Jump to content

Istorija Srba


Теша Тешановић

Recommended Posts

Куруз зна шта ваља :bigblue: Мени је тај Кишпрдилов увек личио на Деретића, само што је Светислаф симпатичан :wub:

И нисмо шкарт Словени ми нормално пигментисани. Не могу сви бити плави, мајку му.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad u priči o eurokremu kaže: "šta si stego digo Slobodanki u vis?" i onda složi onu facu i prekrije usta rukama, ja vrištim

 

"bezobrazno su zelene te tvoje male dimije"

 

 

gotovo, moram sad da gledam

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogrešili ste podforum za priču o Deretiću

 

http://www.yumetal.n...f-role-playing/

хахахахаха. Не.

 

 

 

Mi smo Sloveni,pomiri se sa tim. Mi treba da se krecemo ka majci Rusiji !

Не лупај,каква мајка, русија није никаква мајка! Руси су србско племе ! Око тога се не можемо спорити !

 

Аполон - српски бог.

Олимп - света српска планина.

Аполон је грчко божанство, које су Дорци пренели из Србије, нема сумње !

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To moze samo arheologija da dokaze,a ne Deretic koji citira Wikipediju. Prvo sto blati Bibliju svojom blasfemijom,da je Isus Srbin,a i sam je hriscanin. Licemer.

Ma on je placen od Amera da sludjuje narod,on je Gojinski mason !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Каже човек који до пре 2 дана није знао ко је Александар Ранковић

 

Sto bi ga boleo kurac ko je tamo neka komunjara.

 

 

Pajo, je l' tvoji postovi lice na zajebanciju zato sto te je sramota da priznas da stvarno verujes u Dereticeve price, ili je zajebancija, a ja sam ogresio dusu?

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto bi ga boleo kurac ko je tamo neka komunjara.

Зато што је то ствар опште културе пре свега ,ако се већ укључује у полемике о историји глупо је да не зна за историјске личности које су умрле пре 30 година нпр... Edited by bo88gdan
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi smo mixovani Sloveni.....gde si ti video da Sloveni imaju smeđu kosu i braon oči?

 

Mi smo ti pokvareni, škart Sloveni

"Jer svi su visoki i neobicno jaki (Sloveni),a u pogledu boje tela i kose nisu ni odvise beli,odnosno plavi,niti sasvim prelazi u crno , nego su svi ridjI"

Prokopije, sredina 6. veka,zvanicni udzbenik istorije by Dr. Smilja Marjanovic Dusanic i Dr. Marko Suica.

Toliko o izgledu slovena,iz zvanicnog istorijskog udzbenika koji su pisali profesori , znaci da to sto si rekao su potune nebuloze, i ti nisi strucan da dajes takve konstatacije.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...