Jump to content

Utisci o proizvodima


MissionVao

Recommended Posts

pastete%20grupno%20340px.jpg

 

Sojavita pastete. Neutral je moj favorit :D

Vrisnula sam od smeha kad sam je otvorila, dakle da bi se nesto zvalo pasteta mora da ima onaj smek na hemiju kad se otvori, bila ona od soje, tune ili svinje :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je the shit pileca pasteta od Perutnine Ptuj. Kao i njihov Poli parizer (Light, isti ukus, manje masti = mogu vise da pojedem :haha: ). Pileca sunka im je onako, mnogo brzo pozeleni i nije neki ukus.

Iako stalno nalecem na Pringles cinjenica je da je izbor daleko manji nego pre - jedan do dva ukusa u poredjenju s skoro 10 pocetkom godine :confused: Valjda im niko ne kupuje pa proredjuju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ovaj...

 

nikad nemojte kupiti/probati multivita grejp...pretpostavljam da je ono ukus domestosa,verovatno i casa onog buckurisa ima isti efekat kao domestos...

 

ne mogu da se setim,al mislim da sam se pre par godina zakleo da necu vise nikada kupiti multivitu...navukla me prodavacica,jebem joj seme i pleme...uzmi,dobro je to,ko jebe cedevitu...jebote,ono je krajnje strasno...sledeci put cu se pre obesiti nego ono da probam opet...

 

domacau privreda se najblje izdaje kada se kupuje cedevita...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest милка зоофилка

на оригинал љубичасто паковање сам мислила, нисам пробала на мерење. свислајон има мало бољи производ али се квалитет генерално срозао.

Share this post


Link to post
Share on other sites

otkada je taj svislajon kupio euro blok i poceo da primenjuje evropejsku tehnologiju,stari dobri euro blok je otisao u kurac...izmedju 2 fasadne cigle se nalazi stiropor...

 

inace pojavi se zele zec,ne zeka,vec zec...neka manufaktura iz pozege,prnjavora,curuga...tako nesto...

 

kupujte jafu u rinfuzi,jeftinija i bolja varijanta od one upakovane...dermatoloski ispitana...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

не купујте јафу, почели да шкртаре на поморанџама.

Jafa je otisla u kurac jos od kad je privatizovana. Nekada su imali dobar cokoladni preliv a sad obican kakao preliv. Odvratno. Vlasnik radi po principu sto manje ulaganja, sto veci profit. Imam jednog ortaka koji radi tamo i potvrdio mi je da su im proizvodi daleko losiji nego nekad, a sto je najcudnije i dalje se dobro prodaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...