Jump to content

Utisci o proizvodima


MissionVao

Recommended Posts

Доктори су углавном надркани идиоти који ем не знају свој посао, ем их боли курац за пацијенте.

da ne pominjemo to sto je medicinski fakultet jedno od tri najveca legla korupcije: pravni, visa poslovna i medicina. :udri:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolje se vidi kakvi su (pojedini) doktori govna kad dođu u jutarnju vizitu. Nagledao sam se ozlojeđenih pacijenata koji ih sa strahom pitaju o svom stanju, a ovi majmuni ih ne udostoje ni jednog odgovora, ili makar utešne reči.

Kao šlag na tortu su tu medicinske sestre koje im ližu dupe kad god to mogu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

da ne pominjemo to sto je medicinski fakultet jedno od tri najveca legla korupcije: pravni, visa poslovna i medicina. :udri:

За преписивање и подмићивање на мединциским факултетима треба одмах избацивати, без икакве даље расправе.

Виша пословна је спрдња и за некога ко нема пара-

Чуо сам доста прича о корупцији на мом факултету, али нико није знао да ми каже код којих професора се полаже без учења. Наравно, сигурно има истине у томе, јер идиоти које виђам на вежбама нису могли на други начин да дођу до треће године.

Edited by Куруз

Share this post


Link to post
Share on other sites

За преписивање и подмићивање на мединциским факултетима треба одмах избацивати, без икакве даље расправе.

za prepisivanje i podmicivanje na medicinskom bih najrigoroznije kaznjavao - izbacivanjem i nemogucnostu da se do kraja zivota bavi bilo kakvim medicinskim radom. i student i onaj ko je primio mito.

 

Виша пословна је спрдња и за некога ко нема пара-

pa sad... da bi izasao na mnoge ispite - moras da kupis knjigu i da ti profesor potpise na ispitu, itd itd.. da ne pricamo o tome sto sam cuo da moze da se kupi odmah diploma bez ucenja.

 

Чуо сам доста прича о корупцији на мом факултету, али нико није знао да ми каже код којих професора се полаже без учења. Наравно, сигурно има истине у томе, јер идиоти које виђам на вежбама нису могли на други начин да дођу до треће године.

cuo sam da je na pravom to sasvim lepo organizovano.. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam druga iz Niša... grk... studira pravni fakultet.

Samo jedna profesorka na fakultetu ne prima mito (engleski predaje), svi ostali primaju i sve je ultra organizovano. Što je najgore, uzimaju Grcima od 1000 do 2000 evra za jebenu šesticu.

 

Da stvar bude još smešnija, sećate se one afere od pre nekoliko godina na Kragujevačkom fakultetu kad su pohapsili one profesore zbog mita? E, gledam ladno neko uključenje iz Niša, gde neki profesor sa pravnog fakulteta nešto priča, a voditeljka ga pita da li se i u Nišu dešavaju takve stvari, a on odgovara kako nema nikakvih indicija da se to dešava u Nišu. :haha: :haha:

Znači jbt... smejurija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam je l pravo mesto za ovo pitanje, vidim bila u toku neka zajebana rasprava o podmicivanju :twisted: , al' ajd. :mrgreen:

 

Zanima me gde mogu da nadjem lep ranac sa mnostvom zadzepaka i to za neke relativno pristojne pare, ali i nekog pristojnog kvaliteta. Kad mi nije trebao, stalno sam naletala, ali sad kad sam se nameracila da kupim_nema.

 

Tako da su svi saveti dobrodosli. :D

 

I da, mislim na podrucje Beograda :, nesto mislim da cu tesko bilo gde drugde ici da ga pazarim.

