Jump to content

Odeća


Zen

Recommended Posts

pa nije mnogo ni 7k da platis za dobar dukser ako ce da ti traje nekoliko godina.

Ma ne kazem nista da ne treba platiti kvalitetan duks 7k nego bi te vecina ljudi naduvala kad bi rekao da je to povoljno :da:

Imam i ja iz Springfilda i jesu i dalje nosivi (neki su cak iz gimnazije), ali vise volim da mogu da gledam 3 razlicita nego jedan isti za te pare :haha:

Mislim vidi se da imaju mnogo bolji kvalitet ali im dizajn nije nista posebno, prakticno u tih 10ak brendova sve medjusobno lici pa zato biram najpovoljniji.

Inace bila sam danas tamo i stigla je uber hipster kolekcija, samo strikani dzemperi i trava zelene pantalone, da se ubijes :haha: E da i majice s Star Wars tematikom al crno bele. Ko jos ne zeli melanholicni prikaz Jode na prsima.

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja volim te hipsterske džempere, ali nešto gledam da ne bacam pare nego da pogledam po ormanu, sigurno je tako nešto nekad nosila mama :bigblue: Jedini problem što je ona mnogo manja od mene, ali nekad i ne izgleda loše, kao oni 3/4 rukavi što ste ih spominjali :haha:

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

jel imaju negde u BG da se kupe prave zenske kombat pantalone, a da nisu fashion sranje, ono, iste ko muske, ali sa plicim strukom i bez prostora za kurac

da izvinete

 

gledala u army shoopu, jadno, u urbanu samo urbano

vise su pantalone nego sto su combat varijanta, onako sa nasivenim dzepovima bezveze

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...