Jump to content

2009.05.26. *Stadion JNA, Beograd* AC/DC


LazaGNR

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

U Blicu najavili novih 7000 karata (sve kategorije).

Nesto mi govori da je to dezinformacija (da ne kazem da lazu)...

 

 

VISE KARATA ZA KONCERT ACDC,SEKTOR B (levo,desno)

INFO:[email protected]

Zaboravio je covek da doda da on te karte (sto ih je kupio za 5500) prodaje sad za 10 000...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Povlacim ono sto sam rekao - mozda je istina,mozda i nije...bio sam nesto pao u depresiju sto se tice nabavke novih karata,pa zato :)

 

 

Jer,bio sam opet u BG-u da trazim karte (i naravno - nema ih :rolleyes: ) i na jednom od prodajnih mesta ovakva neka situacija...

Sede 2 lika i jedna zena,pricaju,ja nailazim.

- Karte za AC/DC imate?

Jedan od njih:

- Nemamo,samo one od 8900 ako to hoces,drugih nema,evo sad bas pricamo o tome.

- Jebi ga...(promrmljam poluglasno)

- ALI!Ako te bas zanima,ima kod nekih tih karata za teren...(smeska se) :) ...evo,bas kod mog prijatelja ima...(pokazuje na ovog drugog i smeje se) :)

Ovaj drugi,neodredjeno:

- Ma daaaa...ima karata,samo treba znati kod koga...

Opet ja:

- Pa jel vi imate karata ili nemate?

Onaj drugi:

- Pa ima...ima,ima...hehe,ali po 100 evrica,hehe...

- Sta bre?

Sad se malo uozbiljio taj drugi:

- Pa imam brale ako oces one karte od 4300.To je 100 evra za tu kartu,pa ako oces...

- Hah...

- Pa,ja ti nudim sad ako hoces.I ove karte sto ce da se pojave sto pisu po novinama,i to ce odmah da nestane.Neces ti ni stici do tih karata.Ima ko ce da stigne pre tebe do njih...

- Aha...dobro...dovidjenja...

 

 

Tako da nesto kapiram da ako nemas neku vezu na prodajnom mestu tesko da ces od ovih 'nakupaca' da nabavis kartu :violent: Cim se i pojave te 'nove' karte,to se sklanja sa strane,drugima se prica kako su vec karte rasprodate...njah :udri::mad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da.

Tu sto je on kupio za tih 45 evra sad oce da proda po 100 :)

 

Isto i onaj 'maxx' sto se javio ovde na forumu (tu,par postova iznad sam ga quote-ovao) - covek lepo uzeo za 5500 kartu,a sad oce da je proda za 10000 :):bigblue:

 

 

Anyway,zovem svakodnevno i Eventim i Bilet servis i Komunu...al' nema leba :)

Svuda je manje-vise ista prica koju cujem (otprilike):

"Nije tacna informacija (ili:nemamo informaciju) da cemo dobijati novi kontigent karata za parter za koncert grupe AC/DC,to sto je to pisalo u novinama to nismo mi izjavili,ne znam odakle medijima ta infomacija,mi nemamo informaciju kada ce i da li ce uopste biti jos tih karata pusteno u prodaju,bla,bla...".

 

 

So...ili novine seru il' su sve te 'povucene' karte iz inostranstva vec "rezervisane" :)

Tapkarosima :violent:

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teško da će da zarade tri miliončića.... možda pola :D

Al stoji da je karata prvog dana bilo za sve i da su tapkaroši svesni da ima fanova koji su spremni da preplate kartu i tri puta.

Mislim, opet izađe jeftinije nego platiti kartu+vizu+put+smeštaj da bi se slušao ACDC negde drugde u svetu....

 

I evo, da smaram još malo: ako nekome treba karata za Fan Club, imam ortaka koji mi to nabavlja iz Engleske, pa mogu da sredim i vama ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

LJudi

INfO O KARTAMA ! :bigblue:

 

U Komuni ih ima!

I to one od 3900 :da:

EDIT:tel voice: +381 11 3544 004

 

 

 

Dakle,svako ko naruci te karte na osnovu ovog infoa mi dojde po pivo! :da::alkos:

 

Ja ceo dan zovem i kazu da zovem Eventim ili Tiket lajn...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...