Jump to content

Odeća


Zen

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

ono,izgrbavio sam dvoje nekih farki od burazera...jedne su ok,polunormalne,one druge imaju onih izbeljenih detalja...al sta da se radi,mora se nesto nositi...postajem urbana pedercina...i ovako me raja zajebava da se oblacim ko da sam iz cankove omladine,urbani panker...a bas se normalno oblacim,verovatno su oni,ustvari ne verovatno,vec sigurno seljacine...daleko sam ja od tih urbanih sarenih cverglana...nije se rodio koji je svima ugodio...prve su ledzendove,dobre su,valja to...imam jedne vec ledzendove...mislim da je to poslednja stvar koju sam sebi uzeo...2009te na leto...te sam jedino i platio 4 soma...to sam uzeo da imam kada negde idem,tipa te kulturice...tako da kapiram da ce mi i ove pridosle potrajati...a one druge,nadam se da bas necu morati da nosim...

 

edit:ocrnih druge farke,nisu bas onako seljacki izbeljene,nesto sitno...al ja ne volim tu foru uopste,pa zato...

 

 

Edited by Trne-svetska mega faca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj kome stoji je neki zesci macan i inace :haha: Stavi jessicu albu u ono gore pa ce i ona delovati podnosljivo :D A ne nekog tree-huggera bez sminke :puke:

Stvarno ne mogu da zamislim da neko dobije viziju o tome da zeli da bude modni kreator sa ovakvom modom na umu :confused:

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh, kakvih sam se ja cudesa nagledao u Kika namestaju, da vidite kakvi modni frikovi tamo dolaze. Nisam mogao da verujem da ljudi sa toliko novca, imaju tako los ukus. (inace sa toliko novca, podrazumevam da riba dodje i kupi namestaj za 5-6000 evra kao da je to pakla cigareta.)

 

Idem sledece nedelje na uzimanje mera i izradu zimskog kaputa. Razmisljam se oko kombinacije boja, mislim da ce biti dominantno crno sa sivim detaljima. Mada mozda i bez tih detalja. Volim minimalisticki da se oblacim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je neki studentkinja filološkog fazon.

:haha:

 

Sta znam, meni je to sve jako bledo i impotentno. A ova cica izgleda ko da je iz nekog dosadnog benda.

 

@df

Danas svi znaju da igraju fudbal i te fore..

 

'Ladno nadjoh na Najlonu novu adidas zensku majicu za trening sa ojacanjem za grudi :rockdevil:

200 din :haha:

 

Ima li ko da predlozi gde mogu da nadjem torbu za trening a da nije crno siva? Nesto bar crveno... U najku nista zanimljivo nema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...