:bigblue::bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa zavisi, koja velicina, namena... u Inter Sportu (u Merkatoru sam bila) imas bas veliki izbor ranceva raznih velicina i boja, od svakodnevnih do onih za planinarenje (npr Mc Kinley marka, ako se tako pise). Ako ti treba veliki i lep (veliki a svakodnevni, ne neki planinarski) uzmes u Office-u CAT ranac, staje cudo stvari a nije preveliki al on je bio nesto 5-7k sto i nije malo. Mimo toga mozda ima neka knjizara/skejt shop ali tu mi je kvalitet vec diskutabilan jer nisu specijalizovane radnje i imaju manji izbor.

Za tehnicku opremu kao sto su foto aparati i lap topovi imas Lowe Pro ranceve s mnostvom pregrada al zbog prirode stvari koje se nose u njima kostaju vise.

Edited by MissionVao
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa zavisi, koja velicina, namena... u Inter Sportu (u Merkatoru sam bila) imas bas veliki izbor ranceva raznih velicina i boja, od svakodnevnih do onih za planinarenje (npr Mc Kinley marka, ako se tako pise). Ako ti treba veliki i lep uzmes u Office-u CAT ranac, staje cudo stvari a nije preveliki al on je bio nesto 5-7k sto i nije malo. Mimo toga mozda ima neka knjizara/skejt shop ali tu mi je kvalitet vec diskutabilan jer nisu specijalizovane radnje i imaju manji izbor.

 

E hvala, pogledacu i tamo, treba mi neko usmerenje cisto da ne jurim po gradu kao kreten. Predhodnih sedam dana sam crkla trazeci novcanik za drugaricu. Samo mi jos treba da se jos gore provedem sa rancem. :udri:

 

Meni u principu treba ranac koji cu da vukljam svaki dan. Znaci neke neutralne boje, tj. nenapadan i da, sto je najbitnije _ da mogu da utrpam lap top i svesketine i svakakve gluposti. Nije bitno da li je on prevelik, samo da je skladan. :bigblue::bigblue:

 

 

edit: Da, i ja sam iskljucila knjizare odmah. Nekako mi sve sto je tamo ponudjeno nekako ne izgleda bas pouzdano. A ni preterano zanimljivo.

Edited by _emilly
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam druga iz Niša... grk... studira pravni fakultet.

Samo jedna profesorka na fakultetu ne prima mito (engleski predaje), svi ostali primaju i sve je ultra organizovano.

 

 

Реци свом другару, Хелену, да лупа глупости.

Отприлике се зна ко је тамо корумпиран и број таквих кадрова је (веровао или не) готово занемарљив, барем што се тиче нишког Правног. Ако су они профани у КГ-у болиди, не мора да значи да су свуда такви.

Edited by Вуду ПопаЯa

Share this post


Link to post
Share on other sites

За преписивање и подмићивање на мединциским факултетима треба одмах избацивати, без икакве даље расправе.

 

Moja sestra zavrshava medicinu i muka me uhvati kad je slusham ko je koliko platio za koji ispit.  :mrtav: Fiziologija je npr. pre nekoliko godina vredela hiljadarku. Fiziologija !!! :icon_ne:  Ona je sad iz fazona da sigurno polovini onih koji zavrshavaju ne bi dala ni papir da lepe, a ne da leche choveka.

 

Pa sutra ko ti zapadne.  :udri:

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

www.limundo.com tamo sve ima sto te zanima jedino da pobedis na aukciji,sigurno ces prodjes 2-3 puta jeftinije nego u prodavnici. :da:

 

Nije net kupovina za mene. Moram da vidim lepo. i da vidim kakav je materijal u pitanju.:)

Yup, Inter Sport, ali pogledaj cesto imaju dobre akcije i snizenja za ranceve.

 

 

Има у Најкију свега за највише 4000 динара.

 

 

Fala, ljudi. Pogledacu tam.:)

 

Moja sestra zavrshava medicinu i muka me uhvati kad je slusham ko je koliko platio za koji ispit.  :mrtav: Fiziologija je npr. pre nekoliko godina vredela hiljadarku. Fiziologija !!! :icon_ne:  Ona je sad iz fazona da sigurno polovini onih koji zavrshavaju ne bi dala ni papir da lepe, a ne da leche choveka.

