Jump to content

Potcenjeni game kultovi


Lunar

Recommended Posts

Jao, kad je se setim, da li je bilo do mene klinca ili je verzija bila izbagovana, elem- nikako nisam mogao da menjam kontrole niti sam imao crosshair pa sam pizdeo jer sam se nenormalno nalozio na istu i onda je nekako igrao na strelice i bez nisana dok nisam poludeo xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

jao project IGI, secanja... igrao sam to negde tamo 2003 godine. ^ jao srki bukvlano isti problem kod mene bio, ludeo sam bez nisana i igrao sam misije po 2,3 sata, zato sto kad zagines vrati te na pocetak misije posto nije bilo sejva koliko se ja secam. ja sam imao bag na samom kraju, nisam mogao da predjem igru kada dodjem do poslednje prostorije toliko bude zajebano svi dolaze sa svih strana i izrokaju me ko majmuna i onda umrem tu malo posto moram sve ispocetka a realno da bi dosao dotle mi treba 2 sata igranja i to ono pazljivo i maksimalno fokusirano :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

I kod mene je bio taj problem sa interfejsom. Igrao sam je tamo negde 2001. godine otprilike, i ne samo da nije bilo nisana, nego nisam mogao videti ni svoj helt ni municiju.

 

Poslednja misija je prebrutalna, zaista treba bar sat vremena igranja cak i ako znas napamet sve.

 

Pre 2 meseca sam skinuo sa torenta. Ok je verzija, mislim nema tih bagova sa interfejsom i to. Za jedan dan sam presao 13 od 14 misija, poslednju sam crkao dok nisam presao. Neverovatno koliko je teza od svih ostalih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

misije sam igrao po 100 godina, mislim da sam od svih igara koje sam igrao tu igru najduze igrao vremenski. ni ja nisam imao health bar niti nisan niti stanje municije, bas je bilo hc, izazovno nekako. sad kad gledam misije na youtube udaraju me fleshbekovi, ono moram da instaliram igru ponovo :D a imam i ja cd al ne verujem da radi, star je sigurno 10 godina ako ne i vise D: poslednju misiju, pa ne znam, ako nisam na to potrosio pola zivota onda ne znam na sta sam, dosta teska misija a realno teska je i cela igra, bez sejva si prepusten sam sebi. igrao sam ja drugi deo, presao sam mozda 3, 4 misije al nije mi nekako to bilo to, nem pojma, nesto me bilo smorilo al ne mogu se setim sta, mozda i neki bag...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm, sve ovo sto ste naveli me podsetilo na iskustvo sa prvim delom Hitmen-a, lose kontrole, mozda jedna sejv pozicija ili bese nijedna po misiji, dobra stara teska vremena, thug life. Stekao sam utisak igrajuci razne nove naslove na konzolama i pc-iju, da su ih mnogo zatupili, tj. da su prilagodjeni casual gamer-ima. Mene to iskreno davi, jer volim da imam neku vrstu izazova dok igram igre.

 

Da li je neko igrao The Saboteur? Gledah neki gameplay i trejler, i mogao bih da ga nabavim za PS3, ali bih ga vise vrednovao po necijem iskustvu sa igrom.

Edited by VoivodBG

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja igrao Project Igi.

Vrh igra bila. :)

Ima nešto u tome kad rokneš toliko njih sa snajperom, pa dignu uzbunu i svašta nešto.

 

Igra koja je imala sličan feel, i koju sam isto jako voleo je Farcry.

 

Hm, sve ovo sto ste naveli me podsetilo na iskustvo sa prvim delom Hitmen-a, lose kontrole, mozda jedna sejv pozicija ili bese nijedna po misiji, dobra stara teska vremena, thug life. Stekao sam utisak igrajuci razne nove naslove na konzolama i pc-iju, da su ih mnogo zatupili, tj. da su prilagodjeni casual gamer-ima. Mene to iskreno davi, jer volim da imam neku vrstu izazova dok igram igre.

 

Ja baš, posle desetak godina, ponovo pre neki dan krenuo da igram Disciples 2 (igra je ko Heroji 3.. taj fazon skroz).

I par sati nisam mogao da pređem prvu misiju! Prvu!

A pre desetak godina sam ja obrnuo i ne sećam se da sam imao poteškoća.

 

Sad sam ušao malko u fazon i lakše ide (pri kraju sam prve kampanje), ali opet, u poređenju sa novim igrama koje su boranija, ovo je već izazov.

I to igram na normal nivou težine, ima ja mislim, još dva teža nivoa.

 

Kad smo već kod teških igara, je l' igrao neko Uru?

Avantura.. potomak Myst-ova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

upravo to, danas ti je sve na tacni, imas milion opcija, milion oruzja, sve te upucuje sta kako da radis, gejmplej sranja a grafika strava, meni je to kurac realno. kad igras IGI bukvalno si prepusten sam sebi, usao si u bazu i to je to, snadji se. sad se setih da sam se mnogo jebavao na nekoj misiji sa tenkovima, nisam mogao da otvorim neka podzemna vrata, pa kad nisam umro tu. ah hitmen, samo keca nisam igrao, krenuo sam da igram od silent assassin i to ej bila bruka igra, seckas sa katanama :D i hitmena sam znao da igram po 800 godina, imam fetis da sve mora da bude u skladu svaka misija da me niko ne provali, morao sam da budem minimum proffesional na kraju misije inace to nije to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

moram da instaliram igru ponovo

 

Mislim da sam ovaj torent skinuo: http://thepiratebay.sx/torrent/3373055/

 

Stekao sam utisak igrajuci razne nove naslove na konzolama i pc-iju, da su ih mnogo zatupili, tj. da su prilagodjeni casual gamer-ima. Mene to iskreno davi, jer volim da imam neku vrstu izazova dok igram igre.

