Jump to content

Odeća


Zen

Recommended Posts

Yu Sorbon ti je ta radnja, ima i u Balkanskoj i na Bulevaru iznad Djerma :da:

 

Ipak je Yu Sorbon neka druga radnja, oni prodaju mebl stofove i slicne materijale. A i nije u Golsvordijevoj ulici.

 

Nasla sam ovu koja mi je trebala, ima svega i svacega tamo a nije skupo. Radnja je na prvom uglu sa desne strane ulice, nisam pogledala kako se zove.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...

2006. bilo u nekom butiku na Teraziama, otprilike izmedju cesme i radnje dje prodau giros...veliki lokal, ne mo's ga promasiti...90% slicna kao Aisova iz

500 kinti bila, bargain :cool: Jednu, malo vise fensi sam u uzeo u Grckoi, jos 2 neke za prodau lubenica stail mi cale doterao iz Nemacke...kolekcia se nastavlja u dogledno vreme

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema toga više, sad je tu između neka turistička agencija, mts ekspozitura, poslastičarnica, onaj bakberi ili kako se već zove ona fensi fešn marka, crkvena radnja (jebe kevu kakav enterijer ima), i prodavnica ženskih čarapa, moguće da sam nešto promašio.

Edited by Oak

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni deluje bas lagana sad kad sam je obukla, bar u odnosu na bundu i kaput je perolaka

trebala mi je neka jakna da penzionisem bundu, dakle za -15 i hladnije

 

inace, jeste vojna (kako drugacije? :haha:)

http://www.alphaindustries.com//womens-hooded-coats/alpha-industries-darla.asp

koja je zenska verzija ove http://www.alphaindustries.com//mens-parkas/alpha-industries-n-3b-parka.asp

 

U urbanshopu je 2500 jeftinija nego u army shopu, ako nekoga zanima.

 

 

@ITF

34s19nd.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel teska ta jakna?Ovako sa fotke deluje mi kao da je slicnih gabarita sa vojnim vetrovkama.

Lagana ko perce, isprobana i u Moskvi, na ekstremnoj temperaturi, jbg antarktik ce pricekati... s njom nema zime.u sustini je na istu foru kao fajerke, samo dugacka i ojacana sa svih strana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema toga više, sad je tu između neka turistička agencija, mts ekspozitura, poslastičarnica, onaj bakberi ili kako se već zove ona fensi fešn marka, crkvena radnja (jebe kevu kakav enterijer ima), i prodavnica ženskih čarapa, moguće da sam nešto promašio.

Dobio sam naslednika.

 

Suzu pustih radosnicu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...