Jump to content

Odeća


Zen

Recommended Posts

Јефтина мајица 2 500,препорука Кери Бредшо из Житишта. :rockdevil:

Треба да купим неки дукс ових дана,ал' да је нека нормална цена, по могућству без много фенси срања и у некој нелгбт боји. Где бих могао по Београду то да нађем?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ne kupim na putovanju (što btw ne volim da radim osim ako se radi o nekim egzotičnim zemljama) kupujem online. Čekam njihove rasprodaje kojih ima svako malo, a velikuh popusta ima pred Black Friday, Christmas itd. To su uglavnom engleski sajtovi, gdje se isporuka kreće 0-10£, mada ima da se nađe i povoljnih američkih (koji svakako budu skuplji od UK).

 

edit: Zaboravila sam da dodam da većina UK sajtova vrši zamijenu ili refundaciju, mada za Srbiju ovo drugo rijeđe.

Edited by Kokopelli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stil Traktorka manekenizm

Nogizen ap zguzen on njivazorz

 

 

Mene to više podsjeća na neki pokušaj ka restro fazonu...ali dobro sobzirom da se cura kako stoji na sajtu : "Senkina Radionica je igraonica u kojoj se SenQa Pu igra sa starim materijalima uz pomoc stare polovne šivaće mašine." - onda mi je i jasno da je ovo samo neki amaterski kreativni pokušaj i to cijenim.Mnogo mi se inače svidjaju cure za mašinom...zna li koja yumetalka da šije ili oplete nešto... :wub:

 

A ova cica izgleda ko da je iz nekog dosadnog benda.

 

Kao da je?Pa zar treba da te podsjećam...predgrupa WovanHand-u...najbolji bend na svijetu :wub:

 

ali kao i svim velikim bendovima sa minimalnim zvukom tako i njima treba pažnja :

 

http://www.youtube.com/watch?v=vLkxtMjarKI

Edited by SixStepsOnTheMoon

Share this post


Link to post
Share on other sites

@schneider: mozda, ali samo mozda ima u prodavnici u prizemlju Zire, ulaz iz Ruzveltove, pa s desne strane. Drze kojekakve sarene i skejterske i urbane stvari, cini mi se da leti ima havajskih muskih :D Takodje i TimeOut ume da se istripuje. Proslog leta su imali makar havajske sorceve :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...