Jump to content

2009.05.26. *Stadion JNA, Beograd* AC/DC


LazaGNR

Recommended Posts

Da se ne lazemo. Ko stvarno voli "STRUJU" i ko je ovaj koncert cekao ko zapeta puska, taj je kupio kartu!!!

 

Svi vi sto ste cekali da se rasprodaju, pa sad kao kukate, znaci da niste 'true' fanovi.. Isto tako kome je zao da za taj `cert izdvoji 5500 soma, nek se zapita, da li uopste i treba tamo da ide?

 

Jbt, ja bi za kartu za Symphony X-a kampovao 2 dana ispred bilet servisa, i ne bi pitao za cenu! :)

 

Pa i nisam fan :) Ko je dao neka da, nisu moje pare pa ni stvar, ja ću tako a ostali kako žele :pivopije:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja sam se rešio za ovaj aranžman. :) Da dajem tolike pare... ma marš bre u pizdu materinu. Ima da potplatim nekog na ulazu i da uđem za 500 din.

 

 

ma jebo mater buraz u pravu si napravicemo se grbavi damo nekom 500-1000 dindzi i puste nas vec kad pocne ha da---koiliko puta sam to video da je proslo a jebi ga ovi sto su uzeli karte sta sad sto kazes nije lose ni cugati ispred

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malopre sam telefonom rezervisao stajanje A desno za 5500din, ali kod komune, ne kod eventima. Rekli su da ima još nešto malo karata od 5500din koje treba da stignu u utorak ili sredu sledeće nedelje, uzeli su mi broj telefona i podatke pa će da valjda da se jave kada karte stignu.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinoć su počeli turneju u Oslu.

Set lista:

1.Rock N' Roll Train

2.Hell Ain't A Bad Place To Be

3.Back In Black

4.Dirty Deeds Done Dirt Cheap

5.Big Jack

6.Thunderstruck

7.Black Ice

8.Shot Down in Flames

9.Riff Raff

10.The Jack

11.Hells Bells

12.Shoot To Thrill

13.War Machine

14.Anything Goes

15.You Shook Me All Night Long

16.T.N.T.

17.Whole Lotta Rosie

18.Let There Be Rock

19.Highway To Hell

20.For Those About To Rock (We Salute You)

 

Nema Problem Child i It's A Long Way...,nadam se da će biti u Bg.

 

Ne bih da razocaravam, ali vec 4 meseca sviraju identicnu setlistu:

 

1. Rock'n'roll Train

2. Hell ain't a bad place to be

3. Back in Black

4. Big Jack

5. Dirty Deeds

6. Thunderstruck

7. Black Ice

8. The Jack

9. Hell's Bells

10. Shoot to Thrill

11. War Machine

12. Anything Goes

13. You Shook Me All Night Long

14. TNT

15. Whole Lotta Rosie

16. Let there be Rock

17. Highway to Hell

18. For Those About to Rock

 

Ne znam odakle vadite ove druge liste. acdcpower . net je dobar forum za ovakve informacije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malopre sam telefonom rezervisao stajanje A desno za 5500din, ali kod komune, ne kod eventima. Rekli su da ima još nešto malo karata od 5500din koje treba da stignu u utorak ili sredu sledeće nedelje, uzeli su mi broj telefona i podatke pa će da valjda da se jave kada karte stignu.

 

Na koji nacin si rezervisao? Ja na sajtu komune nisam nasao nikakav info, tj. telefon ili bilo kakav nacin kontakta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

rezervisao sam telefonom, info na sajtu nije baš najsrećnije rešen ispod gornje ivice prozora se nalazi crni tag na kome piše komuna info. Ako vas mrzi da tražite evo:

ITP KOMUNA

Serbia

Belgrade 11000

Kneza Višeslava 88

voice: +381 11 3544 004

fax: +381 11 3541 110

www.komuna.com

www.komuna.rs

[email protected]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bih da razocaravam, ali vec 4 meseca sviraju identicnu setlistu:

 

1. Rock'n'roll Train

2. Hell ain't a bad place to be

3. Back in Black

4. Big Jack

5. Dirty Deeds

6. Thunderstruck

7. Black Ice

8. The Jack

9. Hell's Bells

10. Shoot to Thrill

11. War Machine

12. Anything Goes

13. You Shook Me All Night Long

14. TNT

15. Whole Lotta Rosie

16. Let there be Rock

17. Highway to Hell

18. For Those About to Rock

 

Ne znam odakle vadite ove druge liste. acdcpower . net je dobar forum za ovakve informacije.

