Jump to content

Najbolji Thrash Metal Album U 2008.


lemmy sixx

Najbolji thrash metal album u 2008.  

89 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

DESTRUCTION!!!

Slepci jedni pogle kolko glasova samo za metaliku i testosterament,steram vam ga u duvar...eee treseri moji. :no:

Destruction je dobio i vise glasova nego sto zasluzuje

Edited by M-16

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitanje je "najbolji tres album u 2008oj!!!"

A budimo realni, Metalika je odsvirala svoje, isto se moze reci i za Testament, a mi ih svi volimo i zelimo da zmurimo na to!

Bili trezni ili ne, Tankard za razliku od ostalih bendova gura dalje, ostali stoje u mestu ili nazaduju, pa ne znam koliko se pisalo po medijima da su se "vratili starom zvuku". Stari zvuk, cek' da pitam kurac! :no:

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A budimo realni, Metalika je odsvirala svoje, isto se moze reci i za Testament, a mi ih svi volimo i zelimo da zmurimo na to!

Bili trezni ili ne, Tankard za razliku od ostalih bendova gura dalje, ostali stoje u mestu ili nazaduju,

 

Ja uopste ne mislim tako,cak naprotiv,moje misljenje je cista suprotnost.I ajd' sada reci,po kom kriterijumu si ti u pravu,i iznosis cinjenice i realno stanje stvari,a ja nisam i zivim u zabludi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas sam ja oduvek neki baksuz bio

Voleo sam je, od nje sam to krio

Pred njom se pravio non-stop 'ladan

I kad nije bilo po mom, bio strasno gadan

I kad je svemu tome jednog dana dos'o kraj

Rekla mi je: "Medju nama gotovo je, znaj"

Nasmesio sam se, okrenuo se samo

I upit'o mrtav-hladan "Izvini, mi se znamo?"

 

Nikad, nikada

Te niko nece shvatiti

Nikad, nikada

I ti ces samo patiti

Jer ona te je stvarno ludo, ludo volela

A zbog tebe takvog ona te je prebolela

 

Prosao je dan i pros'o je dan drugi

O Boze kako su dani bez nje dugi

Prosla je noc i prosle su dve

A ja shvatio sam ipak 'ne mogu bez nje'

Zvao sam je telefonom, nije bila kuci

Imao sam utisak da glava ce mi puci

Ma koja sam bulada, za sve sam kriv i znam

I zbog toga ovog puta ostao sam sam

 

Ortakinji je ipak rekla da ce zvati

Nadao sam se da ona moze da se vrati

Ali nista nije bilo u svemu tome fino

Zavrsilo se k'o u pesmi grupe "Valentino"

 

Telefon je zazvonio

Rodila se nova nada

Korak, dva i ja sam tu

Reci duso sta ti treba

 

Cuj stari, nocas odlazim iz ovog grada

Ne veruj u mene jer vise nikad neces cuti:

"Volim te jos, kao prije mislim na nas"

 

:alkos::smoke::muzicar:

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

metallica

 

ne zbog toga sto je album nesto mnogo mnogo dobar,solidan je,vec sto je thrash poslednjih godina u pizdi materini

Хајде реци искрено шта си преслушао са горње листе? Paradox и Headhunter су издали опасне албуме, а ја још нисам гласао за Headhunter само јер нисам чуо нови Tankard.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ту су негде, кољу се. У принципу више волим Paradox, а ни "Parasite Of Society" није баш "Parody Of Life", па ипак дао бих им глас јер до сада нису добили ниједан. А што ти питаш? Целе године хвалиш Paradox на сва уста и - пљас - глас за Металику. Немој ми само рећи да је њихов албум бољи од "Electrify".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ту су негде, кољу се. У принципу више волим Paradox, а ни "Parasite Of Society" није баш "Parody Of Life", па ипак дао бих им глас јер до сада нису добили ниједан. А што ти питаш? Целе године хвалиш Paradox на сва уста и - пљас - глас за Металику. Немој ми само рећи да је њихов албум бољи од "Electrify".

 

Cele godine hvalim Paradox i onda je izasao "Death Magnetic" :) I razmisljao sam se u medjuvremenu za sta bih glasao kada bih morao da biram i rekao sam vec da je presudilo to da mi bar jedan od favorita pobedi na glasanju, posto sam video da se DM kolje sa Formacijom. Oba albuma su mi vrh i u top5 metal albuma sto se tice '08e (paradox i metalika, ne testament)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...