Jump to content

Odeća


Zen

Recommended Posts

Svratio do New Yorker-a u Ziri, covece pa oni imaju toliko pristupacne cene za dukseve i jakne da mi je to neverovatno. Jedino su farmerice skupe. Ali ne mari imaju slatko da se nose. :D

Mnoge stvari deluju odlicno s vrata, ako si kratkovid :haha: Ali tacno, ima izuzetaka.

Recimo zenski ves je gori nego kod cigana s pijace, sve je sintetika i grubo na dodir.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li gledas etiketu na kojoj pise od cega je artikal sacinjen? :P

Za zenski ves ne bih znao, ali je sve delovalo sareno. :redface:

U sustini iznenadjen sam velikim izborom muske garderobe, jer u vecini tih novokomponovanih brendova, najmanji izbor je za muskarce, prvo zene, pa onda deca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zar nije duks u Springfildu tipa 7k? :haha:

Imam tonu trenerki i dukseva iz Time Out-a i izgledaju isto posle par godina, mada perem na 30 i ne mesam boje.

Sto se New Yorkera tice, neko je pitao za deklaraciju, ne razumem poentu pitanja. Naravno da gledam, sto ne znam kako negira da NY ima plasticno djubre. Ne kazem da je ruzno ili da ga ne treba kupovati, al to je i dalje djubre s obzirom na konkurenciju :da:

Ima u Merkatoru jedna prodavnica slicnog cenovnog ranga i mnogo je bolji kvalitet, ima i vesa, ali ne furaju preterano alternativni stil. Valjda se zove Lindex.

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije bas 7, tu su negde oko 4,5 a ni u Time Out-u nije nista jeftinije kad dodje nova kolekcija. Ja nisam ni jedan duks platio ni 4 hiljade a nedaj boze vise od toga. Uvek sacekam neko snizenje pa kupim za duplo manje, ako nadjem broj :) Na kraju krajeva nisam neki soping manijak, kupim samo sto mi je neophodno, pa nije mnogo ni 7k da platis za dobar dukser ako ce da ti traje nekoliko godina.

 

Imam dve jakne iz Time Out-a, vrlo brzo su se ofucale a da ih nisam ni jednom oprao.

 

Slicno i sa dukserima i majicama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

za taj tvoj dukser ja mogu da napunim ceo ormar stvarima sa neta, najlona i sekndhenda koje nece nista manje trajati.

 

sa kog neta? ako narucujes iz inostranstva platices samo postarinu 10-15evra...

 

sad ispadne jebote da mozes komplet da se obuces za 20evra, kako kenjate...i ja zivim ovde u Pa, imam buvljak pod nosom i mogu da kazem da nisu ni tu nesto jeftini dukseri, i tu kostaju po hiljadu dinara, mozda i vise, zavisi....ja kupim bokserice, posto se one bas ne isplate kupovati u radnjama, jer su mnogo skupe, kupim i carape, ostalo slabo...kazem, vise se isplati sacekati snizenje pa uzeti malo kvalitetnije.....a i u tim sekondhend radnjama retko sta moze da se nadje da ti odgovara, isplati se uzeti ako nadjes jer nije skupo...

 

Inace meni je najstariji komad odece verovatno vjetnamka, koju imam 10 godina vec, mozda i malo jace, i dalje je kao nova. Gledao sam da nadjem neki kaput ali ne mogu nista da nadjem da mi se svidja pa nosim vjetnamku i dalje. Imam i duksera i farmerki koje su po 5 godina stare. Generalno ne trosim uopste mnogo na garderobu, jer kupim bas kad mi se nesto mnogo svidja i kad mi je potrebno i onda to nosim duze vreme, bolje je i tako nego se smarati sa nekvalitetnom garderobom.

Edited by LoveHateLove
  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...