Jump to content

2009.05.26. *Stadion JNA, Beograd* AC/DC


LazaGNR

Recommended Posts

Danas stiglo u Bilet servis još karata od 3900 i 4300. Ono što je čudno, te karte je sve štampao Eventim, a na onom glavnom prodajnom mestu Eventima još uvek kažu da pojma nemaju da li će dobijati tih jeftinijih karata. :) Ima i u sedištu Komune u Kneza Višeslava ovih od 4300 (mislim i od 3900, zaboravih).

 

Zapravo, ima logike ako ne budu puštali karte preko sistema Eventima, jer onda će masovno da ih naručuju i ljudi iz inostranstva, a ovako preko Bileta će samo naša raja da pokupi. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gde si kupio Fan Club karte i po kojoj ceni?Koji ulaz je naznacen na njima(pod kojom oznakom)?

Registriras se na ACDC.com stranici (to kosta $40).  Onda ides na tickets preko ACDC i tamo ces dobit "sifru".  S tom sifrom ides na eventim-yu stranica i kupis kartu.  Imas dva izbora: stojece (fan club area) i sjedece (na tribini blizu bine).  Dali jos ima stojece karte neznam.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne za 10,nego za 8! Kriza brate...

 

Jos 10 karata ima...pa ko oce...

Eto...

Mozda na kraju budes spustio na 6000,pa da trgujemo :):pivopije:

 

 

kao što rekoh među maiden postovima, čupani su barkodovi jer jedan od dilera štampa duple karte prema onome što sam saznala... samo vam se kazalo :)

Samo malo detaljnije objasnjenje u vezi ovgo me interesuje... :confused:

 

 

Registriras se na ACDC.com stranici (to kosta $40).  Onda ides na tickets preko ACDC i tamo ces dobit "sifru".  S tom sifrom ides na eventim-yu stranica i kupis kartu.  Imas dva izbora: stojece (fan club area) i sjedece (na tribini blizu bine).  Dali jos ima stojece karte neznam.

Aha...

A cena karte (za taj 'fan-club stojece') je isto 5500 ili...?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas rekli u Bilet servisu da imaju karte od 3900 i 4300, ja hteo naruciti dve za 4300(za sestru i njenog momka), posle pola sata imaju samo za 3900, kao cuvaju te od 4300 za nekoga...majku im...nema druge, morace se prebiti neki tapkaros ili ce dati karte po normalnoj ceni, pa neka bira :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po 8000 za kartu. Jebga, znam da je mnogo, al to je deo skroz uz binu (prema tome i nije za svakoga) a i možete na miru da cirkate ispred sve do početka koncerta ;-)

Registriras se na ACDC.com stranici (to kosta $40).

@Arucard:cekaj,tvoja ponuda je da za 8000 din.,sto mu dodje oko 85 evra (srednji kurs = 94 din.),prodas kartu za fan klub,koja se moze kupiti (racunajuci da je 40$ nekih 30 evra,ko sto rece LazaGNR;jos ako su u pitanju australijski dolari,onda je to jos manje evra) za 88,5 evra (58,5 evra je 5500 din. + 30 evra za registraciju u fan klub)? :confused:

 

Pa koji je tu motiv ljudima bre?

Da ustede 3,5 evra zato sto ce naruciti od tebe?! :):bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...