Jump to content

Odeća


Zen

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 5 weeks later...

E bila sam i ja konačno u Indjiji. Ima stvari i ima popusta, zavisi naravno šta ko gleda, ali je ok. Kulturiška mi je nekako, baš ko tržni centri koje sam po americi vidjala, na foru gradića, prijatno je.

Jedini problem je što nema brojeva baš za nas "srednje". Nosim baš česte brojeve svega... al zato za XS, L i 40, 41 (cipela) može da se nadje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Најзад сам нашла јакну за себе:

 

http://images.tom-tailor.com/bilder/produktbilderIM/af/8c70cfb8-1a0f-e0d4-5526-ff2b81882200.jpg

 

(само је моја црна). Перјана, дупли рајсфершлус, капуљача, скоро до колена, дубоки џепови, топла, лагана... А и цена је права ситница :no: Ал' боље и од 17,5 'иљада да се опростим него да се мрзнем.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam, ja bi te perjane sve spalila na lomaci

em teske, em nezgrapne

blje su ove skijaske od spejs materijala, lagane a rade poso

plus nisu skuplje narocito do toga

zimi me ne smara hladnoca, vec glomaznost odece

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ова је, напротив, врло лагана и у њој могу комотно да се гегам улицама. Због тога сам је и узела, јер џаба топла јакна ако у њој једва ходам.

Ја сам језиво зимогрожљива, а како обожавам зиму и по пола дана сам напољу, врло ми је битно да имам топле ципеле, јакну, капу и рукавице. Приде сам нашла сјајне џемпериће у C&A за релативно ситну кинту, танки су, могу на голу кожу (јер је моја тотално буђава и морам да пазим шта носим) и врло су топли, тако да ће ми сјајно одговарати за зиму, јер нећу бити натронтана, а биће ми топло.

 

Мени су чизме већи проблем. Ноге су ми лед ледени понекад и у сред лета, те морам нешто топло као фуруна да нађем за снег. Нажалост, ECCO још увек није избацио ништа ново, поготову не нешто приступачних цена, а они су ми главна нада.

Share this post


Link to post
Share on other sites

гегам улицама.

:P

sto se tice cizmi za zimu i uopste cipela za apokalipsu, samo Magnum

al ne znam koliko ti je to fashionable

al znam da ja u magnumkama zimi kad je bilo nagrdje isla sam samo u soknicama i nije mi bilo hladno ceo dan

 

a ti C&A dzemperi, sirovinski sastav?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јебеш моду :haha:

Увек гледам да ми је удобност на првом месту! Који ти модел Магнумки носиш?

Моје ECCO показале су се сјајно, постављене су вештачким крзном и стварно су топле, не клизају се, чак су врло лепе на око, али дошло је време за нове.

 

Углавном је полу-синтетика односно синтетика: има од 70 до 80% вискозе и 17-20% најлона или полиакрила, али су изненађујуће пријатни за ношење по голој кожи. За један, који ми је најпријатнији, не могу сад да ти напишем, јер не могу никако да се сетим, али вероватно је сличан састав.

Мрзим синтетику у глобалу и избегавам је, али њихове џемпериће моја кева купује и како сам од ње мажњавала, видела сам да ми не сметају и рекох ај да узмем и себи неки.

Имају они понекад и са већим процентом памука, типа око 40-50%, али последњи пут кад сам отишла била је толика гужва да сам једва чему успела да приђем и погледам. Кад је C&A у питању, дефинитивно треба чешће ићи јер често добијају шаренолику робу.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ако си купила онај модел са слике (од 05.10.), врло лепо изгледа, поготову љубичаста. Додуше, она није толико практична, али изеш то ако је добра љубичаста!

Ја сам пре три године купила дугачку јакну у New Yorker радњи и платила је смешно, ваљда је тад то била прошлогодишња колекција, типа око 2,500 динара. Врло је топла, али је зато толико кабаста да сам је нерадо облачила. Не волим ништа што ми ограничава "слободу кретања" :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ако си купила онај модел са слике (од 05.10.), врло лепо изгледа, поготову љубичаста. Додуше, она није толико практична, али изеш то ако је добра љубичаста!

 

 

Tu sam kupila. Odlicno stoji, pokriva guzu i ima render oko rukava i dole, ali nije usiven za rub nego i jakna i rukav idu preko njega. Npr. kad podignes ruke ne podigne ti se cela jakna. :D

Dvoumila sam se koju boju da kupim.

 

Te H&M haljine su kao tunike, prekratko za moj ukus. Nije losa zelena, ali bih je nosila kao majicu. :D

Edited by Night's Blood

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš je fina 'aljinica, javite ako ima tako neka ali crvena, mrzi me da idem do Bg-a ako nisam sigurna da ima. :D

A kratke mi dođu sve, pošto neko ko pravi te modele konta da su sve žene iste visine :D Ne znam da l' to ja tripujem, ali kao da su svi brojevi iste dužine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu sam kupila. Odlicno stoji, pokriva guzu i ima render oko rukava i dole, ali nije usiven za rub nego i jakna i rukav idu preko njega. Npr. kad podignes ruke ne podigne ti se cela jakna. :D

Dvoumila sam se koju boju da kupim.

 

Добар избор јакне :da: У здравље да је носиш ;)

Ја сам се тако одважила да купим јесењу јакну драп-сиве боје и, како је обично носим за шетње са кером, сад се дубоко кајем што нисам узела црну или тегет. Довољно је да ме било који кер очеше и већ се види штрока :no:

 

@Zen

Први џемперић који сам купила у С&А је боје кајсије и 100% је од памука. Знала сам да има памука, али нисам била сигурна колико. Тај је још најпријатнији, али осим тог модела од пре једно 3 месеца, нисам даље код њих успевала да нађем ништа што је 100% памук (мислим на џемпере). Имају ролке од био-памука, али су превише уске и у њима се прекувам за тили час, те сам их баталила (а обожавам ролке).

 

Ако не будем скупила паре да наручим Екове прошлогодишње чизмице, могуће да ћу се одлучити за Магнумке. Ионако су у мом фазону :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupio moj dragi tikepa u Ecco-u, pa mu se odlepile posle deset-15 nošenja. I to ne odlepile, nego pokidale, pa ne može da se zalepi.

Tako daaa.. Iako imam njihove sandale koje su ok, ne bih se zaletala u skuplje investicije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја (кева и ја) имам 5 пари њихове обуће: летње отворене сандале, јесење ципеле, патике и зимске чизме. И сваким паром смо презадовољне. Последње ципеле купиле смо пре три године, што значи да су остале још старије и ништа им не фали. Удобна је обућа и топла. Мени су се стварно сјајно показале и нимало не сумњам у њихов квалитет.

Наравно, деси се и најбољима да забрљају, али ме стварно чуди да се то десило са њиховом обућом. Туга за паре...

 

Ја ћу, вероватно, следеће године свратити на два дана до Данске, па бих тамо погледала неку њихову радњу. Некако се увек питам да ли је оно што овде купим роба за "источно тржиште".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...