 

Pa sutra ko ti zapadne.  :udri:

:violent::violent::violent: Grrrrrrr...Muka mi je kad samo pomislim na to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja sestra zavrshava medicinu i muka me uhvati kad je slusham ko je koliko platio za koji ispit.  :mrtav: Fiziologija je npr. pre nekoliko godina vredela hiljadarku. Fiziologija !!! :icon_ne:  Ona je sad iz fazona da sigurno polovini onih koji zavrshavaju ne bi dala ni papir da lepe, a ne da leche choveka.

 

Pa sutra ko ti zapadne.  :udri:

 

Moj komsija i dobar prijatelj je sad vec diplomirani doktor, on je bio u fazonu da ga profesorka mrzi, kad ga je treci put oborila trazio je da polaze pred komisijom i dobio je od njih 9. Tako da ne verujem bas u te price da ne moze nesto da se polozi pa da mora da se plati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene je uvek kopkalo da saznam kako ti korumpirani profani procenjuju ko im je potencijalna ztrva za placanje...

Shef odseka na mom faksu mi je jednom to kroz salu objasnio da kada mu je jedna priprosta, pritupasta sponzorushica saopshtila uvredjenim tonom posle 3. il' 4-og padanja jednog ispita "Pa dobro, profesore, SHTA ja treba da uradim da prodjem ovaj ispit!?",

on saopshtio

"Pa, vidite, koleginice posto novca imam dovoljno, a niste moj tip mislim da je jedini nacin da sednete i da nauchite...."

 

 

edit: dodjavola, izgleda da znaje jeste roba. tek sad vidim na kojoj temi diskutujem o ovome.

Edited by matatrtaDmoderate

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma to su gluposti da neshto ne moze da se polozi, ako treba i 5 puta da se izlazi. Pre mislim da je to vadjenje para za ispit posledica burzujske razmazenosti, a ne nechega drugog. Pa znash kad bi meni dali hiljadarku da platim ispit, eeeeeeeeeeeeej...  :haha::haha:

 

Uostalom, postoji i taj faktor upisivanja medicine zbog lepog zvanja na kraju studija. 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

To je za odrzavanje a jel ima nesto za popravljanje ogrebotina na staklu? Ima onaj neki gel al on nije za staklo nego za ekrane. Kazu da je najbolje (i jedino resenje) namazati providan lak za nokte pa kad se osusi skinuti ono sto je van ogrebotine. Ako znate za nesto specijalno za tu primenu recite :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

http://www.turtlewax.com/main.taf?p=2,1,4,16

 

За све оне који деле животни простор са својим (длакавим! :haha:) кућним љубимцима - ова ствар спашава живот. У питању је брзосушећа пена која се напрска по меблу или теписима, па се онда истрља овом пластичном четком, која је уграђена у поклопац бочице. Људи моји, длаке су покупљене у року од одма', а намештај и теписи и намштај изгледају к'о нови.

 

Цена није занемарљива - мислим да је нешто око 600-700 динара, али ја се више од тога не одвајам, па макар 'леба не јела. :haha: Теписи изгледају свежије него кад ми их врате из сервиса (и баш зато хејтујем тепих-сервисе и све своје тепихе перем сама, у кади), а намештај ми је коначно без псећих длака. :redface:

 

Иначе, то је производ намењен првенствено за чишћење унутрашњости аутомобила, али моја кола га нису видела - само је стан профитирао. Има да се купи по бензинским пумпама, само мислим да је тамо мало скупљи. Ја га узимам у оној Идеи екстра на НБГ и у Темпу. Једна бочица ми је довољна за детаљно чишћење три тепиха димензија 2*3метра и стазе... чије димензије не знам. Ал' има доста.

 

Edit: Због ових зареза не препознаје линк како треба, па прекопирајте адресу у browser.

Edited by fantasia

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...