 

Ovo. Stare igre zakon.

Share this post


Link to post
Share on other sites

DarkElf, nasao si tezak orah da lomis. Disciples 2 je jedna od najtezih strategija. Samo jedna greska te deli da ostanes bez svega, i jos ako si zaglibio daleko u scenariju i da si blizu kraja i da izgubis odlicno izgradjenog heroja i vojsku, pisi kuci propalo.

Plus ima odlicne ekspanzije, i naravno prica je profi, mogli su cak i kakav serijal knjiga da naprave.

 

Preporucio bih ti da se okusas sa jednim odlicnim japanskim rpg-ijem, Dark Souls, postoji za kompjuter, malo su kontrole bagovite, ali, ono, sto, zaista, tera, igraca da je igra je patnja koju dozivljava sa svakim gubitkom. Igra ti diktira sve svojim tempom, i u pocetku je preterano teska, ali kako napredujes i sam spoznajes svet (inace nemas nikakav pokazatalje koliko je snazan koji neprijatelj, niti bilo kakav info! stalno si u konstantnom mraku) shvatas da sve to vredi, takvi su nekada bili stari RPG naslovi, i to definitivno pomaze da se izgradi karakter, igrajuci tu igru, dobio sam strpljenje iskombinovanog zen monaha. :bigblue:

P.S. Prica i atmosfera u istoj su tek posebna prica, i naravno igranje online sa drugim igracima. Moras probati, ako vec nisi.

Edited by VoivodBG

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

jedna od omiljenih igara u zivotu. isto jako zajebana, i ortak i ja prelazili po nekoliko puta, ali nijednom nismo uspeli do samog kraja sve da obavimo kako treba jer u toku prelazenja nivoa uporedo morash da spasish gomilu pripadnika tvoje vrste, a ako ne uspesh, dzabe si krechio. preporuka svima koji nisu igrali.

postoji i nekoliko nastavaka, ali meni nisu toliko zanimljivi. igrao sam prvi nastavak, ali su ubacili gomilu nekih novih kontrola koje su bile prekomplikovane pa sam odustao brzo. sledece godine izlazi oddworld: new 'n' tasty, hd rimejk prvog dela. jedva chekam da izadje da se vratim u detinjstvo.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

DarkElf, nasao si tezak orah da lomis. Disciples 2 je jedna od najtezih strategija. Samo jedna greska te deli da ostanes bez svega, i jos ako si zaglibio daleko u scenariju i da si blizu kraja i da izgubis odlicno izgradjenog heroja i vojsku, pisi kuci propalo.

Plus ima odlicne ekspanzije, i naravno prica je profi, mogli su cak i kakav serijal knjiga da naprave.

 

Dobro, sad već mnogo lakše ide. Imam Heroja napucanog (wizzarda sam uzeo, možda mi je i zato početak bio teži nego što bi inače sa onim fighterom).

Malo me jebe samo (pošto volim ono temeljito da pređem, ne samo glavni kvest da završim), kad moram da se vraćam i opet osvajam gradove koje nisam uspeo da zadržim.

Znam za ekspanzije za Disciples 2, ali ih nikada nisam igrao. Instalirao sam i njih, pa igram čim završim normalnu kampanju.

 

Nisam igrao Dark Soul, iako mi jako poznato zvuči (verovatno sam čitao neki review, ili mi je neko pričao).

Probaće se. :pivopije:

 

@SkullKrusheR

 

Igro sam i Oddworld... igra je stvarno vrh.

Prince of Persia za pametne.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

skinuo i krenuo da igram project IGI al ne vredi, bagovito i izbacuje me u windows i pored svih mogucih compatibility patcheva i modova, skidao dodatne fajlove al ne vredi... :'( sad cu sve obrisem i instaliram xp, sve u kurac

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=ckQSFcKMJ9k

 

jedna od omiljenih igara u zivotu. isto jako zajebana, i ortak i ja prelazili po nekoliko puta, ali nijednom nismo uspeli do samog kraja sve da obavimo kako treba jer u toku prelazenja nivoa uporedo morash da spasish gomilu pripadnika tvoje vrste, a ako ne uspesh, dzabe si krechio. preporuka svima koji nisu igrali.

postoji i nekoliko nastavaka, ali meni nisu toliko zanimljivi. igrao sam prvi nastavak, ali su ubacili gomilu nekih novih kontrola koje su bile prekomplikovane pa sam odustao brzo. sledece godine izlazi oddworld: new 'n' tasty, hd rimejk prvog dela. jedva chekam da izadje da se vratim u detinjstvo.

 

Strasna igrica

 

"Helo" :D

 

kad radi ono s mozgom to je isto do jaja, veeeuuuuveuuuuveuuuuuu xD

 

Samo ja ne vidim sta ovde ima da se rimejkuje

 

It was sold to Electronic Arts around 2005.

 

Pisi propalo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au, kakvi flashbackovi, Project IGI nisam igrao ali se secam da su se svi ortaci popalili na igru kad je izasla. Do jaja izgleda i ovaj Dark Earth sto pominjete, ne znam kako sam to propustio

 

Disciples 2 odlicna! Pogotovo Rise of the Elves ekspanzija, malo je i laksa cak. Malo je taj sistem XP-a i apgrejdovanja jedinica bio naporan, al jebiga. Igrao sam je bas mnogo.

 

Danas sam uzeo da igram Age of Wonders: Shadow Magic, ne znam koliko je podcenjena ali je kvlt

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...