Jump to content

2009.05.26. *Stadion JNA, Beograd* AC/DC


LazaGNR

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posl'o im ja mail jutros,jos nista ne govore... :(

Zajebi mail zovi telefonom. Imaš kontakt info u nekom od prethodnih postova.

 

mapa je dobila nov izgled, sad one od 3900 i nisu tolko smece od karata.

 

A i sva ostala stajanja su proširena na atletsku stazu, to objašnjava pojavu nove količine karata.

Edited by RatSalad

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta bre kenjaju ovi grobari i ovaj Ćatović, ugovor između partizana i komune uopšte nije potpisan.

Text iz Blica od pre 3 dana

 

Gužva zbog koncerta AC/DC

Autor: A. N. | 17.02.2009. - 05:00 Iako je najavljeno da će AC/DC 26. maja nastupiti na stadionu Partizana, producentska kuća „Komuna”, koja zajedno sa firmama iz Nemačke, Rumunije i Bugarske organizuje koncert, još nije sa fudbalskim klubom Partizan potpisala ugovor o zakupu stadiona.

 

- Ugovor sa „Komunom” nije još potpisan i dok se to ne desi, na njihovom mestu ne bih koristio stadion Partizana u reklamne svrhe kao mesto održavanja koncerta - kaže za „Blic” Darko Grubor, generalni sekretar FK Partizan.

 

S druge strane, Maksa Ćatović iz „Komune” tvrdi da nikakvih problema nema.

- Formalno-pravno, ugovor nije potpisan, međutim, mi smo od Partizana dobili potvrdu da su uslovi zakupa dogovoreni, kao i da imamo garantovan termin. Očekujem da će uskoro ugovor biti i zvanično potpisan - priča Ćatović. Po rečima Aleksandra Stepanovića, direktora stadiona Partizana, problem u pripremi koncerta moglo bi da bude preklapanje termina. Naime, veoma je moguće da 23. maja Partizan bude domaćin u Superligi, a za 29. maj je zakazan atletski miting „Memorijal Artur Takač”. Budući da će se bina postavljati tri dana, jasno je da organizatori mogu da upadnu u stisku sa vremenom.

- Mi i računamo da će Partizan biti domaćin 23. maja, ali smo se sa ljudima iz kluba dogovorili da radove na severnoj tribini počnemo na vreme, pod uslovom da ne prilazimo na pet metara do terena. Takođe, ni atletski miting nije problem, angažovaćemo veći broj radnika i sve će biti završeno na vreme - objasnio je Ćatović.

 

Jel neko čuo da li se u međuvremenu nešto promenilo, jer ako nastave ovako da se zajebavaju svašta može da se desi, AC/DC menadžment je rigorozan i ništa ne prepušta slučaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najverovatnije cu doci ispred stadiona pa da ih slusam, jbg :(

 

 

Takodje, mada mi se ide.Ali, dok ja skupim, i ovo malo karata sto je ostalo ce da plane.Jedino da se nadam da cu se provuci za dzabe, tako sto cu povesti poznanike sto udjose dzabe na Maiden i sad, a i prosli put... B):D

Ko ima para, nek se lepo provede. :pivopije:

 

Sinoć su počeli turneju u Oslu.

Set lista:

1.Rock N' Roll Train

2.Hell Ain't A Bad Place To Be

3.Back In Black

4.Dirty Deeds Done Dirt Cheap

5.Big Jack

6.Thunderstruck

7.Black Ice

8.Shot Down in Flames

9.Riff Raff

10.The Jack

11.Hells Bells

12.Shoot To Thrill

13.War Machine

14.Anything Goes

15.You Shook Me All Night Long

16.T.N.T.

17.Whole Lotta Rosie

18.Let There Be Rock

19.Highway To Hell

20.For Those About To Rock (We Salute You)

 

Nema Problem Child i It's A Long Way...,nadam se da će biti u Bg.

 

 

Dobra.... :rockdevil:

Edited by Crna_Dama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koje malo karata? Imaju samo one ultra mega giga skupe :(

 

Pa, procitah jutros u novinama da je pusteno u prodaju dodatnih 6000 karata, cene se krecu od 4300 pa navise, a sad koliko je kolicinski ( :lol: ) tih najjeftinijih pusteno, stvarno ne znam.

 

Definitivno biram eventualni ulaz za dzabe. :)

Edited by Crna_Dama

Share this post


Link to post
Share on other sites

sisali bi i maideni da oce neko da im plati, daleko su oni od bilo kakve iskrenosti...

 

Naravno, sve je to posao, odrastite vec jednom...ili ukljucite mozak...

 

 

Možda još uvek kod Komune, gomila nas je juče rezevisala stajanje A.

 

Nema vise, zvao sam danas, imali su juce do 2 sata...

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, odma' 13. oko 14 h sam jedva dobio vezu telefonom, nakon shto sam odlepio na sajt jer nisam mogao da naruchim.

 

Ja sam ih isto 13 narucio ali preko neta...

 

 

Tek mi je jucer na Eventim stranici pod My Account pisalo "odstampano".  Tako da se nadam da cu ih dobit drugi tjedan.

 

Jos sam platio 1000 RSD za dosatvu postom do Rijeke!

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam ih isto 13 narucio ali preko neta...

 

 

Tek mi je jucer na Eventim stranici pod My Account pisalo "odstampano".  Tako da se nadam da cu ih dobit drugi tjedan.

 

Jos sam platio 1000 RSD za dosatvu postom do Rijeke!

 

pa shto nisi kupio od CRO eventima? :uhoh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...