Jump to content

Najbolji Thrash Metal Album U 2008.


lemmy sixx

Najbolji thrash metal album u 2008.  

89 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

glasao za metaliku,prijatno su me iznenadili iako ih ne slusam nimalo

 

 

pa vidi se da ih ne slusas, cim su te prijtno iznenadili... metallica je komercijala! prilagodjava se ukusima mase! to je bez pogovora. srecom, muzika im je i dlje kvalitetna ali ako ovako nastave pesme ce im biti na rangu sa Lovex ili Cinema Bizare ili nekim slicnim got pizdicama... recimo tokio hotel! :mrtav:

 

mada moram da priznam... i ja sam glasala za njih... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovo nije pitanje godina! ja obozavam metallicu vishe od bilo koje druge grupe, nekada su bili savrseni! to se zvao metal - i muzika i nacin zivota! a sad? raspadaju se! mogli su i da naprave pesme "metallica loves MTV!" ili "We sold our souls to MTV"...

i nije to samo sad. oni su poceli da se raspadaju kada su se proslavili sa black-om u svim muzickim krugovima! msm, sta da kazem, cak i fanovi seke aleksic znaju nothing else matters!!! :cry::icon_ne:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konacno su pokazali znake da su jos u zivotu posle toliko godina.Nije to to,ali u ovom trenutku oni nemogu bolje i zato je bolje da im se da kakva takva podrska za album koji nije bas "TV and radio friendly" (nemislim na The day that never comes i Unforgiven III).

Trebalo bi da postujes Metallicu.Bilo bi lepo.Zato sto stariji fanovi (ne mladji) ne slusaju Nirvanu, Him itd koje ti (verovatno) slusas.

Na kraju krajeva, predstavljas se kao fan Metallice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne slusam nirvanu i him...

postujem ja njih sve dok nisu poceli da se sisaju i oblace u odela! e tad su izgubili moje postovanje! kad su poceli da menjaju svoj stil i imig da bi postali prihatljivi sirim masama... tad ne vrede dovoljno da bih ih postavala...

mada moram priznati da ih obozavam i dalje i ako izigravam ovde nekog velikog antikomercijalnog pravednika... :wub::redface: sta da ti kazem, imas pravo na svoje misljinje i lepo od tebe sto si uvek uz njih. ^_^

a ja jesam fan metallice i to se bas ogleda u tome sto sam u stanju da sagledam i njihove lose strane i da vidim razliku izmedju onoga sto su nekada stvarali i sada. bez uvrede ali bojim se da si ti vishe zaludjenik nego ono sto bih ja nazvala fanom.

:tehkista: a ovaj smajli me podseca na the day that never comes :veseli:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako ovako nastave pesme ce im biti na rangu sa Lovex ili Cinema Bizare ili nekim slicnim got pizdicama... recimo tokio hotel! :mrtav:

 

Dakle,mrzim ove jebene rasprave oko "iskrenosti" i slicnog bullshita i svih stvari koje su uobicajene kada se raspravlja o Metallici.Ali ovaj post je jednostavno za medalju. :) Jebote zivot,koliko gluposti ima samo u ovoj jednoj recenici. :) Ja bih gluvim ljudima zabranio da ucestvuju u muzickim diskusijama. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta da se radi...Pocne da slusa Metallicu pre dva dana i odmah misli da je otkrio(la) toplu vodu.

 

Ma jok druze...Vidi se iz njenih postova da fakticki puca od znanja i kompetentnosti koje joj daju za pravo da bude osoba koja ce da pljuje po Metallica-i iz petnih žila,ali istovremeno da glasa za njihov album kao najbolji u 2008.

Mislim ipak tu ima potpore njenim tvrdnjama,čak štaviše,neke od njih prvi put čujemo:da su se prodali,zatim "Samson" sindrom (sva njihova snaga i umijece su bili u njihovoj kosi,cim su je otfikarili,tu je bio kraj...No going back. Poslije šišanja nema kajanja),povladjivanje MTV-u,a kao meni najjaci dokaz njihove RASPADNUTOSTI je cinjenica da i fanovi Seke Aleksic znaju za Nothing Else Matters. Iskreno,ovo poredjenje Metallice i Tokio Hotela joj nije trebalo,jer smo to toliko puta culi do sad,ali ne mari podsjetiti se i te stare Metallica-ine boljke.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da. Pa i moja mama i cale znaju da je to Metallica cim cuju pesmu. I sad treba zbog toga da ih pljujem. A sto se tice kose, to sisanje iste ce ih pratiti do kraja zivota.Pustanjem iste mislim da nebi mnogo promenili. Njima treba da se vrate u garazu,odakle su poceli i da batale svu tu silnu opremu koju imaju sali za probe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

au, al me ispljuvaste... ;) zaboavila sam koliko su metalci okrutni. :sad: dobro, necu vise nista reci... a metallicu slusam 5god, a ne dva dana! no dobro... mozda ipak vishe pripadam nekom punk forumu nego ovde... hvala na lepim recima :P cujemo se u sledecoj neresivoj raspravi... pozz B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...