Jump to content

2008.03.12. *SKC, Beograd* Soulfly


Buddha

Recommended Posts

  • Replies 270
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Razbijač-NAAĆI
Mozda bih mogao da dodjem na ovaj koncert,al jos nisam kupio kartu :(

 

Da li neko zna da li ce danas biti ista cena karte ili skuplja?

 

ja ću ti je dam za đaba.al prvo moraš samnom do muškoga veceja.da nešto uradiš za mene.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idite na Cro forum cmar-net.hr ,pa citajte kako bilo sinoc u Zg,samo sat svirke,Max il bolestan il prekinut,pola nije otpevao,dolazio i odlazio sa stage.Tukao se sa redarima i publikom,skakao u masu,bacao gitaru i mic ,haos.Ima i na you tube snimak,strashno.Nadam se da ce veceras biti bolje i duzhe.Pozdrav svima,prijatno!Gledao Soulfly 3 puta,preskachem ovaj put.Ziveli!

Share this post


Link to post
Share on other sites

уздравље....не прија му та атмосфера у хрватској сто посто :)

Иначе, да ли је неко приметио да на плакатима пише СОЛФЛАЈ - ПЕТАК 12. МАРТ...?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cert bi trebao da pocne u 21:00 h

Ali ima na jutubu snimak sa sinocnog certa u zagrebu.....ljudi su dolazili i silazili sa bine kako im je volja, a Max nesto malo svirao...jedva da je pevao ..skrozz...neka shit atmosfera!

Share this post


Link to post
Share on other sites

izadji napolje

Taj fazon.

 

Krenuo je energicno ali sinocni nestasluci su i te kako imali uticaja na njega te je malo spustio loptu i cert odradio miran i poprilicno umoran ali jako korektno i profesionalno. Gitarista i bubnjar su odsvirali muski dok je debela pozerska pedercina u vidu basiste odradila cert preko one stvari. Do Troops Of Doom tj prve tri stvari je pucalo od energije ali se posle toga atmosfera nekako smlacila da bi tek na momente bilo bas onako kako treba.

Licno nisam ljubitelj dela matorog Maxa od Roots-a pa sve zajedno sa Soulfly, ne dopada mi se i na momente mi je dosadan taj njegov trip i ideja koju fura ali ako izuzmemo to kao i tehnicke probleme na pocetku, cert i atmosfera nisu bili nista spektakularno, cista 3.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...