Jump to content

Odeća


Zen

Recommended Posts

@Macka

 

Slikacu ti ovo sto sam kupila kad dodjem kuci.

U Pozeskoj sam nasla radnju (108a), italijanski materijali na kg, ali nije ItalTes nema ih vise tamo. Nalaze se u onom malom trznom centru pored Meka, 50 m od doma zdravlja. Sve sto sam kupila je pamuk sa elastinom, imaju lepih dezena. Ima i one likre kao za helanke i sve je sareno do zla boga. :haha: Cene su srednje, i nema da se kupe reslovi kao u ItalTesu kod Vuka.

 

U ItalTes na NBG nisam isla jer me je mrzelo da se vozim na drugu stranu a vec sam isla do Vuka i vracala se peske do Zelenjaka :haha: , tamo bih otisla sledeci put, ali do tada ce ova radnja kod Vuka poceti da radi jer sam videla da unose matrijale.

 

Ako te nesto zanima u vezi te u Pozeskoj evo brojevi telefona: 062/1242-145, 011/357-11-42

Edited by Night's Blood
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Je l' imate da mi preporučite krojača u Bg koji bi mogao da mi skrati haljinu od muslina? (i muslinski sloj i podsuknju)

Vrlo je tanko, pa bojim se da ne bi svako umeo da lepo iseče i uradi lep porub

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Evo nesto i za nas babe, posto ide zima.

japanci vratili u modu grejanje bubrega uz moderan haramaki

 

http://pingmag.jp/2007/01/15/haramaki-a-granny-item-made-fashionable/

 

haramaki-walking.jpg

 

http://www.lullaberr...maki-story.html

 

img_9624_2.jpg

 

ovi salju i za Srbiju, proverila.

 

@ Macka

ako budes raspolozena

http://www.planetjun...armer-tutorial/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hajde zene treba mi mala pomoc. :D

Da li neka od vas zna gde mogu naci lepu haljinu secenu ispod grudi, da mi ne smeta zbog stomaka? Kumujem za 20 dana i mucim se da nadjem nesto u cemu necu izgledati kao baba ili bure.

Cak sam razmisljala i o nekoj rastegljivoj uskoj, jos imam struk. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ili specijalizovana garderoba za trudnice, hm ima kolekciju u onom novom trznom centru, pa mothercare ili tako nesto.

 

U lindexu ima jedan kroj za leto ali do zemlje je haljina, najudobnija ikad.

Slicma ovoj:

full_2239_33996_JapaneseKnotBag_1.jpg

 

Rastegljiv pamuk u HM...

 

Zen, dal bi to stvarno nosila?

 

Nasla sam projekat. Al mi uletelo nesto petnaesto. Al ovo cu shiti,japanese knot bag

 

 

 

full_2239_33996_JapaneseKnotBag_1.jpg

 

E pa da mu sunce mu evo aljina

 

bubble-gum-lindex-dress_400.jpg

Edited by Machka Naopachka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hajde zene treba mi mala pomoc. :D

Da li neka od vas zna gde mogu naci lepu haljinu secenu ispod grudi, da mi ne smeta zbog stomaka? Kumujem za 20 dana i mucim se da nadjem nesto u cemu necu izgledati kao baba ili bure.

Cak sam razmisljala i o nekoj rastegljivoj uskoj, jos imam struk. :haha:

 

Zavisi koliko para hoces da das na haljinu...

 

Usla u Butik 13, iako imaju grandovka style u izlogu nadjoh za sebe lepu crnu haljinu isto za kumstvo :da:

Vidi koji ti je budzet i koji kvalitet trazis, meni je to pomoglo da napravim neki izbor, jer u gradu ima svasta, ali bukvalno...

Pronasla sam prodavnicu u Maksima Gorkog "Forma" se zove na Vračaru, cene haljina se krecu izmedju 3500- ... i unikati su, znaci nema fazona da ces naici na nekoga da ima istu....

Tu sam pronasla fenomenalnu haljinu upravo kako si opisala i htela da kupim sebi, ali posto je svadba bas fensi igrala sam na klasiku, pre nego na neki razigrani model, A kroja, do nesto iznad kolena, slicna kao tvoja sa vencanja samo crno-bela sa zutim rubom, isti kroj je bio sa leptiricima (no morala sam da obuzdam moju detinju prirodu) ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...