Jump to content

Windows 7


ProgressiveR

Recommended Posts

Pa imaš i visual style-ova, kao i ikonica i wallpapera, ne znam šta si ti očekivao, da ti se kompjuter pretvori u svemirski modulator?

 

EDIT: A plus ima i milion widgeta, za Rainmeter, Windows Gadgete, itd.

Edited by trenje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa imaš i visual style-ova, kao i ikonica i wallpapera, ne znam šta si ti očekivao, da ti se kompjuter pretvori u svemirski modulator?

 

EDIT: A plus ima i milion widgeta, za Rainmeter, Windows Gadgete, itd.

 

ne, ocekivao sam malo veci izbor jer mi deluje interesatan manipulaciju a i da ima kvalitetnu osnovu za isto ali nema ni cetvrtina kao ma xp-u.

Visual stylova nema puno svi su na "isit sablon"

Wallpeperi i ikonice su default. U principu na fedori i ubuntu i za amatere imas veci izbor kustomizacije po netu nego za sedmicu.

 

 

No valjda je zato sto je sedmica josh uvek taze.

 

Widget, Gadgete ne racunam.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, sjeb'o sam stvar. Kupio sam novu mašinu, instalirao W7 Ultimate i danas kad sam hteo da instaliram XP Mode, sjebe mi se aktivacija i sad mi prijavljuje da mi Windows 7 nije genuine. Hoće taj Voodoo-ov link iznad i meni da reši probleme?

Edited by Sisus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, XP aktivacija se krekovala 2 minuta, Vista nikad nije pošteno razbijena, a sedmicu je razbio klinjober pre izlaska i danas svi možemo da je skinemo pre-aktiviranu. Tačno se vidi konstantna linija u padu sigurnosti.

 

not//

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, XP aktivacija se krekovala 2 minuta, Vista nikad nije pošteno razbijena, a sedmicu je razbio klinjober pre izlaska i danas svi možemo da je skinemo pre-aktiviranu. Tačno se vidi konstantna linija u padu sigurnosti.

 

not//

 

Nisam reko da je u padu sigurnost, nego da sve lakse i lakse krekuju.

Inache postoji sedmica pre-aktivirana. Ne kontam dal si bio ironichan ili sta..

 

A sama sigurnost samog windowsa kada ga neko koristi je sve vecai veca. Samo mi se cini da je "crack" sve laksi i laksi.

Edited by bezlichni

Share this post


Link to post
Share on other sites

kxproject probaj.

 

 

Probao, josh davno, izbaca samo na jednom zvucniku zvuk.

sad ponovo prelistavam google.

 

U principu sa Daniel K driveriom najveci problem je ovo

:WARNING: The included driver supports up to 2Gb of RAM on Windows 7 / Vista

 

Applies to both 32-bit and 64-bit editions of Windows 7 / Vista.

 

In case more memory is installed, you will experience sound issues and your system will crash randomly.

 

ja imam 3.

 

A i vala mogao bi da promeniš zvučnu jednom u 10+ godina.

 

'ta tebe boli tuki koju zvucnu koristim...

Edited by bezlichni

Share this post


Link to post
Share on other sites

I sa kxproject se javlja problem sa 3GB rama i SB Live. Promeni zvučnu, lepo ti kaže čovek.

 

 

 

 

Ocu da instaliram ovu zvucnu jer je oldschool kvalitet, pa da vidim kako ce da radi.

Al ste radoznali jebote...

 

 

znam i sam da promenim zvucnu, da je to u pitanju promenio bih je al nije merak.

Edited by bezlichni

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...