Jump to content

Utisci o proizvodima


MissionVao

Recommended Posts

na koju tacno kombinaciju mislis? i limenka guarane je prema mojim saznanjima benigna stvar, jedino sto blebecem kao blesava. nisam pila kafu uz nju ili slicno... jos nije doslo do toga :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Dijetna koka. Inace najbolja je bila stara guarana koju smo kupovali u plasticnim flasama. Bile su flase i od litar koliko se secam. Ukus ne moze da se uporedi. Od kada se pakuje u limenke ukus je mnogo pokvaren i od tada ne pijem toliko cesto, a ranije sam se davio u njoj. Imao sam srecu da radim jedno vreme u Knjaz Milosu pa samo stanem pored linije i limenke i flase u torbu. Hehehe!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

jedina stvar gora od koka kole je dijetalna koka kola...

 

a najjaci i ujedno i najotrovniji sok na svetu je frutela  :rockdevil:

 

koliko god bio toksican,najvise sam posle treninga vleo da popijem frutelin djus(ekonomicno,a i moglose popiti)...mislim...voda,secer,neki otrov,vestacke boje...al bio je dobar...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја сам једаред попио целу ону кутијцу мултивите од лимуна на размућивање у року од два сата. Ал ми је после шибала крв на нос. Не покушавајте ово.

meni multivita odvratna...ja cepam cedevitu...parola:"ne kupuj domace,bolje je 'rvatsko"...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kult. :haha:

Najveci je smor kad ti taj Joice krene na nos posto te neko zasmeje. Desilo mi se to par puta. Umreh.

Za Colu vec ne znam, ne pijem gazirano.

Edited by najtMare

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...