 

 

Koliko se sećam setlista za stadionski deo turneje se razlikuje od one koju su svirali u halama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam lepo napravio na fejsu grupu za sve one koje hoce da bleje ispred za vreme koncerta.. doslo stotinjak ljudi... sta znam.. kontam da je vecina reda radi... ali sam se dogovorio sa gomilom ljudi - sto iz mitrovice sto iz bg-a.... kontam da ce jos ljudi doci na istu ideju i da ce biti bas do jaja... a kontam i da ce se dosta cuti sve napolju tako da..... pivo, acdc, drustvo........ gde ces vise :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema teorije da te pusti za 500. Bez 2000 ništa. Kad pogledaš, opet je jeftinije nego karta.

Možda to bude u zavisnost od pozicije, ako hoćeš u onaj sektor od 3900, možda i prođeš za 500 din. A ako 'oćeš u onaj od 5500, onda možda i bude 1000-dve... :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja se secam kad sam hteo da ih gledam u americi dok sam bio u srednjoj skoli, znaci, pre skoro 10 godina, i nije bila nijedna karta koja je kostala manje od 250 dolara, cinjenjica da su jedan od skupljih bendova, ali kao sto se videlo, moze im se.

aj bezi za 250 dolara sta moze sve da se kupi jbt

Share this post


Link to post
Share on other sites

aj bezi za 250 dolara sta moze sve da se kupi jbt

 

Pa kad ti je plata 7 hiljada dolara 250$ za koncert ti je pickin dim... a s obzirom da je danas "dobra" plata u srbiji 20k dinara.... a mnogima ni takva... e pa ... jebiga :S

 

edit: da ne spominjem da je sada dolar 70... sto znaci da je karta 150 dolara... sramota :S

Edited by Alx_WS

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.blic.rs/zabava.php?id=79858

Evo i Madona može na Ušću a ove drtine moraju na stadionu, jeb'o ih stadion... :no:

 

 

Ako ne nađem kartu od 4300, pridružujem se ekipi koja će da cirka pored stadiona, mada ću prvo da razmislim o mito & korupcija varijanti. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad su tekme murija tera sve koji su pored stadiona cim pocne... Ne znam bas da li ce kerovi da vam daju da blejite i to u gomili i jos pride naoruzani :alkos:

 

PS. Crushader84 ako te ne puste na ulazu za 4300din ja secem tukaru

Edited by Sreta

Share this post


Link to post
Share on other sites

KAKVA BRE MADONA ??????????????

ona treba da peva u ušću a ne na ušću, i svi njeni fanovi sa njom!!!!!

koliko ti imas godina decko?

 

Мадона и ЕјСи-ДиСи су данас исто срање, само друго паковање. Факат.

:da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se ne lazemo. Ko stvarno voli "STRUJU" i ko je ovaj koncert cekao ko zapeta puska, taj je kupio kartu!!!

Evo recimo da sam ih ja cekao vec neko vreme,bio sam spreman i da odem u neku drugu drzavu (po potrebi) da ih vidim,al' jebi ga,posle Bugarske i Maiden-a u petak,kad su pustene karte u prodaju,nisam imao kesa :(

I onda kad sam nabavio kes (sledece nedelje,tj. ove) tih karata vise nema :(

 

Tapkarosi du cekali ovaj koncert 'ko zapeta puska',mada ne bih rekao da oni stvarno vole AC/DC...

 

 

Ja sam lepo napravio na fejsu grupu

Facebook je sranje :):P

 

 

Kad su tekme murija tera sve koji su pored stadiona cim pocne...

E da,i na to treba da se obrati paznja (ovi sto misle da kampuju ispred stadiona).

Bolja varijanta je da s pomerite negde dalje,nego da se drkate tu sa pandurima...

 

 

Мадона и ЕјСи-ДиСи су данас исто срање, само друго паковање. Факат.

Madona je sranje,AC/DC nikako,sta lupas,kakav fakat :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...