Jump to content

Enforcer


Grobodan

Recommended Posts

Ceo album je zarazan, nekako proleti. Kao i prethodni. Ne mrse mnogo, pesme su krace, ne dave. Mada Katana je najduza pa je medju boljima... Ali generalno, barem na licnom primeru, vise mi je muka od kilometarskih pesama. Ovako pravo u facu, kazes sta imas u 3 minuta i to je to.

 

 

Šta je, nešto se slabo sluša ovaj novi?

 

 

Pa tu je iz ove godine odlicni Steelwing "Lord Of The Wasteland" pa i White Wizzard "Over The Top", Voltax "Fugitive State Of A Mind"... Pa kada su jos svezi i Wolf "Ravenous", Ram "Lightbringer", Cauldron "Chained To The Night"... Mozda nije data prava sansa ovom albumu...

Edited by Zlatko

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Ja i dalje nisam nešto oduševljen ovim bendom. I uopšte poplavom tih novih heavy bendova sa retro NWOBHM ili pak proto-Manowar zvukom poslednjih godina, mada se i među njima nađe ponešto zanimljivo, a neki i menjaju stil (recimo Wolf, koji je sada totalno druga priča u odnosu na ono što je bio u početku). Ja sam mnogo više za tvrđi heavy, painkillerovski zvuk, ili zvuk blizak nekadašnjem US power metalu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja i dalje nisam nešto oduševljen ovim bendom. I uopšte poplavom tih novih heavy bendova sa retro NWOBHM ili pak proto-Manowar zvukom poslednjih godina, mada se i među njima nađe ponešto zanimljivo, a neki i menjaju stil (recimo Wolf, koji je sada totalno druga priča u odnosu na ono što je bio u početku). Ja sam mnogo više za tvrđi heavy, painkillerovski zvuk, ili zvuk blizak nekadašnjem US power metalu.

 

Енфорсер нема везе нити са NWOBHM нити са Мановаром.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 4 weeks later...
  • 7 months later...
  • 1 month later...
  • 9 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...