Jump to content

Odeća


Zen

Recommended Posts

Uzeh danas Levi's 501 classic:

 

originalslika-5539502.jpg

 

I to pete po redu. Prethodne četiri su mi se iscepale na par mesta i skroz su izbledele od konstantnog nošenja (jedno vreme sam čak i spavao u njima). Šta da radim kad ih toliko volim.

 

Night's blood, ako ikad naučiš da štrikaš petstokec, računaj da imaš jednu doživotnu mušteriju. :bigblue:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ozziris, gledaj, ovaj zadnji par farmerki nosim već punih pet godina i i dalje su u veoma dobrom stanju ali se ipak vidi da su se pohabale i da su se ivice nogavica iskrzale s obzirom da ih nosim apsolutno svaki dan (osim kad teperatura pređe 30 stepeni, tad uskočim u neki šorts). Takođe, nosim ih skoro u svakoj situaciji, nebitno da li je u pitanju neka offroad varijanta/planinarenje, metal koncert ili izlazak u grad - 501. it is. Tako da, s obzirom šta su sve preživele, dobro da su još u jednom komadu. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

otkad sam krenuo da nabavljam pantalone sa džepovima nisam se vraćao farmerkama...

True, true. Al su me smorile posle nekog vremena, pa predjoh opet na farmerke. Mada, sad gledam sta ima u Urbanu, ako naidje neki lep model, vracam se staroj religiji :haha:. Za kasno prolece nabavih neke fensi crvene kombatke :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad će Hejl da dođe da kaže da pitaš Kuruza, jer je on bio u Novom Sadu, gde nikada ne bi završio fakultet, da ga je tamo upisao - egro, zna NS kao džep jeftinih farmerki.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

True, true. Al su me smorile posle nekog vremena, pa predjoh opet na farmerke. Mada, sad gledam sta ima u Urbanu, ako naidje neki lep model, vracam se staroj religiji :haha:. Za kasno prolece nabavih neke fensi crvene kombatke :wub:

ne bih znao gde da potrpam sve stvari kada bih se vratio farmerkama... i verovatno bih non stop izvlačio međumudni šav... imam nekih desetak pari skladištenih u ormanu, verovatno su se na preklopu koji je uz severni zid ubuđale ili bar ovlažile a na suprotnom preklopu možda izbledele i iskrzale... vintaž spešl edišn...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne bih znao gde da potrpam sve stvari kada bih se vratio farmerkama... i verovatno bih non stop izvlačio međumudni šav... imam nekih desetak pari skladištenih u ormanu, verovatno su se na preklopu koji je uz severni zid ubuđale ili bar ovlažile a na suprotnom preklopu možda izbledele i iskrzale... vintaž spešl edišn...

 

Купи торбицу. Имам ову: http://www.officeshoes.hr/modeli/v86845.jpg, стаје све што носим са собом.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...