Jump to content

2009.05.26. *Stadion JNA, Beograd* AC/DC


LazaGNR

Recommended Posts

Neki bi da slusaju AC/DC bez karte,eto sta je :bigblue:

 

 

 

Nego,doslo je do nesporazuma na relaciji kupac-prodavac karte,pa je oglas ponovo aktuelan :pivopije:

 

 

Pa,to i nece biti neki problem.Ako se uzme u obzir sound volume koji ce biti na gigu svi koji zele da slusaju bez karte mogu da se pozicioniraju kod Marakane recimo i cuce sve,al' za gledanje ce ici malo teze.Nego,da li su ovi iz Komune poceli da pustaju reklamu na TV-u?Cudno je da to do sad nisu uradili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne razumem.....A šta će im reklama? :veseli:

 

 

Pa,za ove neodlucne koji se jos uvek pitaju da li ici na najveci R'N'R kocert u Srbiji ikad.Na B92 udavise sa reklamom za one sto sviraju 6 dana pre AC/DC.Upravo sam video reklamu na ruzicastoj televiziji za Angusa & Co,ne bas najsrecniji izbor,ali bar nesto.

 

 

 

AC/DC 24/7

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opa koncert se priblizio. Nisam pratio temu pomno, jel i dalje stoji svirka? Sve po P.S.-u?

 

 

Uzgred, za one koji stvarno nemaju kintu i/ili imaju druge prioritete mala napomena. Posle par hiljada (verovatno) odgledanih kojekakvih gigova, apsolutno je najbolje zajebavanje na koncertima nekadasnjeg Van Halena i AC/DC. KOncerti AC/DC su retka manifestacija gde nacija ode nadrkana i vrati se sa koncerta razgaljena i opustena spremna za nove radne pobede ;). Nije ni cudo, kad vidite koliko znoja oni proliju za dva i kusur sata arbajtovanja.

 

Pomalo mi je krivo sto su nastavili sa tim turnejama (prvo ona Stiff Upper Lip, pa sad ova) jer sam ih poslednji put video na njihovom 'oprostajnom koncertu' odavno. Tako su tada tupili. Kao zadnji koncert u karijeri. Pre 10-tak godina. Kad im je onomad umro cale ili neko u familiji pa su prekinuli finale turneje (ostao zadnji koncert u Los Andjelesu) i otisli u Australiju. Vratili se nekoliko meseci kasnije i samo odradili dva certa u L.A-ju. Apsolutna havarija. A i emocija je bila ludilo, kao 'nikad vise'.

 

Bottom line, udj'te na koncert kako znate i umete. Takav good feeling se nema bas svaki dan. Curice pogotovu ne bi smele da razocaraju. Na zapadu obicno raja pusti sve cure koje hoce da djuskaju ispred bine (nevezano od karti) a ove zauzvrat krenu u striptiz i bacanje donjeg vesa sto po bini sto oko vratova srecnika. Nazdravlje. You'll know what I mean when you see it.

Edited by PhD. Kalifa nad Kalifama

Share this post


Link to post
Share on other sites

EDIT:politicka ubedjenja ostavite na nekoj drugoj temi...ne ovde.

To je to.

 

Eee lazo, jel ta karta sto ti prodajes ...validna or not? :D

Ermmm...ne prodajem ja nikakvu kartu bre :)

Trazim je za druga.

 

 

Jos 15 dana do koncerta :rockdevil:

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na svakoj karti piše na koji ulaz moraš da uđeš, na kartama za tribine bi trebalo da stoji i tačan sektor/red/broj sedišta.

 

Hvala,nisam jos video kartu,ali bi mi sigurno rekli da pise red i sediste,tj.da je za tribine.

012 do AC struja,grom,munja DC \,,/

bice mi to drugi put da ih gledam,a Vama? :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala,nisam jos video kartu,ali bi mi sigurno rekli da pise red i sediste,tj.da je za tribine.

012 do AC struja,grom,munja DC \,,/

bice mi to drugi put da ih gledam,a Vama? :rockdevil:

 

Valjda cesh ti biti jedini koji ih ne gleda 1. put. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nagadjam da ce oni izaci oko 8.

We shall see...

 

 

 

EDIT:by the way,onaj drug je na kraju nasao kartu za 5000 (znao je da ljudi oce da se rese 'stajanja A levo' i bio je u pravu :):da: ),tako da oglas nije vise aktuelan :pivopije:

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se izvinjavam za ono lupetanje gore u ponudi za karte a ne radi mi edit pa moram ponovo:

 

Prodajem 2 karte za stajanje A DESNO (gore pise levo). Detalji na [email protected].

 

 

Sto se tice satnice, video sam negde kako je najavljeno za Barselonu:

 

18.00 otvaranje stadiona

19.45 predgrupa 1

20.45 predgrupa 2

22.00 AC/DC

 

 

Predgrupa za celu evropsku turneju je The Answer koji su svirali i pre Stonesa na Uscu. Verovatno se na samom pocetku ubace i neki lokalci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...