Jump to content

Odeća


Zen

Recommended Posts

ne idite u ekstreme

prestaje da bude dobar time.

 

mada, kiltovi baš dobro stoje muškima :) suknjica :)

 

 

E moram da se nadovezem...Pre par god na Egzitu videla sam lika u kiltu, stranac...Dakle celav, visok, prezgodan, sav istetoviran, prelep u faci, na nogama cokule... Nisam uspela da proverim da li je nosio i nesto ispod kilta (mada po pravilu ne bi trebalo)... Primer muskarca u suknji koji je seksi...Ali totalno seksi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fred Peri zabranjen za policajce

 

Službenici policije u civilu u glavnom gradu Nemačke ubuduće neće smeti da nose odeću marki koje su popularne među ekstremnim desničarima i neonacistima.

 

http://www.b92.net/zivot/vesti.php?nav_id=352853

 

Odeća Tor Štajnar proizvodi se nedaleko od Berlina i popularna je među ekstremistima i neonacistima širom sveta. Nošenje te marke zabranjeno je ne samo u berlinskoj policiji, već u njoj posetioci ne mogu da uđu ni u nemački Bundestag i neke pokrajinske parlamente, ali ni na fudbalske stadione.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

glupost. preterivanje.

 

 

Prodavci te odeće u Berlinu su nezadovoljni i ističu da su to "čiste" firme koje su se u više navrata distancirale od pokušaja neonacista da ih "prisvoje".

 

Šef prodaje Freda Perija u Berlinu je za "Berliner cajtung" rekao da je od 1.000 kupaca možda jedan ekstremista.

 

Organizacije za borbu protiv neonacizma su nacelno pozdravile nastojanje šefa berlinske policije da i vizuelno "udalji" policajce od ekstremista. Ali, rezultat ne smatraju dovoljno dobrim.

 

Tim pre, kako ukazuju, što oni koji zaista imaju ekstremno desničarska uverenja često pokušavaju baš da se neupadljivo oblače

 

 

Tor Štajnar, Pit Bul, Konsdejpl, Trablmejkeri ACAB

Fred Peri, Ben Šerman, Lonsdejl i Alfa Indastris

 

 

ja volim da uzimam te stvari, posebno za drugare.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahaha... Bitno je da si zapamtila sise. :) :) Inače, to je Anja. :D

 

Zamolila bih te da sljedeći put naglasiš KOJA. :)

 

Elem, kad smo već kod dugih haljina, našla sam jednu u nekom tržnom centru kome ne znam ime... Sad čekam da mi 80 jevreja padne s neba. -.-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...