Jump to content

Odeća


Zen

Recommended Posts

Otisla sam danas u outlet za sportsku odecu/obucu i umesto da kupim neke dzaba patike pukoh 8k na najke :) jebiga sve sto je ikako valjalo se razgrabilo, ostali neki krsevi koji su gori od patofni. Na kraju krajeva, trajace mi, samo su za aerobik/teretanu.

Ти рече да ти Најки ући неће ући у кућу. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam celo popodne bila u Piramidi i tražila haljinu. Mada, bitno je da sam na kraju našla i mnogo mi se sviđa. :wub: Tj. u 99% radnji mi se nijedna nije svidela i u 1 nađem gomilu kul, jedva sam se odlučila. (Maturska haljina, je l' te)

Mada tog dana kad mi je matursko ne smem ništa jesti, moram imati ravan stomak za ovu haljinu, hahaha.

Al' zato sad krećem u potragu za cipelama, torbom itd. Diiivno. -.- Mrzim kad satima tražim nešto. xD

Edited by Brynhildr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mada tog dana kad mi je matursko ne smem ništa jesti, moram imati ravan stomak za ovu haljinu, hahaha.

 

Najbolje ne jedi nista pa ces se jutro posle pitati gde su ti gacje a popila si samo casicu :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod keve mi je, pere se. xD

 

A kupila sam i štikle, haha. I mogu da hodam u njima, za divno čudo.

Kupila sam i torbicu, ali kad sam došla kući, skontala sam da nije baš najbolje iskombinovano, ali šta sad... Ako ništa drugo, nije nešto formalna, mogu je nositi kad hoću, hahaha.

 

Danas se namučih tražeći bolero... Samo sam u jednom butiku našla sa dugim rukavima, mada debil nisam probala, samo da se ne ispostavi da su kratki... To ću sutra pazariti. :D

 

I onda ostaje kozmetika i nakit. To ostavljam za poslednji dan. :da:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzeh majicu i šorc u Najkiju i farmerke u Avangardiji. Majicu sam platio k'o šorc i pantalone zajedno, al' mnogo mi se dopala. :wub:

Avangardija je super, uvek kupim nesto za sebe al iz muske sekcije :) Jednom kaubojski sesir, drugi put kacket... hm vidim pattern - glavata sam :(

Al imaju i mnogo dobre cipele, one sportske kao za pentranje po brdima. I jeftine jednobojne majice.

Zenska sekcija mi je suvise :puke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni neće da kopira slike sa fotoaparata. :)

 

Imam jedino ovu:

4707_86833938225_631053225_1995756_.jpg

 

Treća s desne strane, je l' te. I ne vidi mi se haljina najbolje, nadam se da ću uspeti da uploadujem svoje slike.

Edited by Brynhildr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...