Jump to content

Odeća


Zen

Recommended Posts

Radmize,pogledaj i u Nikolasu.Tamo zna biti odlicnih.Ja sam tamo kupio jedan,doduse bio je oko 30.000,ali evo traje mi vec 4 godine i trajace jos dugo.Imam i jos jedan,Zeljeznicar Subotica,fantastican je kaput,njega imam 5 godina.Jebati ga,ne secam se koliko je bio jer sam kompenzirao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

šta znam

recimo, uzeo sam odlično odelo, 100% vuna za samo 11.500

al domaća firma, Martini Vesto

dok Zari samo sakoi koštaju po najmanje 9.000, a uopšte nisu nešto kvalitetni

 

slušao sam priče o rasprodajama u rumunskoj Zari, ovo kod nas je čista pljačka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupila sam kaput u Zekstri u zimu 2010/11, 100% vuna, na sniženju valjda 13 k ili (sniženo sa 18 k). Ako se dobro sećam, nešto pred Novu godinu to beše.

Lep i zanimljiv sivi kaput, a opet klasičan. Naravno, mrdnuo nije, a nosim ga po celu zimu jer samo njega imam.

Muške modele nisam gledala, ali sudeći po ženskim modelima mislim da tamo treba kaput da potraži onaj koji ganja klasiku.

 

@Kuruz: Uzimao moj dragi u nekoj radnji u Mekenzijevoj (pitaću koja radnja ako treba) celo odelo (vuneno) za oko 7,5 hiljada. A odelo odlično, super kroj, ma bombonica

Edited by jelchica

Share this post


Link to post
Share on other sites

mrtva Zara, male mi njihove XXL stvari, a ne prave veće

pa Bog te jebo, za koga oni to proizvode? inače nosim L/XL, apsolutno ništa nemam u XXL veličini

 

čime skidate fleke od dezodoransa sa belih košulja?

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Springfield opet ima dobru akciju

dva džempera ili dvoje pantalona ili džemper i pantalone za 6000, umesto 8000, koliko iznosi zbir pojedinačnih cena

ima još nekih sniženja, ali ne znam tačno kakvih, samo ovo me je zanimalo

 

treba otići

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...