Jump to content

Odeća


Zen

Recommended Posts

матори, ови модели су к'о да си их извук'о из Бурде, едиција 1983. на ''сентрфолду'' онај цртеж у А0 формату за самоградњу сирогојно подгаћа, реклама за минералну воду на унутрашњој страни насловнице.

 

свиђају ми се.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Faustus - Zato sto nemas ukusa :(

 

E, do kurca! Ili kako bi Pahomije rekao, jebo ga Bog!

Uh uh uh... isto mi je decko rekao jednom... Ne stavljaju se lisice tako, taj nacin je tako malogradjanski! (citiram) Moracu da mejlujem teta Vici da je pitam kako ona vezuje Bekama, onako sa stilom. Ne vredi, moram uciti od najboljih!

Kladim se da su njene lisice od maloazijskog pustinjskog skocimisa.

 

Da, i to ! I jos se pucim na slikama ! Ja zapravo ne znam ko sam i sta sam i plus hocu da kopiram Vikotriju Bekam.

Moj zivot je zvanicno izgubio smisao :(

 

 

@Arwald - I to pile, i to sam zaboravila, nalozena klinka sam i ne oblacim se 'darkerski'.

 

 

.

.

.

.

Jebiga, i sarkazam sam morala da hiperbolisem jer ocigledno da sve mora da se naglasi i uveca po tri puta da bi neko skontao SUSTINU.

Od svega oko cega se pricalo se masila sustina.

 

Ja se nadam da su svi skontali gde je hiperbolisano, ili nisu, e, pa onda, ko mu jebe mater, dosadno mi vise da objasnjavam.

 

Eeeegh... it ejnt sarkezm...:wub:

Neko to nama nije isao u skolicu kad se radio Danilo Kis. Zato sto mnogo citas Kuelja, mogla bi Markesa da uzmes u ruke :D

I nemoj mi molim te hiperbipol...hiperboli... i te reci sa vise od 6 slova, ne umem ja to!

 

 

 

Ili cete da nastavite da sipate paljbu na mene jadnu, nije fer, niko nije na mojoj strani, samo da znas.

 

Tako je! Ja sam pocela da je prozivam, niko vas, zle decake, nije zvao u diskusiju! Ona je samo moja! Meni je ovde dosadno!

 

:twisted:

 

 

U redu je Veronika, shvatili smo i prestaćemo da te podjebavamo ^_^ .

 

Khm khm... gore sam rekla nesto!

Ne ne, ja zelim da probudim taj njen potencijal, znam da moze da mi se suprostavi, samo treba da probudi taj mozak iz ucmalosti proistekle iz mukotrpnog gledanja u sve te torbice po izlozima glavnoga grada nasega....

tadaaaaaaaam

zavesa!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chicks fight !

 

 

Joj pili, stvarno me mrzi sad da se tu nesto prozivam, raspravljam, itd. Dobro, isprozivala si me, studiram svetsku knjizevnost i ne znam ko je Danilo Kis, a to sto mi nik ima naziv knjige, i to stavljen pre par godine, nema veze sa piscem iste, ali stvarno pile, mrzi me . Super si, strava si i mnogo kul, spustila si me i evo sad me je sramota.Mislim, mada je prozivanje na nivou - Moj tata je bolji od tvog i kad ponestanu argumenti - Imas mali kurac. I varijacije na temu, ali opet, nebitno.

 

Izvini, aj sutra cemo ili neki drugi dan, bas me smara, mada je u principu pointless.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš tako - gunj. Da sam ja to obukao i izašao u grad, proglasili bi me za čobanina i poslali bi me da čuvam ovce. Ali zato Bekam ima milione i čime god se ogrne, to je poslednji krik mode. U novcu je moć i lepota.

Share this post


Link to post
Share on other sites

najsigurnija moda je radnicka moda...uvek ces bit in,nesto kao dzins...ja kada preko studentske dobijem sljaku,uvek teram radnicku modu...bila moda,bilo prakticno,lep se osecam...i bekam bi mi pozavideo...kombinezon(po mogucstvu plavi),majica neke propale firme...ja preporucujem natpise sa "jugo"ispred...npr:jugoalat,jugodent,jugodrvo i slicno...i budes moderan za 21vi vek..niko ne moze da ti kaze da to nije moda...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne radi se o Gothic fazonu, već da mi se ona i takva čini neukusnom obučenom.

 

Ako baš oćeš fansy, evo odmah sam izgooglao ove devojke

čije mi se oblačenje (ili njihovih kreatora) mnogo više dopalo:

 

shawl-collar-sweater-jacket_111508.jpg

1116573.jpg

 

Sirogojno zakon :) mislim, ozbiljno, super su tunike tog tipa.

 

c8e7ff24ea.jpg

 

mhahahahhahahha!!!!!!

 

ontopic: Nicole Kidman se divno oblači, možda je ovo očekivano, ali mene stvarno oduševi kad je vidim na tvu :da:

 

even more ontopic: idem u kupovinu danas hrabro ja :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...