Jump to content

Odeća


Zen

Recommended Posts

Zen, ali pogledaj taj teleci izraz lica, bolje bi joj stajala s-m ogrlica sa siljcima nego lanac za davljenje po potrebi.

Mission Vao, generalno da. Ovi kod Vuka bi trebalo da imaju najveci izbor, a videh da se otvorila jos jedna radnja blizu Jugoslovenskog dramskog pozorista, tacnije pre njega i costa coffe, Mozes se procunjati i videti sta sve imaju na lageru. Cini mi se da ima razlike u robi i ceni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel kupovao ko maskirne pantalone kod kineza ? Ja danas videh 1500 kostaju jos da je kvalitet ok bilo bi super

 

Ima raznih, zavisi odakle nabave. Ja sam kupila jedne muske platila oko 1900 din., odlican keper. Kvalitet vidis cim uzmes u ruke.

 

I po kantama :D

Moram i ja da kupim crne farmerke, poslednje sam kupila pre pet godina i sad sam ih pocepala jer sam se usvinjila. Nikad ih neću prežaliti. :(

 

Sta, pukle su na tebi?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

A kakvo je sad? :obrv:

Pa sad je debelo :haha:

Preporuka za devojke - ako volite farmerke koje su tesne celom duzinom Tally Weijl ima modele s bas dobrim krojem a kad je popust nadju se i za 1500. Nove su obicno 3500.

Al to nije onaj klasicni teksas vec sve nesto tanko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam ko radi te krojeve, ali vecina tih farmerki bude jako tesna u listovima a siroka u kukovina i dupetu. Ja bas nemam debele listove a imam i dupeta, a cesto mi se desava to kad kupujem farmerke.

+1

Meni na listovima manje-više nisu tesne, a imam jače listove (fudbalerske), ali su butine uvek problem.

 

al ti si pola metra visa od nas pa upadas u druge velicine xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sad, pola metra :haha:

Ja nisam nešto visoka (znam devojke od preko 190cm, nije mi jasno kako one nalaze farmerke) ali ja nemam živaca da ih tražim. Baš ne znam ko smišlja te modele kad su meni kratke nogavice, nemam duge noge uopšte... Sad je i podnošljivo, jer ih uvučem u čizme, ali sam u patikama pravi selja, vazda mi se vide čarape kad sednem. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...