"

"Pa eto...svi pricaju o tome,svi idu,pa idem i ja..."

 

 

Ne znam sta da kazem...EDIT: :unsure:

 

Lazo lolo moj,pa pametan ćovek,ide u zezanje,šta ga boli kurac,ide da se izivi,izdivlja,koliko puta i ja odem tako negde,ili sa ekipom ranije,upadnemo na nećiju svadbu,a ne poznajemo nikog,ali izljubimo mladu,mladozenju,i udri do zore,šta fali...bitno je da se druzi ćovek,i da zivi punim plućima.a ne ko pola ovijeh ovde,ovo gej,ono gej,a oni sami najveći gej of d gej.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

e jebi ga, evo dela mog posta:

 

pekinška patka je inače pola stvari samo prepevala dead kennedys ili clash, imali su doduše i poneku dobru stvar.

ali ljudi su platili ulaznice da gledaju ministry i uz ulaznice dobili i te revolucionare koji ne umeju da sviraju...

 

ma kakav ministry pekinska patka je kult zivi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...