Jump to content

Najbolji Thrash Metal Album U 2008.


lemmy sixx

Najbolji thrash metal album u 2008.  

89 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Pa ja mislim da je Srbija jedina zemlja gde može da se izravna Tankard sa Testamentom ili Metallicom, po bilo kom kriterijumu :) pa šta god snimili... jednostavno, niti su ta liga, niti ozbiljan bend.

Извини, али по ком то критеријуму? Једино по популарности... Вечина текстова и даље јесте зајебанција, али су музику поготово на последњих 5 албума потпуно искристалисали тако да могу да парирају било ком другом бенду. Да не помињем то што сваки од тих последњих 5 албума може комотно да се прогласи за албум године у свом жанру. Једино што они не живе од те музике, па не могу да је промовишу више. Да могу, мислим да би били барем у рангу са Destruction, али би захваљујући квалитету и њих брзо сјебали. Танкард је, просто речено, бенд који вреди много више него што му се то тренутно даје.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po meni i ti i Frubi preterujete...novi album jeste dobar,ali meni licno miljama udaljen od Testament,Metallica i Paradox albuma.Al' stotinama milja.I mislim da je njihovo mesto tu gde i jesu...druga thrash metal liga.I sad se mozemo natezati do mile volje,ali poenta ove teme nije to,vec da se izglasa koji je najbolji ovogodisnji album,svako iznese svoje misljenje,i da se ne smaramo oko diskusija koji je bolji album,zasto su ovi ovakvi,Metallica se prodala,emo je gej,enerdzetic kraser,da pas nije srao uhvatio bi zeca,picke materine...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po meni i ti i Frubi preterujete...novi album jeste dobar,ali meni licno miljama udaljen od Testament,Metallica i Paradox albuma.Al' stotinama milja.I mislim da je njihovo mesto tu gde i jesu...druga thrash metal liga.I sad se mozemo natezati do mile volje,ali poenta ove teme nije to,vec da se izglasa koji je najbolji ovogodisnji album,svako iznese svoje misljenje,i da se ne smaramo oko diskusija koji je bolji album,zasto su ovi ovakvi,Metallica se prodala,emo je gej,enerdzetic kraser,da pas nije srao uhvatio bi zeca,picke materine...

Potpuno se slažem sa tobom, iako veoma poštujem Tankard.

 

Testament, jebiga :D

 

Jebiga, to i ja mislim. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po meni i ti i Frubi preterujete...novi album jeste dobar,ali meni licno miljama udaljen od Testament,Metallica i Paradox albuma.Al' stotinama milja.I mislim da je njihovo mesto tu gde i jesu...druga thrash metal liga.I sad se mozemo natezati do mile volje,ali poenta ove teme nije to,vec da se izglasa koji je najbolji ovogodisnji album,svako iznese svoje misljenje,i da se ne smaramo oko diskusija koji je bolji album,zasto su ovi ovakvi,Metallica se prodala,emo je gej,enerdzetic kraser,da pas nije srao uhvatio bi zeca,picke materine...

Covek objasnio...

To i dalje ne znaci da ne volim Tankard, ne postujem ili da je novi album los, ali...

Dvoumio sam se izmedju Metallice i Testamenta, ali licno mi je prvi drzi.

Edited by hate squad

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stoji da je Tankard poboljšao kvalitet same muzike, i novi album jeste dobar,... ali ne može se odvajati tekst od muzike tek tako. Njihovi tekstovi su i dalje trivijalni, i ne mogu se uporediti sa tekstovima ozbiljnijih bendova. Kada se govori o kvalitetu, koji uključuje i muziku, i tekst, i stvaralaštvo, i odnos prema publici... ponoviću, oni nisu ista liga sa Testamentom ili Destruction-om. Da ne bude zabune, slušam Tankard.

 

A pitanje popularnosti ipak jeste bitno, jer navedeni bendovi svoje grade iz sličnih perioda. Ako je Testament bend čija se muzika dojmi i mnogim drugim metalcima osim okorelim thrasherima, onda je to sjajno... Tankard ipak ne može da sluša toliki broj ljudi - osim thrashera možda neki punker i to je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tankard zakon bre, mogu da im se sagnu i ovi retrothrasheri i 95% starih bendova, i dan danas su ostali privrzeni starom fazonu i zvuku

Заправо, нису остали исти. Сада много боље звуче!

 

Njihovi tekstovi su i dalje trivijalni, i ne mogu se uporediti sa tekstovima ozbiljnijih bendova. Kada se govori o kvalitetu, koji uključuje i muziku, i tekst, i stvaralaštvo, i odnos prema publici...

У свему, па чак често и у текстовима (ма колико неозбиљни они били на тренутке), а посебно по односу према публици, Танкард жије за дужину (чест и више) било који од поменутих бендова. Мени је то једноставно ствар њиховог тренутног и скорашњег "напада" квалитета, ништа више, ништа мање.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...