Jump to content

Okup: 24.01 20h * Zlatno Burence Bg * Okupljanje Povodom Istorije Vol 3


Zen

Recommended Posts

  • Replies 720
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

imam jednu losu vest za clanove skupe,ovoga puta ja necu doci.razlog zato jeste zato sto sam otisao kuci jer mi je neki raspust pred ispite.sedim kuci i spremam i ispite i mrzi me da dolazim do bgea i nazad samo zbog skupa.jebiga videcemo se neki drugi put

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam jednu losu vest za clanove skupe,ovoga puta ja necu doci.razlog zato jeste zato sto sam otisao kuci jer mi je neki raspust pred ispite.sedim kuci i spremam i ispite i mrzi me da dolazim do bgea i nazad samo zbog skupa.jebiga videcemo se neki drugi put

 

E jbg Teso, al bice prilika

 

Ja cu doci sa Kirkom (ne znam kako mu je sada nick) oko pola 11, posto imamo probu.

Nadam se da ovaj put nece biti fajront u 11 kao prosli put

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam zauzet do 6 , ako okem do stana , pa se vretim , to je vec 8 , pa bi mi odgovaralo pola 7 ili 7 . Tacno da kupim neki dobar burek ili procitam novine ...

Sto se mene tice, moze... x) Hoce li jos neko tada?

Meni odgovara sto ranije, jer ne verujem da cu moci da idem do Burenceta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa normalno da će skup propasti jer je rečeno u 20h i onda dođe gomila likova i počne licitiranje ajmo u 18h ne ajmo u 17h i naravno da ni pola ljudi neće doći (barem od onih koji su planirali da dođu)...kao što ranije rekoh ja sam od 19:30 u burencetu a vi kako oćete :P

 

@darkelf prike bataliću lozu u subotu, pa ću i ja biti u "stomaklija" taboru :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni sad javise da cu imati goste u subotu... :( Doci cu ja sigurno, ali zavisi od toga kad ce oni otici... Najkasnije u 20h dolazim. (Ako ostanu do 7, ima da odem svejedno, briga me xDD)

Ali pre 19h sigurno necu moci... Najbolje je da se skupite vi koji mozete u pola 7, 7... Pa ko ne moze da ostane dugo ode ranije, ko moze, nek bleji do 10-11-kad vec... xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...